rouzegar
دکتر کرمانی
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 97 فاش شد

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 97 فاش شد

راز زندگی احسان علیخانی چیست راز زندگی احسان علیخانی از زبان خودش | افشاگری احسان علیخانی در برنامه ماه عسل 97

احسان علیخانی که با برنامه ماه عسل به شهرت رسید، فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. وی طی برنامه ماه عسل ویژه ماه مبارک رمضان سال 1397، 2 راز کلیدی از زندگی خود را فاش کرد که در زیر می خوانید:

 

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 96 فاش شد

 

راز مجرد ماندن احسان علیخانی

 

احسان علیخانی راز ازدواج نکردنش را در برنامه «ماه عسل» شب گذشته فاش کرد.شب گذشته در چهاردهمین شب از ماه مبارک رمضان، برنامه «ماه عسل» در لحظات طلایی منتهی به افطار شریک لحظات ناب مخاطبان خود شد.احسان علیخانی مجری این برنامه با همان بیان و روال همیشگی اش آغازگر چهاردهمین برگ از «ماه عسل» شد.

 

از ماه عسل 97 چه خبر

 

در حال حاضر اطلاعات کافی از برنامه ماه عسل 97 در دسترش نیست اما بی شک مجری این برنامه احسان علیخانی و از شبکه 3 سیما پخش می شود

 

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 96 فاش شد

 

پس از باز شدن دکور، یک زوج میانسال به همراه 6 مهمان دیگر در قاب کهکشانی «ماه عسل» جای گرفتند. زوج میانسال با سن ٨٩ و ٩۴، هفتاد و دو سال در کنار هم عاشقانه زندگی می کردند.در بین صحبتهای مهمانان علیخانی از زوج میانسال ابتدایی برنامه پرسید: چرا  ازدواجهای جوانان امروزی دوام ندارد؟ زن میانسال پاسخ داد: خانم ها مقصر هستند چون زمانی که مردها خسته از سر کار به خانه می آیند مدام غر می زنند. علیخانی با توجه به انتقادهای زیاد خانم ها از لحن صحبتهای خود علیخانی در مورد خانم ها  در برنامه های قبلی  «ماه عسل»، لبخند زد و گفت :خانم ها به اندازه ی کافی از ما شاکی هستند البته آقایون هم یادشان می رود که مشکلات بیرون را داخل خانه نیاورند

حتما بخوانید :   عکس های جدید سعید معروف | بیوگرافی سعید معروف

.

بعد یکی از مهمانان از علیخانی پرسید: چرا شما ازدواج نمی کنید؟ علیخانی پاسخ داد: ما گرفتار کار هستیم البته با دیدن این بزرگواران فهمیدیم ما تا سن ٩٢ سالگی برای ازدواج فرصت داریم.پس از خروج از قاب کهکشانی علیخانی خاطر نشان کرد: زندگی جریان دارد و باید خودمان فردا را بسازیم و قدر ثانیه هایمان را بدانیم.

 

 

همدردی احسان علیخانی با فرزند طلاق

در بخش دیگری از برنامه، در اشاره غیرمنتظره احسان علیخانی به زندگی شخصی اش، در برنامه شب گذشته و در گفتگو با یک «فرزند طلاق» گفت: خیلی شبیه تو بودم. تو آن سیزده سال رو دیدی، من اون سیزده سالم ندیدم!! آیا احسان علیخانی فرزند طلاق است؟؟!!

 

رازهای زندگی احسان علیخانی

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 97 فاش شد
4.2 (84%) 5 votes
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

×
X