جدیدترین مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

0 1,194

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

مدل پیراهن مجلسی کوتاه

جدیدترین مدل پیراهن مجلسی کوتاه

پیراهن مجلسی شیک و جدید

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

برای اینکه در یک میهمانی و مراسم رسمی شیک و خوش استایل باشید خیلی مهم است که لباستان را درست و متناسب انتخاب کنید. در انتخاب لباس مجلسی حتما باید به نکات مهمی توجه کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید در این قسمت برای علاقه مندان به لباس مجلسی کوتاه ، جدیدترین مدلهای لباس مجلسی کوتاه  را جمع آوری کرده ایم که مشاهده می نمایید.

انتخاب لباس کوتاه با توجه به قد

خانم‌های ریزه اندام حتما می‌دانند که بیشتر لباس‌ها به تن‌شان بلند است ولی در مورد لباس‌های کوتاه این می‌تواند یک مزیت باشد. به طوری که لباس‌های کوتاه به تن ریزه اندام‌ها بسیار متناسب خواهد بود.
 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

خانم‌های قد بلند

بسیاری از خانم‌های قد بلند در لباس مجلسی کوتاه ظاهری خیره کننده دارند و حتی بلندی و زیبایی پاهایشان بیشتر به چشم می‌آید. نکته مهم این است که لباس نباید بیش از حد کوتاه نباشد. بنابراین خانم‌های قد بلند در موقع خرید و مخصوصا در خریدهای اینترنتی  حتما باید به طول دامن دقت کنند.
 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

انتخاب لباس با توجه به تیپ بدنی و فرم بدن

طبقه بندی مختلف انواع تیپ‌های بدنی را در ادامه برایتان آورده‌ایم:

سیب یا O

در تیپ بدنی سیب معمولا میان تنه مقداری بزرگ‌تر است. بنابراین لباس‌های تنگ و چسبان گزینه‌های مناسبی نیستند. برای خانم‌هایی با این تیپ بدنی لباس مجلسی کوتاه بسیار عالی است چون معمولا پاهای خوش فرمی دارند. یک گزینه مناسب می‌تواند پیراهنی باشد که پایین تنه‌ای با حالت فون دارد که کمر را باریکتر نشان  می‌دهد. چون امکان اضافه وزن در بازوها وجود دارد بنابراین پوشیدن آستین بلند نیز گزینه مناسبی است. در اینصورت لباس‌هایی با آستین سه ربع یا کیمونو و یا خفاشی در عین پوشیده بودن بسیار شیک به نظر می‌رسد.
 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

موز یا l

این تیپ بدنی همیشه در دنیای مد و فشن مورد تحسین است بنابراین اکثر خانمها تصور میکنند که با داشتن این فرم بدنی می‌توانند هر لباسی را بدون نگرانی به تن کنند. ولی قطعا این چنین نیست! خانم‌های باریک اندام می‌توانند لباس‌های تنگ به تن کنند ولی اگر بالاتنه و پایین تنه بسیار مسطح و باریک داشته باشند به طوری که فرقی با دور کمرشان نداشته باشد لباس‌های کوتاه و تنگ یک اشتباه بزرگ است. این تیپ بدنی در صورتی زیباست که دارای قوس‌هایی در نقاط مختلف بدن باشد. لباس‌های بدون آستین در این فرم بدن بسیار عالی به نظر می‌رسد.

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

گلابی یا A

در این تیپ بدنی پایین تنه حجم بیشتری نسبت به بالاتنه دارد. خانم‌هایی با این تیپ بدنی اگر در انتخاب لباس دقت نکنند ممکن است حتی پایین تنه‌شان بزرگ‌تر از آنچه هست به نظر برسد. بنابراین برای متعادل به نظر رسیدن باید در انتخاب لباس دقت کنند. خیلی از خانم‌ها تصور می‌کنند لباس‌های بدون آستین  و حتی دکلته به علت داشتن بازو‌های زیبا و باریک بسیار مناسب است ولی این لباس‌ها به برجسته نشان دادن بیش از حد پایین تنه می‌انجامد. بنابراین تاکتیک بهتر برای انتخاب لباس کوتاه برای این اندام لباسی با طول متناسب به طوری که روی ران‌ها را بپوشاند و بالاتنه حجیم‌تری داشته باشد تا متعادل به نظر برسند. لباس مجلسی بدون آستین توصیه نمی‌شود و آستین کوتاه گزینه مناسب‌تری است که در عین نشان دادن زیبایی بازوها تعادل را نیز حفظ می‌کند.

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

ساعت شنی یا X

نادرترین و زیباترین فرم بدن در خانم‌هاست. و تقریبا با هر استایلی مناسب است و زیبا.

اکنون که توضیحاتی راجع به فرم بدن و انتخاب لباس مناسب دادیم می‌توانیم دقیق‌تر شده و قسمت‌های مشخص بدن و همچنین نکات راجع به رفع اشکالات اندامی لباس‌ها را نیز بررسی کنیم.

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

لباس کوتاه برای فرم‌های بدن خاص

آنچه که از نظر یک نفر به عنوان عیب و نقص در اندام شمرده می‌شود، از نظر دیگری ممکن است مزیت شمرده شود. بنابراین در ادامه مقاله ما راهنمایی‌هایی برای به کار بستن در انتخاب لباس مناسب با فرم بدن اراِئه می‌دهیم.

سایز بزرگ

امروزه دنیای مد بیش از پیش به مساله لباس‌هایی مناسب سایز بزرگ اهمیت می‌دهد. همچنین تولیدکنندگان لباس دریافته‌اند که همه خانم‌ها با سایز غیرمعمول و بزرگ تمایلی به پوشاندن خودشان از سر تا نوک پا ندارند. مخصوصا بسیاری دوست دارند که لباس کوتاه بپوشند.  زیبایی این افراد قطعا بی‌نقص‌تر خواهد بود اگر در مورد مناسب بودن آستین‌ها و بالاتنه لباس با فرم بدن نیز دقت شود.

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

بالاتنه چاق 

خانم‌ها با بالاتنه چاق باید دقت کنند که لباس کوتاهی که تنگ و چسبان باشد مناسب هر محیطی نیست. ترفند کلیدی این است که بالاتنه لباس خیلی ساده و بدون حجم اضافه انتخاب کنیم تا فرم بدن متعادل‌تر به نظر برسد.

دوخت لباس

لباس‌هایی با دوخت در قسمت سینه و جلوی لباس بسیار محبوب هستند ولی اگر اندازه و متناسب نباشند برای یک خانم فربه اشتباهی وحشتناک می‌شوند. دوخت افقی لباس باید درست سر جای خود قرار بگیرد تا اشکالات اندامی را بیش از حد معمول نشان ندهد. هم چنین این نوع لباس‌ها خانم‌هایی با بالاتنه چاق را مانند زنان باردار نشان می‌دهد. بهترین لباس کوتاه در اینگونه موارد لباسی است که شکل بدن را نزدیک به فرم بدنی ساعت شنی نمایش دهد.
 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

یقه

پوشیدن لباس مجلسی با یقه بسته همیشه انتخاب مناسبی برای افراد با بالاتنه چاق نیست، نتیجه می‌تواند برعکس انتظار شما باشد. توصیه ما این است که لباس‌هایی با یقه گرد و یقه هفت بپوشید تا علاوه بر زیبایی و همچنین راحت بودن پوشش مناسب و معقولی برای شما باشد.

قفسه سینه صاف

بیشتر خانم‌هایی با این اندام در لباس‌های کوتاه خوب به نظر می‌رسند. این افراد بهتر است به جای لباس تنگ از اکسسوری‌ها و تزئینات لباس در بالاتنه استفاده کنند.

دور کمر

برای کسانی که کمر باریکی ندارند و قوس کمرشان زیاد به چشم نمی‌آید لباس‌های دارای کمربند بسیار مناسب است. همچنین  لباس  لنگی نیز برای فرم بدن‌های مختلف مناسب می‌باشد چون به خوبی فرم کمر را ایجاد می‌کند.

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

شکم بزرگ

بسیاری از لباس‌های کوتاه به اندازه و استاندارد دوخته می‌شوند. بنابراین برای خانمی با شکمی بزرگ پوشیدن لباس کوتاه یک چالش است ولی غیرممکن نیست. لباس‌هایی با دوخت زیر سینه برای این افراد بهترین گزینه است.

پایین تنه چاق

دسته‌ای از خانم‌ها با این ویژگی از اندام خود راضی هستند! ولی دسته دیگری تمایل به پنهان کردن آن دارند. برای دسته دوم روش‌هایی وجود دارد تا بتوانند لباس کوتاه دلخواه خود را به تن کنند. روش اول برقرار کردن تعادل میان بالاتنه و پایین تنه است که قبلا به آن اشاره شد. و اما روش دوم انتخاب رنگ لباس به گونه‌ای که پایین تنه تیره‌تر از میانه بالایی لباس باشد.

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

مدل پیراهن کوتاه 2017 (سری اول)

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

مدل پیراهن کوتاه 2017 (سری اول)

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

مدل پیراهن کوتاه 2017 (سری اول)

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

مدل پیراهن کوتاه 2017 (سری اول)

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

مدل پیراهن کوتاه 2017 (سری اول)

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017

 

مدل پیراهن مجلسی کوتاه 2017 (سری اول)

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/xsNG
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.