rouzegar
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس عروسی حمید گودرزی و همسرش

عکس عروسی حمید گودرزی و همسرش

حمید گودرزی با منتشر کردن عکسی قدیمی از خود در کنار همسرش در ب عروسی اش صفحه شخصی خود را بروز کرد. وی عاشق پاریس است. به موبایل علاقه ی زیادی دارد. علاوه بر بازیگری تجارت فرش و شکلات هم می کند. آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند. به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. ورزش شنا و بکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد. پیانو و ساکسیفون را دوست دارد. به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد.

 

عکس عروسی حمید گودرزی و همسرش ,حمید گودرزی و همسرش ,حمید گودرزی

 

به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. ورزش شنا و بکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد.همسر  خانه دار است و با فعالیت هنری حمید مخالف است. حمید گودرزی مقید است نمازش قضا نمی شه تو آرزو هاش سلامتی را فراموش نمی کنه. عاشق دعا و نماز است. به نظر او انسان بدون دعا و معنویت به ابتذال و تکرار میرسه.


 

 

عکس عروسی حمید گودرزی و همسرش ,حمید گودرزی و همسرش ,حمید گودرزی

 

 هنگام خرید به شدت اهل چانه زنی است و وقتی موفق میشه مثل این است که کار بزرگی انجام داده است.وابستگی شدید به خانواده و همسرش دارد و حتی هنگام مسافرت با همسرش در تماس بود. پیانو و ساکسیفون را دوست دارد. به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن  دارد.از این که بعضی از هنرمندان ازدواج خود را از مردم و طرفدارانشون پنهان می کنند متاسفه و معتقد اون ها ضعف فرهنگی دارند. در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است.

 

عکس عروسی حمید گودرزی و همسرش

این مطلب مفید بود ؟
عکس عروسی حمید گودرزی و همسرش
3.2 (63.33%) 6 votes

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×