rouzegar
class="adsssss"> تبلیغات
روزگار
دسته بندی موضوعات

طلا گلزار کیست + ماجرای طلا گلزار و ساسی مانکن

طلا گلزار کیست + ماجرای طلا گلزار و ساسی مانکن

طلا گلزار و ساسی مانکن اینستاگرام طلا گلزار مدل ایرانی طلا گلزار کیست طلا گلزار مدل ۲۴ ساله زیبای ایرانی که پدرش ایرانی و مادرش اهل روسیه است. به تازگی اخباری مبنی بر نامزدی وی با ساسی مانکن خواننده رپ زیرزمینی منتشر شده است

 

طلا گلزار

بیوگرافی طلا گلزار

 

طلا در ایران به دنیا آمده است.و تا سال ۲۰۰۶ در ایران زندگی کرده است و بعد از آن به آمریکا مهاجرت کرد و در حرفه مادلینگ مشغول به کار شد به گفته ی طلا گلزار،وی تنها زیبایی برایش مهم نیست بلکه درس و مطالعه از جایگاه ویژه ای در زندگی اش برخوردار است. طلا می گوید زمانی که در ایران بود در مدرسه بالاترین نمره های درس ریاضی متعلق به او بوده است. رشته ی تحصیلی طلا، طراحی گرافیک است و این رشته را در کنار شغل مادلینگ ادامه می دهد.

 

بیوگرافی طلا گلزار و ساسی مانکن :

 

طلا گلزار در ایران به دنیا آمده است. و ۲۶ ساله است و در ۱۰ فوریه سال ۱۹۸۹ ( زمستان ۱۳۶۸ ) بدنیا امده است.شانس خوب طلا گلزار این بود که نسب پدری و مادرش به روس تبارها برمیگشت. انها از روس تبارانی بودند که در دوره حمله بلشویکها به گرجستان و ایروان به ایران پناه اوردند و در همین کشور ماندگار کنند. هنوز هم که هنوز است بسیاری از افراد نا اشنا طلا را یک دختر روس میدانند.

 

طلا گلزار تا دوران نوجوانی در ایران زندگی کرد. وی در ۱۶ سالگی به خارج از کشور رفت و در دبی و امریکا ساکن شد. وی مدتی بعد از ورودش توانست با برخی موسسه ها و برندهای نه چندان معتبر برای عقد قرارداد به توافق برسد. اگرچه تا رسیدن به ۱۸ سالگی و بلوغ قانونی چندان استقلال عملی نداشت.

هرچند که وی در گفتگو بایک مجله زرد وطنی ادعا کرده است که زیبایی برایش اهمیت ندارد اما با این حال ظاهرش و نوع ارایش و اقدامات زیرساختی وی برای رسیدن به فرم ایده ال نشان میدهد که این موضوع -یعنی اهمیت قائل نشدن برای زیبایی- چندان صحت ندارد.

 

ساسان یافته با نام هُنری ساسی مانکن (۲۷ آبان ۱۳۶۷-اهواز) از خوانندگان ۶و۸ است. وی در میانهٔ دههٔ هشتاد به همراه همشهری‌اش حسین مخته به شهرت رسید و تا چند سال یعنی زمان پخش آهنگ «گوش‌واره» به همکاری با او ادامه داد. ساسی مانکن پس از جدایی از حسین مخته بیشتر آهنگ‌هایش را انفرادی خوانده و تنظیم آن‌ها را عمدتاً به امیرمسعود و اخیراً به امیر ارشیا سپرده است.

 

وی پیش از نخستین مصاحبهٔ رسمی‌اش در تابستان ۱۳۹۱ که در آن برای اولین بار زادروز صحیح خود را (در گفتگو با لیلی نیکونظر از آمریکا) اعلام کرد، عمدتاً خود را بزرگتر از سن واقعی‌اش معرفی می‌نمود تا قضاوت عامه دربارهٔ آهنگ‌هایش با لحاظ سن و سال جوانش تحت تاثیر قرار نگیرد. ساسی مانکن که ساکن کرج و دانشجوی رشتهٔ کامپیوتر (نرم‌افزار) دانشگاه نواب قزوین بوده است با موفقیت برخی آهنگ‌ها مانند «رپ بندری» در سال ۸۶ و «پارمیدا» در سال ۸۷ درس و دانشگاه را رها کرد و اختصاصاً به خوانندگی پرداخت.

 

 

ماجرای طلا گلزار و ساسی مانکن :

به طور خلاصه بگم که تا چند روز پیش اینستاگرام ساسی مانکن و دنیا جهانبخت رنگ و بوی ازدواج و نامزدی میداد که یهو ساسی مانکن زد زیر همه چیز و دنیا جهانبخت را داغدار کرد ! که به احتمال زیاد دلیلش همین خانم طلا گلزار بوده .برای اینکه ببینید بین دنیا جهانبخت و ساسی مانکن چه عکس هایی رد و بدل شده و به هم چی گفتن اینجا کلیک کنید .

 

طلا گلزار متولد ۲۱ بهمن ۱۳۶۷ در ایران است گلزار از پدر ایرانی و مادری اهل روسیه به دنیا آمد علاقه او به مدلینگ باعث شد او فعالیت خود را در خارج از کشور پیگیری کند او از سال ۲۰۰۶ تصمیم به مهاجرت گرفت و در حال حاضر در کشور آمریکا حضور دارد.

 

طلا گلزار در خارج از کشور بیشتر بعنوان یک دختر اهل روس شناخته میشود خانواده مادری او از روس تبارانی هستند که در زمان حمله بلشویکها به گرجستان و ایروان به ایران پریختند و همینجا ماندگار شدند  گلزار در سن ۱۶ سالگی به همراه خانواده به امارات مهاجرت کرده و ساکن دبی شدند .او در این مدت با برند ها و موسسات تبلیغاتی برای کار مدلینگ همکاری میکرد

 

جنجال های طلا گلزار

 گلزار در مدت فعالیت خود بارها انتشار عکس های او با هنرمندان و ورزشکاران ایرانی موجب جنجال شد اما جنجال بزرگتر او ادعای نامزدی اش ب ساسی مانکن توسط مدل دیگری بنام دنیا جهانبخت بود که با واکنش و تکذیب گلزار مواجه شد

 

گلزار در حال گرفتن مدرک دکترا

گلزار گرچه فعالیت حرفه ای در کار مدلینگ دارد . اما او علاقه فراوانی به درس و مطالعه نیز دارد و بزودی مدرک دکترای خود

 

 

طلا گلزار , عکس و بیوگرافی طلا گلزار مدل ایرانی روسی

 

طلا گلزار , عکس و بیوگرافی طلا گلزار مدل ایرانی روسی

 

طلا گلزار , عکس و بیوگرافی طلا گلزار مدل ایرانی روسی

 

طلا گلزار , عکس و بیوگرافی طلا گلزار مدل ایرانی روسی

 

طلا گلزار , عکس و بیوگرافی طلا گلزار مدل ایرانی روسی

 

طلا گلزار , عکس و بیوگرافی طلا گلزار مدل ایرانی روسی

 

 

طلا گلزار

این مطلب مفید بود ؟
طلا گلزار کیست + ماجرای طلا گلزار و ساسی مانکن
5 (100%) 3 votes
×