rouzegar
روزگار   روزگار
دسته بندی موضوعات

مدل پالتو شیک + گالری مدل پالتو شیک زنانه مجلسی 2018

مدل پالتو شیک + گالری مدل پالتو شیک زنانه مجلسی 2018

جدیدترین و شیک ترین مدل پالتو شیک زنانه مجلسی 2018

انواع مجموعه مدل پالتو شیک و جدید

پیشنهاد مدل پالتوهای جدید و شیک برای سال ۲۰۱۸ و ۹۷ می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


اگر مي‌بينيد هر سال يك طرح و رنگ و مدل تازه فراگير مي‌شود دليلش اين است كه عده‌اي آدم خوش سليقه، كه اسم‌شان طراح است، تصميم مي‌گيرند براي بقيه آدم‌ها كمي تنوع ايجاد كنند، نه اجبار! امسال هم مثل سال‌هاي قبل طراحان بيكار ننشسته‌اند و مدل‌هاي جديد را به بازار وارد كرده‌اند. ما هم تمام چيزهايي كه امسال فراگير شده‌اند را در اين صفحات به شما معرفي مي‌كنيم. نه به دليل اين‌كه تشويق‌تان كنيم به خريد! چون در هر حال بازار از اين طرح‌هاي جديد پر خواهد شد و خواه ناخواه ممكن است شما اين مدل‌ها را بخريد يا حتي تا حالا خريده باشيد. بيشتر دل مان مي‌خواهد يك خبر خوب به شما بدهيم: خيلي از مدل‌هاي چند سال پيش دوباره باب شده‌اند و شايد احتياجي نباشد كه به خريد كردن آن‌ها برويد. اگر هم رفته‌ايد هيچ ايرادي ندارد! در اين صفحات ياد مي‌گيريد كه لباس‌هاي‌تان را با چه چيزهايي همراه كنيد تا آراسته‌تر و خوش پوش‌تر خواهيد بود. اين شما و اين فهرست بلند بالاي انتخاب‌هاي طراحان دنيا براي زمستان 2012 ميلادي! 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


رنگ‌هايي كه سوخته‌اند 

رنگ‌هاي زيادي امسال فراگير شده‌اند كه مفصل به آن‌ها خواهيم پرداخت اما چيزي كه بين همه اين رنگ‌ها مشترك است سوخته بودن‌شان است! امسال از رنگ‌هايي با تناژ سوخته استفاده كنيد، يعني اگر قرار است پليوري زرد به تن كنيد سعي كنيد از يك زرد خنثي شده با رگه‌هاي تيره استفاده كنيد تا يك زرد تند و يك دست. براي ساير رنگ‌ها نيز همين كار را انجام بدهيد. اين قانون هم براي خانم‌ها و هم براي آقايان صدق مي‌كند. رنگ‌هاي گرم را براي اين فصل فراموش نكنيد. اگر از آن دسته از علاقه‌مندان به رنگ آبي هستيد بدانيد كه اين رنگ براي اين فصل چندان مناسب نيست اما طراحان آبي سير و سرمه‌اي را براي شما فراگير كرده‌اند تا از رنگ دوست‌داشتني‌تان چندان هم دور نشويد.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


   به سبك و سياق ده‌‌ها سال پيش

بيشترين مخاطبان  لباس را خانم‌ها تشكيل مي‌دهند. پس تعجبي ندارد اگر طراحان بيشتر وقت‌شان را روي طراحي مدل‌هاي جديد زنانه مي‌گذارند. امسال فراگير شدن به سال‌هاي دهه 70 ميلادي برمي‌گردد. بيشتر خانم‌ها فيلم‌هاي دهه 60 و 70 ميلادي را ديده‌اند. براي همين هم با نوع پوشش آن زمان تا حدودي آشنا هستند. جالب است بدانيد كه امسال فراگير شدن اين دهه‌ها برگشته! لباس‌هايي كه از طرف طراحان توصيه شده‌اند لباس‌هايي هستند با سبك و سياق دوست داشتني آن سال‌ها. لباس‌هاي آن سال‌ها 2 ويژگي متضاد را در كنار هم پياده مي‌كردند: اول اين‌كه بسيار راحت بودند و در عين حال در نوع طراحي به بيننده نوعي بي‌خيالي و سخت نگرفتن را القا مي‌كردند. دوم اين‌كه در طراحي لباس‌هاي آن دوره يك نوع مرموز بودن و زيبايي خيره‌كننده بود كه در بيشتر لباس‌ها مشاهده مي‌شد. براي مثال لباس‌هاي شب از پارچه‌هاي سنگيني كه مي‌افتند تهيه مي‌شدند كه زيبايي منحصر به فرد خودشان را داشتند و لباس‌هاي معمولي اكثرا از جين‌هايي با كمرهاي بلند و بلوزهايي متناسب با آن‌ها تشكيل شده بود. پس اگر شما هم جزو دوست‌داران لباس‌هايي با اين ويژگي‌ها هستيد امسال سال شما خواهد بود. جوان‌ترها مي‌توانند به سراغ كمد مادرها بروند، شايد آن گوشه‌ها يك لباس ديروزي ولي به سبك امروزي پيدا شود!

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


 سبك و سياق مشرقي

امسال مي‌توانيد با خيال راحت از لباس‌هايي با طرح‌هاي شرقي استفاده كنيد. البته شرقي نه از جنس امروزي بلكه از گذشته‌هاي دور. طراحان امسال روي مدل كيمونوهاي ژاپني و شرق آسيايي هم تمركز كرده‌اند. بلوزهايي با آستين‌هاي كيمونويي يكي از مدل‌هاي متعدد موجود در بازار خواهد بود. فقط يك نكته را در نظر داشته باشيد، اين لباس‌ها براي مهماني‌ها مناسب نيستند. اگر قرار است از مدل‌هاي شرقي استفاده كنيد بهتر است اين دسته را براي پوشش درون خانه به كار ببريد. استفاده از گل سرهايي با گل‌هاي بزرگي مثل اركيده مي‌تواند اين پوشش شرقي را كامل كند. براي انتخاب شلوار يا دامن مناسب مي‌توانيد روي دامن‌هاي راسته و شلوارهاي بدون دمپا حساب كنيد.بعيد نيست اين مدل‌ها در ايران روي مانتوها پياده شوند و تا چند وقت ديگر مانتو يا پالتوهايي با طرح كيمونويي را در بازار ببينيم. 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


  بازگشت پرشكوه خز

لباس‌هايي كه از پوست و خز تهيه شده‌اند، جزو لوكس‌ترين و گران‌ترين لباس‌ها بوده‌اند و هستند اما پوشيدن لباسي كه از كشتن يك حيوان به دست آمده باشد اصلا زيبا به‌نظر نمي‌رسد. براي همين هم طراحان و دست‌اندركاران اين صنعت   بيكار ننشستند و خز مصنوعي را توليد كردند تا حيوانات بيچاره را از تيررس شكارچيان لباس دور كرده باشند.طي سال‌هاي اخير خزدار بودن لباس‌ها در حاشيه قرار داشت اما امسال مدل‌هاي خزدار در صنعت فراگير شدن نقش بسيار پررنگي را ايفا مي‌كنند. طوري كه بزرگ‌ترين طراحان بخش بزرگي از فعاليت هنري شان را روي طراحي اين لباس‌ها متمركز كرده‌اند. از كت و كلاه خز گرفته تا دستكش و حتي كيف، همه و همه بخش‌هاي كوچكي از انتخاب آن‌ها براي زمستان 2012 است. گوچي يكي از اين برندهاست كه دست از سر تمام خز كردن كيف‌ها هم برنداشته است! در ايران پوشيدن كت‌هاي تمام خز چندان جالب به‌نظر نمي‌رسد، شايد يكي از دلايلش هم اين باشد كه هيچ وقت هوا آنقدري سرد نمي‌شود كه به اين كت‌ها نياز باشد اما استفاده از كت‌ها و پالتوهايي كه يقه يا سرآستين شان از خز تهيه شده است نه تنها خالي از زيبايي نخواهد بود بلكه يك گزينه بسيار مناسب هم هست. جالب است بدانيد هنوز هم رنگ‌هاي طبيعي براي لباس‌هاي خز زيباتر به‌نظر مي‌رسند، رنگ‌هايي مثل سفيد، قهوه‌اي و سياه اما طراحان امسال از تناژهاي سبز و آبي و بنفش هم استفاده كرده‌اند كه در نوع خود بسيار زيبا هستند. يادتان باشد از خز زياد در ظاهرتان استفاده نكنيد. مثلا اگر حاشيه دستكش و ژاكت‌تان خز باشد كافي است و ديگر نيازي نيست كه كيف و ساير اقلام را هم از اين جنس تهيه كنيد.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


لباس‌هاي چين دار

اگر نگاهي به طراحي‌هاي تابستان و پاييز امسال داشته باشيد خيلي سريع متوجه خواهيد شد كه استفاده از چين و پف در لباس‌ها يك ايده واگيردار بين همه طراحان بوده است! جالب است بدانيد كه اين ايده به پاييز و زمستان هم سرايت كرده. لباس‌هاي زمستانه امسال از اين طرح پيشرو در صنعت فراگير شدن بهره‌مند شده‌اند. البته خانم‌هايي كه اضافه وزن دارند در نظر داشته باشند كه تا حد ممكن بايد از اين مدل‌ها دور بمانند. چون چين‌دار بودن لباس باعث مي‌شود چاق‌تر از آنچه هستند به چشم بيايند.اما خانم‌هاي لاغر مي‌توانند به راحتي از اين مدل‌ها استفاده كنند. اگر جزو دسته دوم هستيد مي‌توانيد لباس‌هاي چين دار با لايه‌هاي متعدد بپوشيد.بعيد نيست در فصل‌هاي تابستان و بهار شوميزي با اين ويژگي‌ها را تهيه كرده باشيد. براي اين‌كه جلوه‌اي زمستانه به لباس‌تان بدهيد مي‌توانيد از يك كت، نيم كت يا حتي يك ژاكت ساده چسبان روي شوميزتان استفاده كنيد تا علاوه‌بر به‌روز كردن ظاهرتان همچنين به آراستگي‌تان نيز اضافه كنيد. اين ست را با يك شلوار جين ساده بپوشيد. جين و كت ساده كمك مي‌كنند تا از شلوغي ظاهرتان كه به دليل چين‌هاست كم شود.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


پارچه‌هايي كه مي‌افتند

اگر قرار است به خريد لباس شب برويد خودتان را آماده كنيد چون تا چند وقت ديگر خبري از مدل‌هاي مرسوم چند سال اخير نخواهد بود! عجيب نيست اگر لباس‌هايي با پارچه‌هاي افتاده را بيشتر از بقيه ببينيد. پارچه‌هايي كه حالت شل دارند و سنگين مي‌افتند انتخاب امسال بازار جهاني پوشاك براي مهماني‌هاي شما خواهد بود.حدود 5 سال پيش استفاده از لباس‌هايي با اين پارچه‌ها باب شده بود. بلوزهايي از اين جنس تهيه مي‌شدند كه فروش‌شان موفقيت آميز بود اما در كنارشان شلوارهايي هم تهيه مي‌شد كه خيلي زود از رده خارج شدند. مراقب باشيد چون ممكن است هنوز هم بعضي فروشندگان اصرار داشته باشند كه اين شلوارها را بخريد. شلوارهاي شل و افتاده اصلا گزينه‌هاي زيبايي نيستند.مسئله اصلا اين نيست كه شما حتما بايد از اين نوع لباس‌ها داشته باشيد. مسئله اين است كه اگر چنين لباسي داريد آن را با چه چيزهايي همراه كنيد. براي مثال حالا كه فصل سردي را پيش رو داريم بايد بدانيد كه اين پارچه‌ها معمولا گرم نيستند و پوشيدن‌شان به جز در مهماني‌ها مناسب نخواهد بود همچنين يك موضوع ديگر هم اين كه اين لباس‌ها بايد رنگ‌هاي تيره‌اي هم داشته باشند. براي نمونه مشكي رنگ بسيار مناسبي خواهد بود. 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


   زيورآلات چرمي، مهمان كشوي شما

خانم‌ها عاشق زيورآلات هستند و معمولا هر جا كه حاضر مي‌شوند حداقل يكي از زيورآلات مورد علاقه شان را به همراه دارند. از آن جايي كه طراحي‌هاي امسال حال و هواي شرقي دارد استفاده از چرم در زيورآلات كاملا عادي به‌نظر مي‌رسد. دستبندهاي چرمي با حالت بافته شده گزينه‌هاي مناسبي براي مناسبت‌هاي روزمره خانم‌ها خواهند بود اما در مورد گردنبند، امسال گردنبندهاي چسبان و اصطلاحا «تو گلويي» دوباره فراگير شده‌اند. اين گردنبندها به‌خصوص براي خانم‌هايي با گردن‌هاي كشيده مناسب خواهد بود و ديگر خانم‌ها بهتر است از اين دستور فراگير شدن پيروي نكنند. منظور از چسبان فقط گردنبندهايي نيست كه خيلي سفت دور تا دور گردن را مي‌گيرند، بلكه مدل‌هايي است كه حالت «وي» شكل دارند و گشاد و شل نمي‌ايستند.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


 و حالا آقايان

همان‌طور كه گفتيم اصولا توجه ويژه اين صنعت  به خانم‌ها معطوف شده است. اين توجه باعث نشده خانم‌ها بازار را قبضه كنند؛ بلكه حضور دائم خانم‌ها در بازار باعث اين توجه شده است! پس آقايان ناراحت نشوند كه چرا فقط گوشه چشمي به آن‌ها شده است. در عوض حواس‌شان به اين چند نكته باشد. اگر تا همين چند وقت پيش كت و شلوارهاي راسته و نسبتا چسبان فراگير بودند، حالا وقتش رسيده تا يكي از بي‌خيالي‌هاي دهه هفتادي‌ها به لباس‌هاي آقايان برسد. از اين بعد كت و شلوارها و اورال‌هايي گشاد و راحت را در بازار خواهيد ديد كه خياطان براي‌تان دوخته‌اند. از طرف ديگر شلوارهاي بگي (گشاد) و جيب‌هاي متعدد خارجي روي لباس‌ها دوباره فراگير شده‌اند. البته اين مدل‌ها قطعا براي موارد رسمي و محيط كاري طراحي نشده‌اند. شايد بتوانيد يك كت آزاد را در محل كار بپوشيد ولي هرگز ريسك پوشيدن شلوار بگي را به خرج ندهيد چون  اصلا به عواقب بعدي‌اش نمي‌ارزد!اتفاقي كه در رابطه با چين دار شدن لباس‌هاي خانم‌ها افتاد درباره شلوارهاي آقايان مي‌افتد. شلوارهاي پيلي دوباره فراگير شده‌اند! شلوارهايي كه بالاي شان حالت چين دار مي‌ايستد و پايين‌شان حالت لوله تفنگي.قرار است سر شانه‌هاي لباس‌تان هم حالت افتاده داشته باشد تا راحتي لباس را بيشتر از قبل نشان بدهد. اين يعني فاتحه طرح‌هايي كه اپل دارند و شق و رق مي‌ايستند را بايد خواند. با اين طراحي‌هاي جديد قرار است شما هم در لباس‌تان احساس راحتي كنيد. و اما دكمه سر دست‌ها! دكمه‌هاي سر دست به بازار برگشته‌اند. اصلا تعجب نكنيد كه اگر چند روز ديگر وقتي از خانه بيرون رفتيد يك دفعه احساس كنيد داريد يك فيلم دهه هفتادي را به‌صورت زنده مي‌بينيد! و همچنين شما هم يكي از بازيگران اين فيلم خواهيد بود پس لطفا لبخند بزنيد!

 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه 2018

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه 2018

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه 2018

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه 2018

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

 

مدل پالتو شیک

این مطلب مفید بود ؟
مدل پالتو شیک + گالری مدل پالتو شیک زنانه مجلسی 2018
این مطلب مفید بود ؟

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

×