rouzegar
دکتر کرمانی
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

گفتگو صمیمی و خواندنی با سحر دولت شاهی

گفتگو صمیمی و خواندنی با سحر دولت شاهی

سحر دولت شاهی: یکی از بزرگترین دغدغه‌های من در دنیای بازیگری همکاری و ایفای نقش در فیلمی با ساختار سینمایی خوب و جذاب است.

 

Sahar Dolatshahi4-rouzegar.com

 

علت بازی سحر دولت شاهی در فیلم "شکاف"

 

سحر دولت شاهی بازیگر سینما در خصوص علت همکاری با فیلم سینمایی «شکاف» گفت: در ابتدا ساختار خوب و کیفیت بالای فیلمنامه من را جذب کرد و بعد اینکه از فیلم قبلی اسدی‌زاده لذت بردم و دوست داشتم و دلیل سوم علاقه و تعلق خاطر فراوانی بود که نسبت به نقشم پیدا کردم که همه این‌ها دلیل همکاری من با کیارش اسدی‌زاده و فیلم «شکاف» شد.

 

Sahar Dolatshahi3-rouzegar.com

سحر دولت شاهی درباره دغدغه‌های خود در حیطه بازیگری این گونه بیان کرد: یکی از بزرگترین دغدغه‌های من در دنیای بازیگری همکاری و ایفای نقش در فیلمی با ساختار سینمایی خوب و جذاب است. کاری که هم من و همه همکارانم لذت کافی را خواهند برد و با تمام توان فعالیت خواهند کرد. خدا را شاکرم تا به این لحظه این اتفاق برای من افتاده است.

 

Sahar Dolatshahi-rouzegar.com

 

سحر دولت شاهی در پایان صحبت‌های خود درباره علت ماندگاری یک بازیگر در وادی سینما خاطرنشان کرد: خودم را زیاد در جایگاه پیشنهاد و توصیه‌کردن نمی‌بینم؛ اما فکر می‌کنم یک بازیگر هر چقدر و سواد و آگاهی اجتماعی و تفکر خود را در این زمینه بالا ببرد به موفقیت و ماندگاری خود کمک خواهد کرد. البته در این راستا انتخاب فیلم‌هایی که قرار است در آن‌ها نقش‌آفرینی کند، نیز بسیار مهم است.

حتما بخوانید :   عکس های جشن تولد لیلا بلوکات با حضور بازیگران

 

Sahar Dolatshahi1 -rouzegar.com

 

سحر دولت شاهی

 

گفتگو صمیمی و خواندنی با سحر دولت شاهی
این مطلب مفید بود ؟
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

×
X