header
دکتر کرمانی
روزگار
header

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 96 فاش شد

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 96 فاش شد

راز زندگی احسان علیخانی از زبان خودش | افشاگری احسان علیخانی در برنامه ماه عسل 96

احسان علیخانی که با برنامه ماه عسل به شهرت رسید، فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. وی طی برنامه ماه عسل ویژه ماه مبارک رمضان سال 1396، 2 راز کلیدی از زندگی خود را فاش کرد که در زیر می خوانید:

 

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 96 فاش شد

راز مجرد ماندن احسان علیخانی

احسان علیخانی راز ازدواج نکردنش را در برنامه «ماه عسل» شب گذشته فاش کرد.

شب گذشته در چهاردهمین شب از ماه مبارك رمضان، برنامه «ماه عسل» در لحظات طلایی منتهی به افطار شریك لحظات ناب مخاطبان خود شد.

احسان علیخانی مجری این برنامه با همان بیان و روال همیشگی اش آغازگر چهاردهمین برگ از «ماه عسل» شد.

 

2 راز زندگی احسان علیخانی که در برنامه ماه عسل 96 فاش شد

پس از باز شدن دكور، یك زوج میانسال به همراه 6 مهمان دیگر در قاب كهكشانی «ماه عسل» جای گرفتند. زوج میانسال با سن ٨٩ و ٩٤، هفتاد و دو سال در كنار هم عاشقانه زندگی می كردند.

در بین صحبتهای مهمانان علیخانی از زوج میانسال ابتدایی برنامه پرسید: چرا  ازدواجهای جوانان امروزی دوام ندارد؟ زن میانسال پاسخ داد: خانم ها مقصر هستند چون زمانی كه مردها خسته از سر كار به خانه می آیند مدام غر می زنند. علیخانی با توجه به انتقادهای زیاد خانم ها از لحن صحبتهای خود علیخانی در مورد خانم ها  در برنامه های قبلی  «ماه عسل»، لبخند زد و گفت :خانم ها به اندازه ی كافی از ما شاكی هستند البته آقایون هم یادشان می رود كه مشكلات بیرون را داخل خانه نیاورند.

بعد یكی از مهمانان از علیخانی پرسید: چرا شما ازدواج نمی كنید؟ علیخانی پاسخ داد: ما گرفتار كار هستیم البته با دیدن این بزرگواران فهمیدیم ما تا سن ٩٢ سالگی برای ازدواج فرصت داریم.

پس از خروج از قاب كهكشانی علیخانی خاطر نشان كرد: زندگی جریان دارد و باید خودمان فردا را بسازیم و قدر ثانیه هایمان را بدانیم.

 

همدردی احسان علیخانی با فرزند طلاق

در بخش دیگری از برنامه، در اشاره غیرمنتظره احسان علیخانی به زندگی شخصی اش، در برنامه شب گذشته و در گفتگو با یک «فرزند طلاق» گفت: خیلی شبیه تو بودم. تو آن سیزده سال رو دیدی، من اون سیزده سالم ندیدم!!

آیا احسان علیخانی فرزند طلاق است؟؟!!

 

رازهای زندگی احسان علیخانی

این مطلب را به اشتراک بگذارید :