rouzegar
دکتر کرمانی
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

حسام نواب صفوی از جزئیات قتل یک مادر می گوید

حسام نواب صفوی از جزئیات قتل یک مادر می گوید

خبری دردناک از قتل یک مادر از زبان حسام نواب صفوی بازیگر و وکیل کشورمان درمورد قصور پرسنل و پزشکان یکی از بیمارستان خصوصی بالای شهر صحبت هایی کرده است.

 

حسام نواب صفوی

 

جزئیات قتل یک مادر از زبان حسام نواب صفوی

 

حسام نواب صفوی بازیگر کشورمان که به عنوان وکیل نیز فعالیت می کند, به بیان جزئیاتی از یکی از پرونده هایش پرداخته است.

****

هو العزیز:

قصور وحشتناك برخی از پرسنل بیمارستان لوكس وخصوصی در بالای شهر تهران …

در پی تزریق اشتباه و فوت دلخراش مادری ،این قصورتوسط اداره كل پزشكی قانونی تایید گردید. با وجود اینكه مخالفم هرشخصی كه به ایران خدمت میكند به قوه قضاییه توسط دادسرا احضار كنم و با توجه به احترام خاصی كه برای تمامی پزشكان قائلم ، اما این پرونده به قدری دردناك است كه با شنیدن آن هر فردی منقلب میشود.

مادری پنجاه و هفت ساله در پی سر گیجه و سردرد با پای خودش به بیمارستان فوق مراجعه میكند با تزریق بالای داروی اشتباه شخص دچار ایست قلبی و تنفسی میشود این بیمارستان فاقدمتخصص بیهوشی در آی سی یو در شیفت شب بوده كه بتواند اقدامات احیاء را انجام دهد.حسام نواب صفوی

 

Hesam Navabsafavi-rouzegar.com

 

دكتر مسئول اورژانس اصلا در بیمارستان حضور نداشته و با وجود آن كال onCall بودن به گفته دیگر متهمین اصلا به تلفن خود پاسخ نداده؛ مسئول فنی كه بالاترین درجه قصور را دارد اصلا در جلسه كمیسیون حاضر نشده ، بیمارستانی كه آی سی یو آن هر شب میلیونی میباشد اگر قرار باشد متخصص بیهوشی نداشته باشد ،مسئول اورژانس آن مسئولیت خود رها كند مسئول فنی حتی اینقدر بی تفاوت برخورد كند كه برای ادای توضیحات حاضرنشود ، اینجا چه باید گفت؟؟؟؟

حتما بخوانید :   عکس جالب تیلور سویفت در حال آشپزی کردن

 

موكلم پس از این قصور شش ماه در یك زندگی نباتی به سر برد و سرانجام با مرگی دلخراش فوت كرد. شش ماه سكوت كردم و فقط منتظر نظر كمیسیون پزشكی بودم.تمامی متهمین توسط دادسرای جرائم پزشكی با توجه به اعلام قصور توسط پزشكی قانونی به دادسرا احضار شدند.

 

باز هم ضمن احترام كامل به پزشكان عزیز كشور ، اعلام میكنم مردم عزیز: مطمئن باشید دستگاه قضا بالاترین مجازات را برای این افراد در نظر خواهد گرفت به علت اینكه پرونده در دست بررسی است از توضیح بیشتر معذورم و اگر خداوند یاری كند اجازه نخواهم داد مرگ دلخراش انسانها بواسطه چنین سهل انگاری بزرگی توبیخ كتبی و دیه باشد.

 

سید حسام نواب صفوی وكیل پایه یك دادگستری

 

حسام نواب صفوی از جزئیات قتل یک مادر می گوید
این مطلب مفید بود ؟
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

×
X