rouzegar
class="adsssss"> تبلیغات
روزگار
دسته بندی موضوعات

دانلود فیلم شهر موشها 2

دانلود فیلم شهر موش ها 2

13930520000132 PhotoL دانلود فیلم با کیفیت شهر موشها 2   اکران شهر موشها 2

 

دانلود شهر موشها 2, دانلود فیلم شهر موشها 2,دانلود رایگان شهر موشها 2,فیلم شهر موشها 2,عکس های فیلم شهرموشها 2,دانلود با لینک مستقیم شهر موشها 2,شهر موشها 2

این مراسم با دعوت از دو هزار چهره فرهنگی هنری و فعال حوزه کودک و همچنین موشوندهایی که به قید قرعه انتخاب شوند در محوطه باز برج میلاد برگزار می شود که تدارک ویژه‌ایی برای این برنامه دیده شده است و در پایان نیز فیلم «شهر موش‌ها ۲» در سالن اصلی به نمایش گذاشته می شود.

به درخواست وزارت ارشاد و برای اینکه آسیبی به فیلم های عید فطر وارد نشود سه هفته اکران را به تعویق انداختیم تا این فیلم ها متضرر نشوند. ما از ۲۹ مرداد میزبان بچه های این سرزمین خواهیم بود.

حکمت رونمایی از این فیلم را ۲۷ مرداد ماه برای اهالی رسانه عنوان کرد و گفت: به احترام خبرنگاران عزیز که در طول ساخت «شهر موش‌ها ۲» مشوق ما بودند رونمایی از فیلم در حضور نمایندگان رسانه ها خواهد بود که از طریق کارت به مراسمی که در سینما کوروش برگزار می شود دعوت می‌شوند.

تبلیغات گسترده «شهر موش‌ها ۲» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی از ابتدای مرداد ماه در سطح کشور آغاز شده و با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم بصورت گسترده ادامه پیدا خواهد کرد.

دانلود فیلم شهر موشها ۲ (خود فیلم نیست فقط آنونس) با لینک مستقیم و رایگان

download

این مطلب مفید بود ؟
دانلود فیلم شهر موشها 2
این مطلب مفید بود ؟

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. mohsen گفت:

    خیلی با نمکی

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×