rouzegar
class="adsssss"> تبلیغات
روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس های شخصی زهرا عاملی + بیوگرافی زهرا عاملی

عکس های شخصی زهرا عاملی + بیوگرافی زهرا عاملی

عکس های جدید و دیدنی زهرا عاملی همسر دوم زهرا عاملی زهرا عاملی مجری تلویزیون زهرا عاملی ترانه سرا زهرا عاملی فرزاد حسنی  زهرا عاملی متولد آذر ۱۳۶۷ در تهران شاعر ، ترانه‌سرا و مجری می باشد . به گفته خودش اولین کار تلویزیونی که انجام داده‌ برنامه «یخ در بهشت» در تابستان سال ۸۴ به تهیه‌ کنندگی آقای امیرحسین خرمشاهی می باشد.

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

بیوگرافی زهرا عاملی

 

بعد از یخ در بهشت، ساعت به وقت جوانی ، انار دانه ، مثبت عشق و بوم سفید رابرای شبکه‌های مختلف اجرا کرده‌ است. وی همچنین برنامه نردبان را در ماه رمضان برای شبکه تهران روی آنتن برد. «سجده بر آسمان» و «عقیق» از دیگر کارهای اوست. عاملی در ضمینه ی شعر و ترانه سرایی با بزرگان موسیقی ایران مثل دکتر محمد اصفهانی و احسان خواجه امیری همکاری داشته است.

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

زهرا عاملی مجری مطرح ایرانی و ترانه سرای معروف متولد سال 1359 در شهر بابل می باشد . ایشان اصالتی از خته شمال دارند اما بزرگ شده تهران هستند .زهرا عاملی به تازگی ازدواج کرده است و به گفته وی بیش از بیش عاشق تر شده و ترانه های پر احساس تری می تواند به واسطه ازدواجش بسراید . زهرا عاملی از آن دسته مجریانی می باشد که از ممنوع التصویری بی نسیب نمانده است . ایشان پس از اجرای برنامه با ما اینجا از شبکه تهران ممنوع التصویر شدند . به گفته وی در حال حاضر تمام تمرکزم را برای همسرم و ترانه سرای گذاشته ام .

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

جالب است بدانید زهرا عاملی یکی از ترانه سراهای معروف ایرانی می باشد که با سیروان خسروی , مهدی یراحی و … تجربه همکاری دارد .فرزاد حسنی پس از طلاق پرحاشیه ای که داشت یک نامه عاشقانه در صفحه اینستاگرام دریافت کرد .این نامه عاشقانه از طرف زهرا عاملی همانطور که در تصویر زیر می بینید این چنین در وصف فرزاد حسنی سروده شده بود .نامه عاشقانه پر محتوا که شایعات بسیاری را برای فرزاد حسنی و زهرا عاملی درست کرده بود .فرزاد حسنی برای پایان دادن به این شایعات همانطور که در تصویر زیر می بینید این چنین جواب زهرا عاملی را داد

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

عکس فوق مربوط به زهرا عاملی و همسرش می باشد . که پس از اتفاقت تلخی که از یک یاداشت ساده برایش افتاد در صفحه شخصی خود منتشر کرد

 

بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

خانم زهرا عاملی که یکی از مجریان شبکه 5 تهران در برنامه ی « با ما اینجا » بود ، پس از ممنوع التصویر شدنش به سرودن شعر روی آورد و اکنون یکی از ترانه سراهای معروف شده که برای خوانندگان زیادی ترانه سروده.او بخاطر انتقادی که به او شده بود برای زیادی انرژی داشتن بر روی صحنه ی مجری گری ، ممنوع التصویر شد . البته او بیشتر بخاطر جوابی که به منتقدینش از سوی صدا و سیما داده بود ، ممنوع التصویر شد . زهرا عاملی گفته بود که مگر چه اشکالی دارد که یک زن مجری با رعایت موازین و شعونات اسلامی همیشه پر انرژی باشد و لبخند را به مخاطبان خود انتقال دهد .زهرا عاملی بخاطر نامه ای که به عنوان همدردی برای فرزاد حسنی پس از طلاقش فرستاده بود ، بسیار دوباره زیر ذربین قرار گرفت . اما چند روز پیش خانم زهرا عاملی میهمان برنامه ی رادیویی آقای فرزاد حسنی بود که از او درباره ی شعری که سروده بود پرسیده شد

 

خانم زهرا عاملی در مصاحبه ی رادیویی خود با فرزاد حسنی درباره ی ترانه ی « عشق دوم » که آقای احسان خواجه امیری آن را خوانده بود ، صحبت کردند .

 

زهرا می گوید از وقتی که ازدواج دومم را تجربه کردم ، بسیار روحیاتم تغییر پیدا کرد و احساساتم برای سرودن شعر بیشتر شد.اما چیز جنجالی که در این مصاحبه رخ داد ، صحبت کردن بدون هیچ ابایی درباره ی همسر دوم که عشق دوم خانم زهرا عاملی می شد ، بودآقای فرزاد حسنی هم که بعد از ماجرای ممنوع التصویر شدنش بخاطر گفتمان با سردار رادان و سپس ازدواج و طلاقش با آزاده نامداری ، این اتفاق به عنوان شاید چهارمین جنجالی باشد که در زندگیش رخ می دهد . او در رادیو شیطنت هایی می کند که شاید روزی از پس همین شیطنت ها زمین بخورد . چند وقت پیش هم برای اجرای مهران مدیری در جشنواره ی فیلم فجر ، ایراداتی گذاشت

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

روزنامه تماشا: زهرا عاملی، مجری و ترانه سرای کشورمان است که طی سال های گذشته با خواننده های مطرحی چون سیروان خسروی، مهدی یراحی و … همکاری داشته است. او این روزها زندگی مشترک خود را آغاز کرده و به قول خودش با یک مرد با حال ازدواج کرده است.

 

خانم عاملی بیش از یک سال است که در تلویزیون ممنوع الکار است و نمی تواند به عنوان مجری فعالیت داشته باشد، به همین دلیل تمام تمرکزش را روی ترانه نویسی معطوف کرده است.

 

زهرا عاملی: ممنوع الکار شدن برایم مهم نیست! – آکا,زهرا عاملی: ممنوع الکار شدن برایم مهم نیست! زهرا عاملی،ترانه،سیروان خسروی،مهدی یراحی,زهرا عاملی,زهرا عاملی و همسرش,زهرا عاملی مجری تلویزیون,زهرا عاملی+بیوگرافی,زهرا عاملی ترانه سرا,زهرا عاملی مجری,زهرا عاملی وبلاگ,زهرا عاملی ترانه,زهرا عاملی عکس,زهرا عاملی ممنوع,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


مدتی است کم کار شده اید، علت خاصی دارد؟

– من در این مدت کارهای زیادی انجام داده ام که به تدریج در سال 92 وارد بازار خواهد شد. بهار 92 شروع بسیار خوبی برایم بود و تمام مسئولیت کارهای موسیقی برنامه باغ ایرانی برعهده من بود که در آن چهار خواننده جدید معرفی کردم. شعر تیتراژ این برنامه را هم خودم سروده بودم که با استقبال خوبی روبرو شد و کلیپ آن هم زیر نظر من صورت گرفت. البته سال 91 زیاد پرکار نبودم و بیشتر منتظر بودم تا کارهایی که قبلا انجام داده ام منتشر شوند و نتیجه اش را ببینم.

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

امسال باید منتظر چه آلبوم هایی از شما باشیم؟

– «امپراطور» مهدی یراحی، «کازابلانکا» رضا رویگری، آلبوم علی لهراسبی و … یکسری کارهایی هم با آقای محمد اصفهانی کرده ام و احتمال دارد با آقای فرزاد فرزین نیز همکاری داشته باشم. در هر صورت من همیشه کم کار بوده ام چون ترانه سرایی شغل اول من نیست و کاملا دلانه ترانه می نویسم.

ازدواج چقدر روی کم کار شدن زهرا عاملی تاثیر گذاشته؟

– فروردین امسال باید منتظر ازدواج کردم و اتفاق تازه ای در زندگی من به شمار می رود! اتفاقا از وقتی وارد زندگی مشترک شده ام، فعالیت های هنری ام گسترش پیدا کرده و اینطور نبوده که بخواهم محدود شوم.

در مورد ازدواجتان برایمان بگویید.

 

عکس های دیدنی و پشت صحنه زهرا عاملی و همسرش در کنار فرزاد حسنی

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

– همسرم یکی از تهیه کننده های تلویزیون است. ما در شبکه تهران با هم همکار بودیم و در نهایت با هم ازدواج کردیم. همسر من رفیق بسیار خوبی است و مثل دو دوست صمیمی با هم تعامل داریم.

پس بعد از ازدواج هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نشده است…

 اصلا! شوهرم خیلی باحاله. (خنده)

همکاری شما با سیروان خسروی در «ساختمان پزشکان» خیلی موفق بود، قرار نیست این همکاری تکرار شود؟

– اول باید این را بگویم که برای کار و شخصیت سیروان خسروی احترام زیادی قائلم اما من هیچ وقت پیشقدم نمی شوم تا بخواهم با کسی کار کنم و ادامه همکاری همیشه باید از سمت خواننده ها باشد. سیروان هنوز به من پیشنهاد کار جدیدی نداده که بخواهم برایش ترانه بنویسیم ولی اگر پیشنهاد دهد قطعا با هم صحبت می کنیم و همکاری جدیدی را رقم خواهیم زد. ما مشکلی با هم نداریم.

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

و در مورد مهدی یراحی چطور؟

– با مهدی یراحی رابطه بسیار خوبی داریم و کارهای زیادی با هم انجام می دهیم. با ایشان بیشتر به عنوان آهنگساز کار می کنم و همانطور که می دانید آقای یراحی باعث شدند من و سیروان با هم همکاری داشته باشیم. چند خواننده آلبوم اولی هم هستند که به اتفاق مهدی یراحی با آنها کار می کنیم. در آلبوم جدید ایشان هم یک ترانه دارم و فکر می کنم همکاری ما حالا حالاها ادامه خواهد داشت.

 

از «امپراطور» برایمان بگویید. قرار است چه ورژنی از مهدی یراحی در این آلبوم ببینیم؟

– فکر می کنم این آلبوم نسبت به «منور رها کن» خیلی بهتر است. باید منتظر یک آلبوم بهتر از مهدی یراحی باشید. روزبه بمانی، رستاک حلاج، مونا برزویه عزیز، اکید جامع، من و … به عنوان ترانه سرا در این آلبوم حضور داریم. در بخش ملودی هم رستاک حلاج، امید جامع و خود مهدی حضور دارند. سیروان، زانیار، هومن نامداری و مهدی یراحی هم کارهای تنظیم این آلبوم را انجام داده اند. من پیشنهاد می کنیم این آلبوم را حتما بشنوید. چون آلبوم بسیار با معنایی است و مهدی یراحی یک کار فکر شده ارائه داده است. فکر می کنم این آلبوم بهترین آلبوم سال 92 خواهد بود.

 

از احسان علیخانی هم در این آلبوم خبری هست؟

– دوستی احسان همیشه با مهدی یراحی و مجموعه ما همراه بوده اما فکر نمی کنم شعری در این آلبوم داشته باشد، ضمن اینکه ایشان در این زمینه ادعایی ندارد و اگر هنری داشته، ارائه داده است.

من هم احسان را ترانه سرا نمی دانم، منظورم حضور علیخانی برای دکلمه در آلبوم بود.

نمی توانم نظر دقیقی در این مورد بدهم چون اطلاعی از حضور احسان علیخانی برای دکلمه در آلبوم ندارم.

 

با توجه به رابطه خوبی که با مهدی دارید، چرا همه ترانه های آلبوم را خودتان برعهده نگرفتید؟

– من همیشه به نگاه و صلاح دید مهدی احترام می گذارم. ما همین الان صحبت هایی در مورد کارهای آلبوم های سوم و چهارم مهدی یراحی کرده ایم. درست است که من فقط یک ترانه در آلبوم جدید آقای یراحی دارم اما به زعم خود ایشان، این تراک، یکی از بهترین قطعات آلبوم است.

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

اکثر ترانه سراهای خانم ممنوع الکارند. شما در زمینه ترانه سرایی با ممنوعیت مواجه نشده اید اما مدت هاست در تلویزیون اجازه فعالیت ندارید، اینکه می گویند به دلیل اینکه زیاد می خندید ممنوع الکار شدید صحت دارد؟

– الان بیش از یک سال است که ممنوع الکارم اما از این موضوع ناراحت نیستم چون معتقدم در هر کاری که خدا برای انسان پیش می آورد، حکمتی است. علت ممنوع الکار شدنم را هم باید از مسئولان بپرسید. دوستان چیزی در این مورد به من نگفته اند. به هرحال من به عنوان یک خانم، نوع اجرای متفاوتی را دنبال می کردم که فکر نمی کنم این موضوع دلیل ممنوع الکاری ام باشد. صلاحدید مسئولین صدا و سیما بوده که از من استفاده نکنند و من هم هیچ وقت اعتراض یا پیگیری در این مورد نداشته ام. من چون همیشه کارهای دیگری داشته ام، مجری گری را اعتبار چندانی نمی دانستم که بخواهم دنبالش بروم. اگر یک روز هم بگویند که برگرد و اجرا کن، شاید به تلویزیون برگشتیم، هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

مدتی هم هست که در خانه ترانه حضور ندارید، چرا؟

– بله، دو سال است که در جلسات خانه ترانه شرکت نمی کنم چون حس می کنم نقدهای اصولی در جلسات خانه ترانه مطرح نمی شود. البته من به آقای کاکایی و یداللهی ارادت دارم ودر جلسات این دوستان شرکت می کنم اما از جمع خانه ترانه محصول خوبی به دست نیامده! من از اعضای قدیمی خانه ترانه هستم، زمانی که ما به خانه ترانه می رفتیم همه چیز خیلی خوب و منطقی و اصولی بود اما الان نقدها بیشتر سلیقه ای است و به بچه ها نه تنها کمکی نمی کند، بلکه به آنها ضربه می زند. البته اگر قرار باشد اصلاحاتی در خانه ترانه صورت بگیرد، من حتما به عنوان یکی از پایه های پروپاقرص در جلسات شرکت می کنم. من فلسفه کلی این جلسات را قبول دارم اما به شکل اجرایی آن اعتقادی ندارم.

 

عکس های دیدنی و پشت صحنه زهرا عاملی مجری

 

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی.

زهرا عاملی , زهرا عاملی و همسرش , عکس بازیگران , بیوگرافی زهرا عاملی مجری تلویزیون

 بیوگرافی زهرا عاملی , زهرا عاملی , عکس های زهرا عاملی

 

زهرا عاملی

این مطلب مفید بود ؟
عکس های شخصی زهرا عاملی + بیوگرافی زهرا عاملی
این مطلب مفید بود ؟
×