راهنمای شستن شلوارهای جین برای دوام بیشتر

0 366

راهنمای شستن شلوارهای جین برای دوام بیشتر

شلوار جین و نحوه شستشوی آن | هر چند وقت شلوارهای جین را بشوییم؟

نحوه شستشوی شلوار جین | اصول شستن لباس جین

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

حتما تا به حال برایتان سوال شده است که شلوارهای جین را چند وقت باید شست؟  مدیر ارشد کمپانی Lives که کمپانی معروفی در زمینه ی تولید شلوار جین است، چیپ برگ بر این باور است که استفاده از ماشین لباس شویی برای این کار کاملا بیهوده است. اما از نظر علمی ثابت شده که شما باید شلوار های جینتان را هر 4 الی 6 روز بشویید.  کدامیک درست است؟ 

بعد از اولین بار پوشیدن، شلوار جین شما پر از میکروب می شود، که شامل باکتری ها، سل های پوستی و روغن طبیعی بدن شما و هرچیزی که روی صندلی پارک بوده که شما روی آن نشسته اید.

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

بیشتر این مبکروب ها عملا بی خطر هستند. پس نشستن جین شما به سلامتی شما ضرری نمی زند. خوب است اما پاسخ به سوال ما نیست. مشکل اصلی این جا بو است. شما هیچ علاقه ای ندارید که لباس های شما بوی بدی بدهند.

برگ و بقیه ی سران شرکت  Livies گذاشتن شلوار جین در فریزر را پیشنهاد می کنند اما این کار هم جوابگو نیست. فریزر در واقع به قدری سرد نیست که باکتری های درون شلوار را بکشد و همچنین قادر به پاک کردن روغن بدن و سلول های مرده ی پوست شما نیست. وقتی دوباره به دمای اتاق برگردند بوی بدشان را ساطع می کنند.

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

برگ برای شستن شلوارهای جین می گوید : وقتی شلوار های کثیف واقعا کثیف می شوند، آن ها را با دست بشویید. متاسفانه این روش هم جوابگو نیست. پارچه ی کتان یک فابریک ظریف نیست و شما در واقع فقط جهت موج پارچه را تغییر می دهید. وقتی آن را به تن کنید این فیبر ها دوباره شل می شوند. و به همین دلیل است که اگر زیاد آن را بپوشید شروع به شل شدن می کند. این کار شاید فابریک را به مرز پاره شدن زودتر هم بکشاند.

اولین دلیل برگ برای نشستن جین ها محفوظ بودن از صدمه ی آب است. اما اکثر جوان هایی که شلوار ها را نمی شویند به دنبال سایه انداختن روی آن ها یعنی شلوارهایی که تابه حال شسته نشده اند هستند. تولید جین های خوش تن با سایه های با کنتراست زیبا یکی از افتخارات این شرکت است.

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

پس با همه ی این اوصاف هر چند وقت باید جین را شست؟

معمولا وقتی شلوار ها بو می گیرند این کار را می کنند و نه زودتر و نه دیرتر.بسته به این که چقد عرق می کنید،و چند روز در هفته آن ها را می پوشید و یا چقدر در مکان های پر از ریسک کثیف شدن قرار می گیرید هر دو تا شش ماه یک بار این کار را انجام دهید.

“هیچ وقت” لغت اغراق آمیزی برای این کار خواهد بود. نظرشما چیست ؟

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

 

هرچند وقت شلوارهای جین را بشوریم؟

 

راهنمای شستن شلوارهای جین

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/o8xG
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.