header

بیژن بنفشه خواه در آخرین پشت صحنه فیلم قهرمانان کوچک

بیژن بنفشه خواه در آخرین پشت صحنه فیلم قهرمانان کوچک

بیژن بنفشه‌ خواه بازیگر ایرانی مجموعه‌های طنز تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی با گذاشتن عکسی از خود به همراه رضا سپهری دستیار یک فیلمبردار و آیدین دستیار فیلمبردار در پیج شخصی خود گذاشته است.او گفت :دیروز آخرین روز فیلمبرداری فیلم قهرمانان کوچک بوده.و ارزش دوربین فیلمبرداری را این چنین بیان کرد که : در عکس ما دوربین محترم رو می بینید. با این دوربین و لنزهاش میشه یک آپارتمان خوب خرید!!

 

بیژن بنفشه خواه ,پشت صحنه فیلم قهرمانان کوچک,فیلم قهرمانان کوچک

 

فیلم سینمایی قهرمانان کوچک
نویسنده و کارگردان:حسین قناعت
تهیه کننده:بیتا منصوری
فیلمبردار:بهروز بادروج
دوستان سلام، دیروز آخرین روز فیلمبرداری این فیلم بود، درعکس رضا سپهری دستیار یک فیلمبردار و آیدین دستیار فیلمبردار و البته دوربین محترم رو می بینید. با این دوربین و لنزهاش میشه یک آپارتمان خوب خرید. ارادتمندم

 

 

بیژن بنفشه خواه ,پشت صحنه فیلم قهرمانان کوچک,فیلم قهرمانان کوچک

 

او بسیار آدم آرامی است. اطرافیانش معتقدند او بسیار مهربان و دلسوز است. دو برادر به نام های هژیر و پژمان دارد که اولی از او بزرگتر و دومی کوچکتر است. زیاد سررشته ای در آشپزی ندارد. غذاهای شمالی را مثل باقالاقاتوق، میرزاقاسمی، ماهی دودی و… را دوست دارد و از میان غذاهای شمالی مرغ ترش را دوست ندارد. همیشه قدردان زحمات پدر و مادرش است.از سال ۷۳ وارد عرصه بازیگری شد. پدرش فوق العاده حساس و زودرنج است، اما خودش با پدر از این بابت کمی تا قسمتی فرق دارد. زیاد به آینده حرفه و شغل بازیگری امیدوار نیست و نگران آینده است. با آنکه چهل سال از عمرش گذشته، اما همچنان کودک درونش شاد و سرزنده حضور دارد. مادرش فوق دیپلم ادبی دارد.

برنامه کاهش وزن 35 کیلویی دختر ایرانی در 2 ماه + عکس
این مطلب را به اشتراک بگذارید :