rouzegar
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس شبنم قلی خانی به همراه حميد جبلی

عکس شبنم قلی خانی به همراه حميد جبلی

شبنم قلی خانی در صفحه شخصی اش عکسی در کنار دو هنرمند منتشر کرد در كنار دو عزيز بزرگوار كه خاطره ساز كودكيم هستند حميد جبلي و هوشنگ مرادي كرماني (خالق قصه هاي مجيد) شبي شاد و به ياد ماندني به مناسبت روز جهاني تاتر كودك و نوجوان

 

شبنم قلی خانی

 

شبنم قلی خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شد. او دارای دیپلم ریاضی فیزیک است و در دانشگاه در رشتهٔ تئاتر قبول‌شد و گرایش طراحی صحنه را برگزید. چندی پس از آن، در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش کارگردانی تئاتر مشغول به تحصیل شد و هم‌اکنون فارغ‌التحصیل شده‌است.

 

شبنم قلی خانی

 

 حمید جبلی (زاده ۱۳۳۷ در تهران) بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما، کارگردان و فیلمنامه‌نویس ایرانی است.برای بعضی از ما تصویر ثابتی که از حمید جبلی به یاد مانده، نقش او در مجموعه های " محله ی برو بیا " و " محله ی بهداشت " است : یعنی همان پسر خجول و گوشه گیر؛ بعدها هم که با او از نزدیک برخورد داشتم، حس کردم این خجول بودن به صورت نوعی کناره گیری از حواشی سینما بروز کرده است. هرچند او همیشه موفق و موفق تر بوده ولی کمتر و کمتر از او حواشی دیده یا شنیده ایم.

 

Hamid-Jebeli-rouzegar.com

 

هوشنگ مرادی کرمانی در سال ۱۳۲۳ در روستای سیرچ از توابع بخش شهداد استان کرمان متولد شد. تا کلاس پنجم ابتدایی در آن روستا درس خواند و همراه پدربزرگ و مادربزرگش زندگی کرد. مادرش از دنیا رفته بود و پدرش دچار نوعی ناراحتی روانی-عصبی شده بود و قادر به مراقبت از فرزندش نبود. از همان سنین کودکی به خواندن علاقه خاص داشت و عموی جوانش که معلم روستا بود در این علاقه بی‌تاثیر نبود. پس از تحصیلات ابتدایی به کرمان رفت و تا ۱۵ سالگی در آنجا زندگی کرد و در این دوره بود که شیفته سینما هم شد.

 

Houshang-Moradi-Kermani-rouzegar.com

 

عکس شبنم قلی خانی به همراه حميد جبلی

این مطلب مفید بود ؟
عکس شبنم قلی خانی به همراه حميد جبلی
این مطلب مفید بود ؟
×