header
دکتر کرمانی

عکس های جدید و شخصی رونالدو Ronaldo + بیوگرافی کریستین رونالدو

عکس های جدید و شخصی رونالدو Ronaldo + بیوگرافی کریستین رونالدو

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/01/Ronaldo_Rouzegar.com_2.jpg

بیوگرافی رونالدو

 

کریستیانو رونالدو (دوس سانتوس آویرا) متولد پنجم فوریه سال ۱۹۸۵ که بیشتر با نام (کریستیانو رونالدو) معروف می‌باشد،فوتبالیست پرتغالی در رده حرفه‌ای است که در تیم‌های (منچستریونایتد) و (ملی پرتغال) بازی می‌کند. او یکی از بهترین بازیکنان دنیا و یکی از بهترین استعدادهای امروز فوتبال است.

کریستیانو رونالدو در شهر (فانچال) در منطقه (مادیرا) در کشور پرتغال به دنیا آمد. مادر (ماریا دولورس داس آویرا) و پدرش (خوزه دینیس آویرا) بود. او یک برادر به نام (هوگو) و دو خواهر به نام‌های (الما) و (کاتیا) دارد.

نام رونالدو در کشور پرتغال نام رایجی نیست ولی پدر و مادرش به خاطر (رونالد ریگان) رییس‌جمهور آمریکا نام او را رونالدو گذاشتند زیرا ریگان هنرپیشه مورد علاقه پدر رونالدو بود. او تاکید می‌کند این نامگذاری اصلا دلایل سیاسی نداشته است.

وقتی سه ساله بود ضربه زدن به توپ را آغاز کرد. وقتی در شش سالگی به مدرسه رفت دیگر علاقه‌اش به ورزش کاملا نمایان شده بود. او در آن زمان عاشق تیم (بنفیکا) بود و جالب است که بعدها به تیم رقیب آن یعنی (اسپورتینگ) پیوست.

او ابتدا با یک تیم آماتور به نام (آندورنیا) بازی می‌کرد زیرا پدرش در آن باشگاه شاغل بود. در آن زمان رونالدو تنها هشت سال داشت. در سال ۱۹۹۵ یعنی در ده سالگی (کریستیانو رونالدو) کم‌کم در پرتغال کسب شهرت می‌کرد و آهسته آهسته نامی آشنا در ورزش فوتبال می‌شد. به طوری که دو تیم برتر شهر مادیرا در پی امضای قرارداد با او بودن

کریس رونالدو با بازی در مسابقات زیر هفده سال یوفا برای تیم (اسپورتینگ لیسبون) مورد توجه (جرارد هولر) سرپرست وقت تیم لیورپول قرار گرفت. در آن زمان او تنها شانزده سال داشت و به همین خاطر لیورپول از خرید او صرف نظر کرد ولی همین موضوع سبب شد به چشم (سرالکس فرگوسن) بیاید

در تابستان ۲۰۰۳ او در بازی برابر تیم منچستریونایتد به خوبی توانایی‌های خود را در معرض تماشا قرار داد و نشان داد که می‌تواند در دو جناح بازی کند.پس از بازی، اعضای تیم منچستریونایتد همگی از یک استعداد درخشان سخن می‌گفتند. آنها معتقد بودند بهتر است در آینده در کنار این جوان باشند تا مقابل او.

 

عکس های جدید رونالدو

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/01/Ronaldo_Rouzegar.com_1.jpg

عکس های جدید رونالدو

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/01/Ronaldo_Rouzegar.com_4.jpg

عکس های جدید رونالدو

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/01/Ronaldo_Rouzegar.com_3.jpg

عکس های جدید رونالدو

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/01/Ronaldo_Rouzegar.com_5.jpg

عکس های جدید رونالدو

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/01/Ronaldo_Rouzegar.com_6.jpg

رونالدو

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

تاکنون ۱۲ نظر ثبت شده است.

 1. zeynab گفت:

  دنیاو رونالدو

 2. mojiqiamat گفت:

  ی کلام cr7 is number one

 3. ناشناس گفت:

  من عاشق رونالدو هستم

 4. ناشناس گفت:

  رونالدو رو عشقه

 5. غوغا گفت:

  عاشقتم یعنی میخااااامت. 💖💖💖💖💖💖

 6. غوغا گفت:

  عاشقتم. با تمام وجود

 7. دیجی فرشاد گفت:

  رونالدو:مرد روزهای سخت

 8. ناشناس گفت:

  فقط رونالدو