rouzegar
دکتر کرمانی
روزگار
روزگار
دسته بندی موضوعات

فدرر و نادال در فینال مسابقات تنیس سوئیس

فدرر و نادال در فینال مسابقات تنیس سوئیس

فدرر و نادال در فینال سوئیس

 

راجر فدرر و رافائل نادال در فینال برای اولین بار در دو و نیم ساله گذشته در روز یکشنبه روبه رو خواهند شد.

نوابغ تنیس جهان که هر دو در روز شنبه به فینال این رقابت ها راه یافتند و راجر فدرر می تواند در این فینال قهرمان شود و در خانه جشن قهرمانی برپا کند.

فدرر گفت : این یک مسابقه فوق العاده برای من و طرفداران خواهد بود و اگر در سویس برنده شوم فراموش نخواهم کرد زیرا برنده شدن در کشور خودم لذت بسیار بزرگی دارد.

نادال در بازی ما قبل فینال توانست ریچارت گاسکه فرانسوی را به سختی در طی سه ست شکست دهد و نادال گفت که این یک مسابقه ویژه خواهد بود و برای او پیروزی برابر فدرر بسیار خوشاین خواهد بود.

نادال 29 ساله که قبلا توانسته در 23 بازی در برابر فدرر پیروز شود و فقط 10 بازی را به فدرر تقدیم کرده است اکنون نیز احتمال پیروزی بیشتری دارد.

اما همه چیز در مسابقه مشخص خواهد شد.

فدرر شش بار توانسته در بازل سویس برنده باشد که مربوط به مدت ها پیش است و ممکن است که فراموش شده باشد اما اکنون انگیزه بسیاری دارد تا بتواند برد هفتم خود را برابر نادال بدست آورد

 

ناکامی نادال در برابر فدرر در بازل

 

حتما بخوانید :   جزئیات ماجرای توقف پخش برنامه فیتیله

راجر فدرر با نتایج 6-3، 5-7، 6-3 توانست نادال را در بازل شکست دهد و زیبا ترین لحظه زندگیش را به ثمر برساند.

راجر فدرر سوئیسی افتخار خاصی را در بازل بدست آورد و تولنست روند شکست هایش برابر نادال را از بین ببرد و قهرمانی خود را در خانه خود جشن بگیرد.

فدرر همچنین گفت که این بهترین بازی من در بازل بوده است و پیش از این چنین بازی بزرگی را تجربه نکرده بود و اشاره کرد که این بزرگترین بازی در طول دوران حرفه ای ام بوده است.

مسابقه بسیار پایا پای و نزدیک پیش می رفت و من همیشه سعی داشتم تمام تلاشم را انجام دهم و شانس نیز در ست دوم نصیب من نشد تا بتوانم این بازی را در ست دوم پیروز شوم و از طرفداران و هموطنانم تشکر می کنم که مرا تشویق کردند و به من برای کسب این قهرمانی یاری رساندند.

پیش از این این دو تنیسور مطرح در فینال رم در سال 2013 نیز بازی کرده بودند .

من یک برنامه خوب برای این بازی داشتم و کاملا برای این بازی آماده بودم و فکر می کنم برنده شدن حقم من بود در حالی که نادال نیز بازی بسیار عالی از خود نشان داد

 

فدرر و نادال در فینال مسابقات تنیس سوئیس
این مطلب مفید بود ؟
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

×
X