حمام و سرویس های بهداشتی کوچک را اینگونه طراحی کنید

0 317

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک را اینگونه طراحی کنید

طراحی حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

جدیدترین و شیک ترین گالری انواع حمام و سرویس های بهداشتی کوچک شیک 96 – 2017

انواع مجموعه عکس هایی ازانواع حمام و سرویس های بهداشتی کوچک در سال 96 – 2017

پیشنهاد ژورنال انواع مدل های لوکس و جدیدانواع حمام و سرویس های بهداشتی کوچک شیک 2017 و 96 می باشد

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک همیشه در طراحی حمام های کوچک چند چالش وجود دارد: محل قرارگیری توالت و سینک، ایجاد یک فضای مناسب برای دوش، و محل قرارگیری حوله‌ها. با همه این‌ها داشتن یک حمام اضافه در خانه بسیار خوب است حتی اگر کوچک و کم‌جا باشد. در این مطلب 12 نکته ضروری […]

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

همیشه در طراحی حمام های کوچک چند چالش وجود دارد: محل قرارگیری توالت و سینک، ایجاد یک فضای مناسب برای دوش، و محل قرارگیری حوله‌ها. با همه این‌ها داشتن یک حمام اضافه در خانه بسیار خوب است حتی اگر کوچک و کم‌جا باشد. در این مطلب 12 نکته ضروری برای طراحی یک حمام کوچک را به شما معرفی می کنیم.

 

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

1. یک سینک کناری نصب کنید. در مطالب قبلی 10 سینک و روشویی شیک برای سرویس بهداشتی و حمام را به شما پیشنهاد دادیم اما در حمام های کوچک گاهی حتی یک سینک پایه‌دار باعث ایجاد مانع در حمام می شود. در این حالت استفاده از یک سینک در کنار توالت بهتر از یک سینک در کنار دوش است زیرا اگر سینک کنار دوش باشد هنگام باز و بسته‌کردن در حمام رفت‌وآمد به راحتی انجام نمی شود.

 

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

2. از یک پرده در فضای دوش‌گرفتن استفاده کنید. استفاده از پرده مناسب‌تر از یک در است چراکه پرده کنار می رود ولی در باز و بسته می شود و این مسئله در یک فضای کوچک بسیار مهم است. وان‌های مناسب فضاهای کوچک نیز در بازار موجود هستند که طول آن‌ها 1.5 متر است.

 

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

3. آینه را بر روی دیوار نصب کنید. چگونه از آینه ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟ علاوه‌بر این‌که آینه به بزرگ‌تر به نظر رسیدن حمام کمک می کند، نوع دیواری آن فضای بیش‌تری را در اختیار شما قرار می دهد.

 

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

4. از آینه دور گرد استفاده کنید. وسایل تیز و برنده در فضاهای کوچک بسیار خطرناک هستند. اگر گوشه‌های آینه حمام شما تیز هستند از قاب هایی  صیقل داده شده  استفاده کنید. هم‌چنین روشویی گرد در یک فضای مربعی جلوه  زیبایی به فضا بخشیده است.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

5. پیش‌خان را تا بالای توالت ادامه دهید. چیدمانی که در این عکس می بینید می تواند با سنگ یا چوب انجام شود. پیش‌خان امتدادیافته فضای خوبی برای قراردادن چند وسیله در حمام فراهم می کند. در این چیدمان توالت خیلی به چشم نمی آید و ظاهر حمام تمیز و پاکیزه است.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

6. از طرح های بزرگ استفاده کنید. طرح های بزرگ همان‌طور که در عکس می بینید باعث فریب چشم می شوند و ظاهر حمام را بزرگ‌تر نشان می دهند.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

7. از در، در قسمت دوش‌گرفتن استفاده نکنید. اگر عرض حمام شما 1.5 متر است بی شک فقط برای یک توالت و یک وان کوچک جا دارد. پس در چنین حمام کوچکی به جای استفاده از در از یک صفحه شیشه‌ای در قسمت دوش‌گرفتن استفاده کنید تا هم آبی به بیرون نریزد و هم آزادی عمل بیشتری داشته باشید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

8. آینه را گسترش دهید. در فضاهای کوچک استفاده از یک آینه سرتاسری به جای یک آینه کوچک باعث می شود تا دو نفر بتوانند هم‌زمان آن استفاده کنند. در فضاهای کوچک از هر سانتی متر باید استفاده کرد.

 

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

9. جاحوله‌ای را بر روی در قرار دهید. کجا می توانم حوله‌ها را قرار دهم؟ وقتی فضای شما بسیار کوچک است، نصب‌کردن جاحوله‌ای بر روی در، حوله‌ها را در دسترس شما قرار می دهد. البته به بیش از یک حوله در حمام نیاز است، به همین دلیل چند حوله را در کمدها نگه دارید و یکی از آن‌ها را در نزدیکی خود بگذارید.

 

حمام و سرویس های بهداشتی کوچک

10. یک سینک باریک نصب کنید. ظاهر باریک و زیبای این نوع سینک‌ها در فضاهای کوچک بسیار پرکاربرد است. سینک‌های باریک نیم‌رخ کوچکی دارند. وقتی بر روی دیوار نصب می شوند فضای پایین آن‌ها تا کف آزاد می شود و از این فضا می توان استفاده‌های خوبی کرد.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

11. از یک آینه دردار استفاده کنید. انتخاب آینه دردار انتخاب هوش‌مندانه‌ای است. در فضاهای کوچک بیش‌ترین استفاده را از فضاهای موجود بکنید. آینه‌های دردار در داخل خود قفسه‌هایی دارند که  فضای اضافی برای قرار دادن وسایل مختلف فراهم می کند.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

12. شیرهای آب را بر روی دیوار نصب کنید. نصب شیرهای آب بر روی دیوار استفاده از سینک‌‌ها یا آینه‌های باریک را ممکن می کند و فضای خوبی در اختیار شما قرار می دهد. از نصب این شیرها در یک چیدمان سنتی نترسید. این نوع شیرها در هر نوع طراحی ای زیبا به نظر می رسند.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

 

مدل دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی کوچک 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/anpO
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.