rouzegar
روزگار
روزگار   روزگار
دسته بندی موضوعات

عکس بهنوش بختیاری و مادرش در حرم امام رضا

عکس بهنوش بختیاری و مادرش در حرم امام رضا

بهنوش بختیاری با انتشار عکسی از خود و مادرش در شهر مشهد حرم امام رضا گفت با مادرم خانم سادات..حرم امام رضا

 

Behnoosh-Bakhtiari-rouzegar (2)

 

بهنوش بختیاری با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش نوشت:

با مادرم خانم سادات..حرم امام رضا

****

 

Behnoosh-Bakhtiari-rouzegar (1)

 

 

ماجرای درگیر شدن بهنوش بختیاری با احسان علیخانی

 

بهنوش بختیاری یکی از سه بازیگری که به برنامه سه ستاره تلویزیون دعوت شده بود در یادداشت اینستاگرامی مجری این برنامه احسان علیخانی را آماج حمله قرار داد و گفت عوامل برنامه مذکور قصد اعمال تبعیض دارند و می خواهند حق او را تضییع کنند.گفتنی است که قسمت چهارم برنامه سه ستاره احسان علیخانی به کاندیدهای بازیگر زن اختصاص داشت که با حضور بهنوش بختیاری ، مرجانه گلچین، مهراوه شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان برگزار شد.

 

 بختیاری در بخش بازیگران با هیجان همیشگی اش درحالی وارد صحنه شد که لباس سنتی «محله گل و بلبل» را به تن داشت و ابتدا به سمت جایگاه ظلی پور رفت که علیخانی گفت: چرا این سمت می رید. بختیاری هم گفت: به خاطر اینکه شما قدتون بلنده نمیام سمت شما. و در ادامه با بغضی که داشت از تلاش و صداقتش در کار گفت.
 

1467 78996

 

 «خیلی در برنامه های تلویزیونی حضور داشتم، اما این بار خیلی متفاوت است و هیجان بالایی برای من دارد. بیست ساله دارم کار میکنم. دوست دارم با انتخاب مردم یک اتفاق خوب برام بیفته» و و در ادامه برنامه بغضش شکست. «صادقانه بگم من مادر نشدم، ولی در «محله گل و بلبل» مادری کردم. خیلی خوشحالم بعد از سریال برره، برای گل و بلبل کاندید شدم.در ادامه علیخانی به بختیاری گفت: شما با گریه هاتون با احساسات مردم بازی کردید. بختیاری تاکید کرد: همه می دانند من ظاهر و باطنم یکی است و به خاطر آبرو و اعتباری که از مردم گرفتم می خواستم این بار هم من را حمایت کنند.

 

عکس بهنوش بختیاری و مادرش در حرم امام رضا

این مطلب مفید بود ؟
عکس بهنوش بختیاری و مادرش در حرم امام رضا
این مطلب مفید بود ؟
×