rouzegar
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

تعبیر خواب موش مرده قهوه ای + تعبیر خواب کشتن و خوردن موش بزرگ

تعبیر خواب موش مرده قهوه ای + تعبیر خواب کشتن و خوردن موش بزرگ

تعبیر خواب موش , خواب دیدن و تعبیر خواب جزء جدایی ناپذیر زندگی ما هستند و از ابتدای زندگى همواره همراه ما هستند. به همین دلیل نیاز است که در مورد خواب و تعبیر خواب بى خبر نباشیم و با اطلاعاتی که از طریق قرآن ، روایات ، سیره امامان(ع) و بیان روانکاوان بدست می آوریم این نیاز را دنبال کنیم. اگر در رابطه با موش خواب دیده اید می توانید در این مطلب تعبیر خواب موش را مطالعه نمایید.

 

تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب کشتن موش قهوه ای,تعبیر خواب موش سیاه,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش رنگی,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب موش در حال فرار

 

تعبیر خواب موش چیست ؟

 

چنانچه در زندگی حقیقی دارای حالات منفی و یا بیمار گونه باشید ، چنانچه ترس و اضطراب با روح شما عجین شده باشد و بیماری‌ جسمی داشته باشید و از بابت سلامتتان نگران باشید همگی این نشانه ها می توانند علت دیدن موش در خوابتان باشد که با شرایط کنونی زندگی تان تطبیق دارد. تعبیر خواب موش می تواند نشانه ای از خیانت ، تهدید و دسیسه های پشت پرده و دور از چشم شما باشد. در ادامه مطلب به تعابیری از دیدن موش در خواب می پردازیم.

 

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه کارل گوستاو یونگ : دیدن موش بیانگر ترس، بی حوصلگی، بی اهمیتی و نبود خشم است. شما حس نا کافی بودن و ترسی را تجربه می‌کنید که معقول نیست. خواب ممکن است به شما بگوید که شما زمان زیادی را صرف می‌کنید که رد پای کسی را پنهان کنید. تعبیر دیگر این است که موش نمادی از ناراحتی‌ها و ناملایمتی‌های کوچک است. شاید شما به مسائل کوچک یا مسائل بی اهمیت اجازه می‌دهید که روی شما تاثیر تمام و کمال بگذارد و مثل خوره شما را بخورد. خواب ممکن است جناسی از موس کامپیوتر و ارتباط شما با کار یا دنیای مجازی باشد. دیدن موش مرده در خوابتان بیانگر این است که به مسائل کوچک اجازه نمی‌دهید که شما را آزار دهد. شما به ترس هاتان اجازه نمی‌دهید که به چیزی که می‌خواهید راه یابند. تعبیر دیگر این است که موش مرده بیانگر این است که چیزی هست که شما برای مدت طولانی نادیده ش گرفته اید یا فراموشش کرده اید. خواب دیدن اینکه شما یا کسی، یک موش را می‌خورد بیانگر این است که چیزی وجود دارد که مدام سر وجدان شما غر می‌زند و وجدان شما را می‌آزارد. شما نیاز دارید که این بار را از روی سینه تان بردارید. خواب دیدن اینکه موش تعقیب می‌شود بیانگر این است که شما روی پای خود نمی‌ایستید. شما به دیگران اجازه می‌دهید که به هرکجا می‌خواهند هلتان دهند.

 

 

تعبیر خواب موش به روایت مطیعی تهرانی : اکثر معبرین موش را به زنی خیانتکار و دزد تعبیر کرده‌اند. زنی که نمی‌توان به آن اعتماد کرد. ظاهری فریبنده همراه با باطنی فریبکار از ویژگی‌های این زن است. اگر بیننده خواب موشی ببیند با چنین زنی سر و کار پیدا می‌کند و اگر این موش در خانه خودش باشد نوشته‌اند زنی با این پلیدی‌ها در خانه‌اش هست یا حضور پیدا خواهد کرد. اگر موش در اتاق شما باشد زنی دزد اهل خانه شماست که نباید به او اعتماد داشته باشید. اگر در خواب موشی از پاچه شلوار شما افتاد و گریخت و رفت زنی فاسد و فاجر را از خود می رانید و دور می‌کنید.

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه آنلی بیتون : دیدن موش در خواب، نشانه روبرو شدن با اختلافات خانوادگی و بی وفایی دوستان است. کارها وضعیت دلسرد کننده ای خواهد داشت. اگر خواب ببینید موش‌ها از شما فرار می‌کنند، نشانه آن است که تلاش‌های شما بی ثمر خواهد ماند. اگر دختری خواب موش ببیند، نشانه آن است که دشمنانی پنهانی دارد که به او نیرنگ خواهند زد. اگر داخل لباس خود موش ببیند، علامت آن است که در اثر انجام دادن کاری رسوا خواهد شد.  

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : تعبیر خواب موش، زنی است که به ظاهر باحجاب می‌باشد ولی در باطن فاسق است.

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه لوک اویتنهاو : موش که میدود : پس انداز / فرار موش از دست یک گربه و یا به چنگ گربه افتادن : غم وغصه

 

تعبیر خواب موش به روایت یوسف نبی(ع) : دیدن موش جنگ زن باشد. دیدن موش دزد است که از خانه او دزدی کرده

 

 

تعبیر خواب خارج شدن موش از بدن

 

تعبیر خواب موش به روایت جابر مغربی : اگر زنی در خواب ببیند که از فرج او موش بیرون آمده است، صاحب فرزندی دختر که بدکردار است می‌شود.

 

تعبیر خواب موش به روایت ابن سیرین : اگر مردی در خواب ببیند که از آلت مردی او موش بیرون آمده است، صاحب فرزندی دختر که بدکردار است و هیچ خیری ندارد خواهد شد.

 

تعبیر خواب موش به روایت ابراهیم کرمانی : اگر در خواب ببینی از گلوی تو موش بیرون آمده است، تعبیرش این است که صاحب فرزندی پسر می‌شوی. اگر ببینی از سوراخ بینی یا گوش یا مقعد تو موش بیرون آمده است صاحب فرزندی دختر که بدکردار است خواهی شد.

 

تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب کشتن موش قهوه ای,تعبیر خواب موش سیاه,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش رنگی,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب موش در حال فرار

 

تعبیر خواب موش رنگی

 

دیدن انواع موش در خواب از رایج ترین خواب هاست و امکان دارد از لحاظ سایز : موش بزرگ و موش کوچک و از لحاظ رنگ : موش قهوه ای ، موش سیاه ، موش زرد ، موش خاکستری ، موش سفید و… باشد.

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : اگر در خواب ببینی موش‌های یک ‌رنگ بسیاری در خانه تو جمع شده‌اند، تعبیرش این است که به تعداد آن‌ها زن‌ها در خانه تو جمع می‌شوند.

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه لوک اویتنهاو : موش سفید نشانگر ازدواج موفق

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه اچ میلر : دیدن موش سفید در خواب، نشانه‌ نگرانى در انجام یکى از کارها مى‌باشد. اگر در خواب مشاهده کنید موش صحرایى گرفته‌اید، نشانه‌ى آن است که با یکى از دوستان خود دچار مشکل مى‌شوید.

 

تعبیر خواب سوراخ موش

 

تعبیر خواب موش به روایت مطیعی تهرانی : اگر سوراخ موشی ببینید مالی از شما برده می‌شود که می دانید چه کسی برده ولی نمی‌توانید ثابت کنید که او ربوده و سارق مال شما یک زن خائن است.

 

تعبیر خواب سوراخ موش از دیدگاه کارل گوستاو یونگ : دیدن سوراخ موش در خوابتان بیانگر جنبه‌ی پنهان خودتان است که مشتاق نیستید تاییدش کرده یا با آن روبرو شوید. با وجود اینکه می‌دانید که خوب نیست که ازین مساله دوری کنید، به انجامش ادامه می‌دهد. اگر به آن رسیدگی نکنید از کنترلتان خارج می‌شود.

 

تعبیر خواب تله موش


تعبیر خواب تله موش از دیدگاه کارل گوستاو یونگ : دیدن تله موش در خوابتان بیانگر این است که نیاز دارید محتاط‌تر باشید. به کسانی که زیادی می‌خواهند بهتان کمک کنند همیشه خوش بین نباشید. تعبیر دیگر این است که تله موش نمادی از نبوغ، بینش و خلاقیت است. شما نیاز دارید که به دنبال شیوه‌ی بهتری برای انجام چیزی باشید. خواب دیدن اینکه تله موش کار میگذارید بیانگر این است که مخالفانتان را گول خواهید زد و از آن‌ها زرنگتر خواهید بود. خواب دیدن اینکه با تله موش، موش می‌گیرید بیانگر این است که از شما سو استفاده می‌شود.

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه لوک اویتنهاو : در درون یک تله موش: دشمن شکست خورده

 

 

تعبیر خواب گرفتن موش


تعبیر خواب موش به روایت جابر مغربی : تعبیر خواب موش صحرائی و خانگی یکسان می‌باشد. اگر در خواب ببینی موش گرفته‌ای، تعبیرش این است که با زنی فاسق ازدواج می‌کنی.

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : حمله به موش یا موش ها نشان از دعوایی که در انتها شما ضرر می کنید .

 

تعبیر خواب کشتن موش

 

تعبیر خواب کشتن موش از دیدگاه اچ میلر : کشتن موش کور در خواب، بیانگر ناراحتى و نگرانى است.

 

تعبیر خواب کشتن موش از دیدگاه آنلی بیتون : کشتن موش در خواب، نشانه پیروزی بر دشمنان است.

 

تعبیر خواب کشتن موش از دیدگاه کارل گوستاو یونگ : خواب دیدن اینکه یک موش را می‌کشید یا به دام می‌اندازید بیانگر این است که دیگران از مسائل کوچک در زندگی شما، چیز بزرگی می‌سازند (از کاه کوه می‌سازند)

 

تعبیر خواب موش در رختخواب

 

تعبیر خواب موش در رختخواب به روایت جابر مغربی :اگر در خواب ببینی در رختخواب تو موش وجود دارد، تعبیرش این است که با زنی قصد فساد خواهی کرد. اگر ببینی رختخواب تو را موش جویده و سوراخ کرده است بین زن تو و شخص بد و نادرستی رابطه‌ای بوجود می‌آید و زن تو به فساد راضی می‌شود.

 

 

تعبیر خواب شکار موش توسط مار

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : شکار موش توسط گربه ، خوردن موش توسط گربه ، کشتن و گرفتن موش توسط مار و گربه نشان شانسی هست که از لحاظ مالی برای شما بوجود می آید.

 

 

تعبیر خواب موش و گربه

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : اگر دیدید که موش در لباس ، کفش ، پیراهن و بدن شما مثلا روی صورت یا روی سر شماست ، همسرتان یا فرزندانتان در حال انجام کاری هستند ( خوب یا بد ) که شما از آن بی اطلاعید . اگر دیدید که موش و گربه یا موش و مار به دوستی در کنار هم هستند سختی و بدبختی جلوی راه شماست .حمله به موش یا موش ها نشان از دعوایی که در انتها شما ضرر می کنید .

 


تعبیر خواب خوردن موش


تعبیر خواب خوردن موش به روایت جابر مغربی : اگر ببینی گوشت موش را خورده‌ای مال و اموال زن بد و مفسدی را مصرف می‌کنی.

 

تعبیر خواب زاییدن موش

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : اگر در خواب دیدید که موش زاییدید بچه دار می شوید ولی برای تربیت بچه باید بیشتر وقت بگذارید. اگر دیدید موش در حال زایمان است نشان از اتفاقی در اطراف شماست . می تواند دزدی باشد باید مراقب خود و داشته هایتان باشید . تعبیر خواب موش زخمی دزدی است که به دام می افتد .

 

 

تعبیر خواب فضله موش

 

تعبیر خواب موش از دیدگاه یک تعبیرگر : چنان چه در خواب ببینیم سرگرم پاک کردن برنج هستیم و فضله موش در آن می بینیم خواب ما می گوید زنی به ما زیان می رساند.

 

تعبیر خواب موش

این مطلب مفید بود ؟
تعبیر خواب موش مرده قهوه ای + تعبیر خواب کشتن و خوردن موش بزرگ
4.3 (86.67%) 3 votes

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

×