‎شیک ترین مدل تزیین ماشین عروس 2017-1396

0 758

‎شیک ترین مدل تزیین ماشین عروس 2017-1396

مدل تزیین ماشین عروس

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
‎در این قسمت ایده های زیبا برای تزیین ماشین عروس را برای شما جمع آوری کرده ایم مشاهده می نمایید.

‎مراسم  عروسی یکی از به یاد ماندنی ترین جشنها در کل زندگی هر فردی است. عروس خانومها توجه ویژه ای به این مراسم دارند. و دوست دارند تا مجلس عروسی شان  به نحو عالی از ماشین عروس تا جزئی و کلی ترین موارد در آن شیک و جذاب و امروزی باشد. برای تزیین ماشین عروس ساده می توانید از ایده هایی که در ادامه این مطلب برای شما می گذاریم استفاده کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
‎تزیین ماشین عروس ساده با طرحهای زیبا و متفاوت
‎طرحهای مختلف تزیین ماشین عروس در زیر آمده است که می تواند به شما کمک کند تا بهترین و زیباترین ماشین عروس را از لحاظ تزیینات زیبا به سبک امروزی و ساده داشته باشید. تزیینات ماشین عروس به سبکهای مختلف است که زیباترین سبک آن در نوع ساده و  زیباتر و امروزی تر است. اگر ماشین عروس شما ساده نیز باشد با تزیینات زیبا و مدرن می توانید از طرحهای جالب و جذاب در این مطالب استفاده کنید. ایده های زیبا و جذابی برای تزیین ماشین عروس ساده وجود دارد که ما آنها را با شما در این مطالب به اشتراک می گذاریم.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
‎اولویت با ماشین خودتان است 
‎اگر خودتان ماشین دارید، اولین پیشنهاد این است که از همان برای ماشین عروسی استفاده کنید. این کار چندین حسن دارد. اول اینکه در هزینه ها صرفه جویی می کنید. دوم اینکه هر وقت سوار آن ماشین شوید، خاطره روز عروسی براتان زنده می شود و لذت می برید. 
‎یادتان باشد، رانندگی با خودروهای اسپرت گذر موقت به دلیل قدرت بالای موتور، مهارت خاص خود را طلب می‌کند. 
‎اگر خودتان ماشین ندارید و نمی خواهید هزینه زیادی برای آن بپردازید، می توانید ماشین بستگان و دوستان را قرض بگیرید. اما اگر ترجیح می دهید، ماشین کرایه کنید، داستان تازه شروع می شود. 

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

هزینه گل زدن ماشین عروس
تزیین کردن ماشین عروس بستگی به فصل و مناسبت و محله گل‌فروشی دارد. قیمت گل آرایی ماشین عروسی معمولا در اعیاد و مناسبتها که تقاضا برای گل زیاد است، گرانتر می شود. البته گل، گل است و شمال و جنوب تهرانش فرق نمی‌کند. این که گل‌فروش با سلیقه باشد، مسئله‌ای بسیار مهم است . به هر حال، گل‌فروشی‌های معروف و شمال شهری طبعا پول بیشتری دریافت می‌کنند.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
البته حواستان باشد برای انتخاب گل فروشی فقط به دیدن آلبوم نمونه کار اکتفا نکنید و حتما چند نمونه کار واقعی را از نزدیک ببینید تا مطمئن شوید هم ماشین را با سلیقه تزیین می کنند و هم از گلهای تازه استفاده می کنند.  قیمت ها به شهرت و اعتبار گل فروشی، نوع گلی که انتخاب می کنید، مدلی که برای تزیین ماشین می پسندید و تعداد گلهای مورد استفاده بر مبنای اندازه ماشین بستگی دارد. همچنین ممکن است مدلی که شما انتخاب کرده اید، نیاز به استفاده از حصیر، کلاه، سفال،بادکنک، تور و روبان داشته باشد که در این صورت ممکن است قیمت تغییر کند و بسته به هر کدام بیشتر یا کمتر شود. 

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

  رنگ‌بندی گل ماشین در انتخاب رنگ و نوع گل برای تزیین ماشین عروستان باید مسائل مختلفی را درنظر بگیرید: رنگ ماشین، رنگ گلهای مورد نظر، نوع گلها، تعداد آنها و رنگ دسته گل عروس. در انتخاب گل، توجه کنید چقدر می خواهید هزینه کنید و متناسب با آن گل انتخاب کنید. ضمن اینکه اندازه گل را هم درنظر بگیرید. ممکن است با انتخاب یک گل، مثلا 200شاخه لازم داشته باشید اما با انتخاب گل دیگری با 150 شاخه کارتان راه بیفتد. سعی کنید تناسبی بین دسته گلتان و گلهای ماشین عروسی تان وجود داشته باشد تا مجموع کار زیباتر دیده شود. گاهی نگاهی به فصل هم می‌تواند ایده‌ای به شما بدهد. هارمونی رنگ‌ها را بشناسید. به طور مثال اگر عروسی تان در بهار است رنگهای ملایم مثل صورتی روشن ، یاسی و سفید لب ماتیکی زیبا هستند و اگر مراسمتان در پاییز برگزار می شود، رنگهای نارنجی، زرد و قرمز تیره مجموعه زیبایی به شما هدیه می کنند. نکته دیگری که باید درنظر داشته باشید سرما یا گرمای هواست.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
اگر عروسی تان در تابستان است از گل فروش بپرسید چه گلهایی زود پلاسیده نمی شوند و ماشین عروسیتان تا آخر شب زیبایی اش را حفظ می کند. اگر هم عروسی در زمستان است در مورد گلهای مقاوم در برابر سرما پرس و جو کنید. البته معمولا خود گلفروشها این نکات را درنظر می گیرند و شما را راهنمایی می کنند. با وجود همه اینها نباید انتظار داشته باشید، بعد از یک روز خیلی گرم یا خیلی سرد، گلهای ماشین عین اول صبح شاداب باشند. البته می توانید از گلهای مصنوعی هم در تزیین ماشین استفاده کنید، گلهایی که خیلی شبیه گلهای طبیعی هستند. این گل‌ها با اینکه گران‌تر هستند، اما دیگر نگرانی اینکه ماشین عروستان زیبایی اش را تا آخر شب حفظ نکند را نخواهید داشت. در آخر هم می‌توانید این گل‌ها را بعد از باز کردن از روی ماشین در گلدانی در خانه‌تان نگه دارید و هر از گاهی به یاد جشن عروسی تان بیفتید.  حواستان باشد اگر پیش از مراسم عروسی، جشن نامزدی یا عقد داشته اید، تزیین ماشین عروسی باید با تزیین ماشین نامزدی فرق داشته باشد. معمولا برای مراسم نامزدی که جمع و جورتر و ساده‌تر است، از بادکنک، تور و پاپیون استفاده می شود. برای مراسم عروسی هم می‌توان از گل‌های رنگ روشن (اگر ماشین تیره است) و گل‌های رنگارنگ (اگر ماشین رنگ روشنی دارد) استفاده کرد. 

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

‎نکات مهم برای ماشین عروس

♦️ در قدیم رویای بسیاری از عروس ها کالسکه ای با اسب های سفید بوده که البته هنوز دختر بچه ها این رویا را در سر می پرورانند. اما امروزه حداقل در تهران نمی توان کالسکه با اسب سفید پیدا کرد و رویای عروس ها نیز از کالسکه به ماشین های مدرن مثل لیموزین و بنز و بی ام دبلیو تغییر کرده است و بسیاری از آن ها با کرایه کردن ماشین می توانند این آرزوشان را برآورده کنند . این روزها به راحتی می توان انواع اتومبیل ها را از قدیمی و عتیقه تا مدرن و اسپرت کلاسیک یا شاسی بلند ، با یا بی راننده کرایه کرد .برخی از موسسات کرایه ی اتومبیل ماشین ها را به صورت ساعتی در اختیارتان می گذارند و برخی روزانه .

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
♦️ اگر قصد کرایه ی ساعتی دارید ، حتما یک زمان اضافی نیز در کرایه ی آن در نظر بگیرید و فکر بدقولی های میهمانان ، عکاس ، آرایشگر و حتی ترافیک را بکنید تا برای تحویل آن اضطراب نداشته باشید.
♦️ در صورتی که می خواهید یک اتومبیل قدیمی و عتیقه را سفارش دهید حتما فکر خراب شدن آن را بکنید ، بسیار پیش آمده که ماشین عروس گل زده را با جرثقیل به تعمیرگاه برده اند . در صورتی که برای اجاره ی این ماشین ها اصرار دارید ، حداقل بهتر است راننده ی مخصوص خود اتومبیل را نیز با خودتان ببرید تا اگر مشکلی برای ماشین پیش آمد او با زیر و بم ماشین آشنا باشد و بتواند کمک تان کند .

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
♦️ اگر لباس عروس تان بسیار پرچین و بزرگ و دنباله دار است ، بهتر است به فکر اتومبیلی باشید که به اندازه ی کافی جادار باشد تا لباس عروس چروک نشود.
♦️ برای تزئین ماشین عروس گل های درشت سفارش دهید تا جلوه داشته باشند ، گل های ریز مانند گل های صحرا و یا علف جلوه می کنند.
♦️ اگر درفصل تابستان ازدواج می کنید ، زحمت گل زدن به ماشین را به خودتان ندهید و بیهوده برای آن هزینه نکنید ، زیرا گل ها در درجه دمای فصل تابستان در مدت نیم ساعت پلاسیده می شوند و گل های پلاسیده و پژمرده اصلا ظاهر زیبایی ندارند . به جای آن می توانید با روبان و یا تور ماشین تان را تزئین کنید . کمی ابتکار به خرج دهید . مثلا ماشین تان را با تور ماهیگیری و انواع صدف و ستاره ی دریایی تزئین کنید.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
♦️ پیشنهاد می کنیم در صورتی که خودتان صاحب اتومبیل هستید به هیچ وجه ماشین کرایه نکنید ، زیرا این کار انسان های تازه به دوران رسیده است . چه اتومبیل تان وانت باشد و چه اسکانیا ، چه پیکان و چه بنز بهتر است همان را گل بزنید چون از آن خاطره دارید شما اگر بهترین و با کلاس ترین ماشین را هم کرایه کنید بالاخره بعد از گذشت چند سال از مد خواهد افتاد . اما اگر ماشین خودتان را گل بزنید حتی بعد از پنجاه سال هم از آن خاطره خواهید داشت و کسی نمی تواند مسخره تان کند . ضمنا دیگر نگران حوادث غیر مترقبه هم نخواهید بود که ممکن است برای ماشین کرایه ای پیش بیاید . مقدار بسیار زیادی در هزینه هایتان هم صرفه جویی می کنید.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396
♦️ اگر در فصل زمستان ازدواج می کنید می توانید یک هفته تا سه روز قبل از عروسی با استفاده از سایت های هواشناسی و …. از هوای روز عروسی مطلع شوید . در صورتی که در روز عروسی هوای برفی و بارانی دارید ، برای ماشین تان زیاد به خودتان زحمت ندهید.

♦️ معمولا بهترین رنگ برای ماشین عروس سفید است . زیرا عروس به معنای سفید است و رنگ سفید سمبل عروس است.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

♦️ هنگام سفارش گل برای ماشین تان توجه داشته باشید که جلوه ی بیش تر رنگ ماشین و رنگ گل ها باید با هم متضاد باشند . مثلا اگر رنگ ماشین سفید است ، گل سفید روی آن نزنید . بلکه انواع گل های رنگی جلوه ی بیش تری خواهند داشت . اگر ماشین تان دودی است بهتر است از گل هایی با رنگ های ملایم و روشن مثل صورتی یا سفید استفاده کنید . اگر ماشین تان نقره ای است ، گل هایی با رنگ زرشکی ، قرمز و … جلوه ی دیگری به آن می دهد . هم چنین اگر ماشین تان مشکی است به هیچ وجه با رنگ سفید یکدست آن را گل نزنید زیرا شبیه به ماشین های مراسم تدفین می شود.

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

‎شیک ترین ماشین عروس

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

‎شیک ترین ماشین عروس

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

‎شیک ترین ماشین عروس

 

‎شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396


شیک ترین مدل ماشین عروس 2017-1396

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/bR3d
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.