عکس های سریال سیگنال موجود است + پشت صحنه سیگنال موجود است

2 560

عکس های سریال سیگنال موجود است + پشت صحنه سیگنال موجود است

مجموعه تلویزیونی "سیگنال موجود است" به تهیه‌کنندگی مسعود فرخنده طینت و کارگردانی مهدی مظلومی که برای گروه اجتماعی شبکه سه سیما تهیه می شود، مراحل تدوین بیش از 15 قسمت خود را سپری کرد. این سریال دارای 26 قسمت 40 دقیقه ای است و داستان پرهام جوانی است که می خواهد بدون در نظر گرفتن استعداد و ظرفیت های خود خواننده شود. او با تشویق اطرافیان خود و در پی انتظارات و شناخت نادرستی که از توانایی هایش دارد به خارج از کشور سفر می کند و به دام کلاهبرداری شبکه ای ماهواره ای و سودجو دچار می شود.

سریال سیگنال موجود است

متن این اثر را  امیر برادران به نگارش درآورده است و سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان، سحر ولدبیگی، حامد وکیلی، مرضیه صدرایی، رضا نامی و… از بازیگران این سریال هستند. پخش این مجموعه تلویزیونی به دلیل تقارن با ماه های محرم و صفر و عزاداری های این ایام و برنامه ریزی های صورت گرفته به سال اینده موکول شده است.

داستان سریال سیگنال موجود نیست

داستان این سریال درباره جوانی به نام پرهام است که سودای خوانندگی در سر دارد اما در هیچ کدام از سبک های موسیقی به موفقیت دست پیدا نمی کند. بنابراین به تشویق دو تن از دوستان خود تصمیم می گیرد که برای خوانندگی به خارج از کشور سفر کند و …

سریال سیگنال موجود است

اسامی بازیگران سیگنال موجود است

رضا نامی ، امید روحانی ، سیامک انصاری ، مهران غفوریان ، علی صادقی ، لاله صبوری ، مرضیه صدرایی ، آناهیتا همتی ، محمود بصیری، حامد وکیلی و … سیامک انصاری نقش صبور را برعهده دارد که مدیر یک شبکه تلویزیونی در خارج از کشور است. مرضیه صدرایی نقش همسر او را بازی می‌کند و آناهیتا همتی بازی در نقش دختر صبور را برعهده دارد. رضا نامی نقش پرهام را برعهده دارد و حامد وکیلی نقش پدر این جوان را بازی می‌کند. لاله صبوری در نقش سوسن مادر پروین ظاهر می‌شود و امید روحانی دایی پرهام و مهران غفوریان دوست پرهام است

سریال سیگنال موجود است

صحبت های مرضیه صدرایی بازیگر نقش نیلوفر در سریال سیگنال موجود است :

مرضیه صدرایی بازیگر نقش نیلوفر در سریال "سیگنال موجود است" نظر خود را درباره جنس کمدی این کار این طور مطرح کرد: اگرچه من بیشتر دیالوگ های نقش خودم و بخش هایی از فیلمنامه را که به نیلوفر مربوط بود خواندم، اما لحظه هایی از کار که بازی دیگر از  بازیگرانی چون  آقای رضویان و غفوریان را می دیدم، به نظرم می رسید که کنتراست های خوبی بین کاراکترها وجود دارد و همین ضد و نقیض بودن ویژگی های نقش و موقعیت های مختلف باعث می شود تا لحظه های خنده داری خلق شود.

وی درباره این که فضای کمدی کار باعث شده تا هیچ یک از نقش ها از جمله نیلوفر به طور پررنگ منفی جلوه نکنند، افزود: اگر تیپ های کمدی منفی باشند، نمی توانند آن طور که باید در بیننده تاثیرگذارباشند .چراکه اساسا تیپ ها باید تا حتی بار کمدی داشته باشند اما شخصیت ها هستند که بار تراژیک دارند.

صدرایی درباره متن اثر ادامه داد: من فیلمنامه این کار را بسیار دوست داشتم. به نظرم نویسنده با شناخت به تک تک نقش ها آنها را نوشته است. این متن از جمله فیلمنامه هایی بود که نیازی نداشت هیچ بخشی از آن تغییر کند و بازیگران تنها بر لحن و نوع ادای دیالوگ هایشان کار می کردند اگرچه خود من همیشه دوست دارم متن را مال خودم کنم اما به دلیل تحلیل درستی که در فیلمنامه از تیپ نیلوفر بود ، نیازی به تغییر در فیلمنامه حس نمی شد. در واقع همه شرایط آماده  بود تا بازیگر کار خودر ا پیش ببرد.

مرضیه صدرایی بازیگر مجموعه تلویزیونی "سیگنال موجود است" در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی این شبکه درباره نقش خود توضیح داد: نقشی که من در این سریال بازی کردم نیلوفر نام دارد. او به همراه همسرش مالکیت شبکه ای را بر عهده دارد که پرهام جوان داستان با انگیزه خواننده شدن به آن پناه می برد. نیلوفر مالک سه دونگ شبکه است و همیشه به مدیریت همسر خود صبور نقد دارد. تا این که خود مدیر شبکه می‌شود و همه چیز به هم می ریزد.

وی در همین زمینه ادامه داد: تصویری که ما از زنان ایرانی به عنوان افرادی که نقش کلیدی و مدیریتی بر خانه و خانواده دارند، در رابطه با این نقش به هم می خورد. حتی در بخش هایی می‌بینیم که او نسبت به همسر خود کاملا بی توجه است و از به زندان افتادنش هم خوشحال می‌شود. نیلوفر شخصیت بی ثابت و ملونی است. دمدمی مزاج است و هر لحظه رنگ عوض می‌کند. او به شدت مدگراست و به اصطلاح "آن طرف آبی" عمل می کند.

بازیگر سریال "تهران پلاک 1" با اشاره به این که این ویژگی های نقش از لحن و نوع پوشش آن کاملا بر می آید، بیان داشت: در بازی این نقش از لحن خاصی استفاده کرده ام. همچنین طراحی لباس آن به گونه ای است که مجلل بودن و مدگرا بودنش را نشان می دهد. لباس های این نقش رنگ و لعاب زیادی دارد و پرزرق و برق جلوه می کند تا بر ویژگی هایی که اشاره کردم تاکید داشته باشد.

وی با اشاره به  این که نیلوفر از قسمت های ابتدایی به داستان وارد می شود، درباره نحوه ورود او به این قصه اصلی ادامه داد: نیلوفر زمانی که پرهام برای خواننده شدن به خارج از کشور سفر می کند و با شبکه ای که انها مدیریت می کنند آشنا می شود، وارد داستان می شود و بعد از آن ماجراهای زیادی در داستان اتفاق می افتد. در این بخش خانواده پرهام برای پیدا کردنش تلاش می کنند و به طور اتفاقی شبکه را پیدا می کنند. به نظرم این قسمت از قصه بر همان محوریت خانواده ایرانی و بنیان محکم و استوار آن که برای اعضا اهمیت زیادی قائل است، تاکید دارد.

سریال سیگنال موجود است

مهدی مظلومی کارگردان سریال "سیگنال موجود است" در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی این شبکه درباره مفاهیم محوری فیلمنامه تازه ترین ساخته خود گفت: قصه "سیگنال موجود است" به آنچه پشت پرده شبکه های ماهواره ای اتفاق می افتد، می پردازد. روابط پنهانی در این شبکه ها را به نقد می کشد. این که بسیاری از دیدگاه هایی که در بعضی برنامه های ماهواره ای ارائه می شود، نوع کارشناسی ها و مباحث پوچ و بی اساس است و عده ای برای منافع مالی و بدون تخصص کافی دور هم جمع شده اند و به اداره یک شبکه می پردازند. بنابراین شخصیتی مانند پرهام که به اصطلاح عشق خوانندگی است و به توانایی ها و استعدادهای خود توجهی ندارد، می تواند طعمه خوبی برای کلاهبرداری این شبکه ها باشد و از این طریق هم به دام می افتد.

سریال سیگنال موجود است

وی در پاسخ به این که با توجه به تصویربرداری صحنه های خارج از کشور در ایران آیا نتیجه باورپذیری در این بخش ها شاهد خواهیم بود یا نه، بیان داشت: در زمینه سکانس های داخلی که در واقع در کشوری دیگر می گذرد مشکلی نداشتیم. چراکه عمده کار ما با استودیویی بود که شبکه ماهواره ای قصه در آن فضاسازی شده بود. اما در بخش لوکیشن های خارجی بیشتر تصاویر را در هتل شیان ضبط کردیم. این محیط فضاهایی دارد که بسیار به لوکیشن های خارج از کشور نزدیک است و با قصه ما هم تناسب داشت.

سریال سیگنال موجود است

کارگردان "زیر آسمان شهر" درباره استفاده یا عدم استفاده از تیپ سازی برای تاثیرگذاری و اغراق در ارائه مضامین ادامه داد: تاکید ما در این سریال بر رفتارها و عملکردهای غلط است نه این که بخواهیم آدم ها را اغراق آمیز جلوه دهیم،  از این رو فضای کار کاملا رئال و باورپذیر است.

سریال سیگنال موجود است

بازی بازیگران هم به نظر من کاملا متفاوت است و هنگام پخش سریال حتما به آن پی خوا هید برد. برای مثال آقای رضویان علیرغم بازی جدی ای که دارند رفتارهای غلط و عملکرد های نادرست در بعضی شبکه های ماهواره ای را به سخره می گیرند.

سریال سیگنال موجود است

تهیه‌کننده مجموعه طنز «سیگنال موجود است» محور اصلی این سریال را پرداختن به موسیقی و خوانندگی زیرزمینی عنوان کرد و گفت: تاکنون به این موضوع نپرداخته بودیم.

مسعود فرخنده طینت: علت پرداختن به بحث موسیقی و خوانندگی زیرزمینی را اینگونه عنوان کرد: برای اینکه بتوانیم کاری جذاب داشته باشیم و مخاطب آن را پس نزند، تصمیم گرفتیم به بحث موسیقی زیرزمینی که تاکنون به آن پرداخته نشده است بپردازیم؛ البته تلاشمان بر این است که نه به شکل غلوآمیز و نه به شکل شعاری به این مسئله بپردازیم.

سریال سیگنال موجود است

وی گفت: «سیگنال موجود است»‌ به داستان جوانی می‌پردازد که آرزویش رسیدن به شهرت خواننده شدن و موسیقی پاپ است. آرزویی که او را در این مسیر دچار اختلاف نظر با خانواده می‌کند.

سریال سیگنال موجود است

این تهیه‌کننده در ادامه درخصوص حضور بازیگرانی همچون جواد رضویان، سیامک انصاری و مهران غفوریان در مجموعه «سیگنال موجود است» گفت: با توجه به فضایی که متن قصه داشت، با مهدی مظلومی کارگردان این مجموعه به این نتیجه رسیدیم که مدت‌ها چنین ترکیب طنزانه‌ای نداشتیم؛ ترکیب این بازیگران که پیش از این کارهای موفقی داشته‌اند، با دیگر بازیگران طنز از جمله علی صادقی و لاله صبوری و جمعی دیگراز هنرمندان که نوع طنزشان به هم نزدیک است، ترکیب طنزانه‌ای را تشکیل داده است

سریال سیگنال موجود است.

فرخنده طینت در بخش دیگری از این گفت‌وگو درخصوص زمان پخش «سیگنال موجود است» گفت: شبکه سه سیما قصد دارد برای اینکه قصه را تغییر دهد این مجموعه را پس از عید فطر به روی آنتن ببرد. این مجموعه اگر با مخاطب ارتباط برقرار کند، ساختش ادامه خواهد داشت.

فرخنده طینت در پایان از اضافه شدن بازیگران جدید به «سیگنال موجود است»‌ خبر داد.

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

پشت صحنه سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

عکس های سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

سریال سیگنال موجود است

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/8Rhq
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
 1. فرشته عباس منش می گوید

  عروسك جناب خان بسيار جالب است وهمچنین اقای رامبد جوان….
  مرسی

  1. admin می گوید

   سلام خواهش می کنم

   برای خرید میتونید اقدام کنید


    

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.