مدل پالتو شیک + گالری مدل پالتو شیک زنانه مجلسی ۲۰۱۸

0 254

مدل پالتو شیک + گالری مدل پالتو شیک زنانه مجلسی ۲۰۱۸

جدیدترین و شیک ترین مدل پالتو شیک زنانه مجلسی ۲۰۱۸

انواع مجموعه مدل پالتو شیک و جدید

پیشنهاد مدل پالتوهای جدید و شیک برای سال ۲۰۱۸ و ۹۷ می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


اگر می‌بینید هر سال یک طرح و رنگ و مدل تازه فراگیر می‌شود دلیلش این است که عده‌ای آدم خوش سلیقه، که اسم‌شان طراح است، تصمیم می‌گیرند برای بقیه آدم‌ها کمی تنوع ایجاد کنند، نه اجبار! امسال هم مثل سال‌های قبل طراحان بیکار ننشسته‌اند و مدل‌های جدید را به بازار وارد کرده‌اند. ما هم تمام چیزهایی که امسال فراگیر شده‌اند را در این صفحات به شما معرفی می‌کنیم. نه به دلیل این‌که تشویق‌تان کنیم به خرید! چون در هر حال بازار از این طرح‌های جدید پر خواهد شد و خواه ناخواه ممکن است شما این مدل‌ها را بخرید یا حتی تا حالا خریده باشید. بیشتر دل مان می‌خواهد یک خبر خوب به شما بدهیم: خیلی از مدل‌های چند سال پیش دوباره باب شده‌اند و شاید احتیاجی نباشد که به خرید کردن آن‌ها بروید. اگر هم رفته‌اید هیچ ایرادی ندارد! در این صفحات یاد می‌گیرید که لباس‌های‌تان را با چه چیزهایی همراه کنید تا آراسته‌تر و خوش پوش‌تر خواهید بود. این شما و این فهرست بلند بالای انتخاب‌های طراحان دنیا برای زمستان ۲۰۱۲ میلادی! 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


رنگ‌هایی که سوخته‌اند 

رنگ‌های زیادی امسال فراگیر شده‌اند که مفصل به آن‌ها خواهیم پرداخت اما چیزی که بین همه این رنگ‌ها مشترک است سوخته بودن‌شان است! امسال از رنگ‌هایی با تناژ سوخته استفاده کنید، یعنی اگر قرار است پلیوری زرد به تن کنید سعی کنید از یک زرد خنثی شده با رگه‌های تیره استفاده کنید تا یک زرد تند و یک دست. برای سایر رنگ‌ها نیز همین کار را انجام بدهید. این قانون هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان صدق می‌کند. رنگ‌های گرم را برای این فصل فراموش نکنید. اگر از آن دسته از علاقه‌مندان به رنگ آبی هستید بدانید که این رنگ برای این فصل چندان مناسب نیست اما طراحان آبی سیر و سرمه‌ای را برای شما فراگیر کرده‌اند تا از رنگ دوست‌داشتنی‌تان چندان هم دور نشوید.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


   به سبک و سیاق ده‌‌ها سال پیش

بیشترین مخاطبان  لباس را خانم‌ها تشکیل می‌دهند. پس تعجبی ندارد اگر طراحان بیشتر وقت‌شان را روی طراحی مدل‌های جدید زنانه می‌گذارند. امسال فراگیر شدن به سال‌های دهه ۷۰ میلادی برمی‌گردد. بیشتر خانم‌ها فیلم‌های دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی را دیده‌اند. برای همین هم با نوع پوشش آن زمان تا حدودی آشنا هستند. جالب است بدانید که امسال فراگیر شدن این دهه‌ها برگشته! لباس‌هایی که از طرف طراحان توصیه شده‌اند لباس‌هایی هستند با سبک و سیاق دوست داشتنی آن سال‌ها. لباس‌های آن سال‌ها ۲ ویژگی متضاد را در کنار هم پیاده می‌کردند: اول این‌که بسیار راحت بودند و در عین حال در نوع طراحی به بیننده نوعی بی‌خیالی و سخت نگرفتن را القا می‌کردند. دوم این‌که در طراحی لباس‌های آن دوره یک نوع مرموز بودن و زیبایی خیره‌کننده بود که در بیشتر لباس‌ها مشاهده می‌شد. برای مثال لباس‌های شب از پارچه‌های سنگینی که می‌افتند تهیه می‌شدند که زیبایی منحصر به فرد خودشان را داشتند و لباس‌های معمولی اکثرا از جین‌هایی با کمرهای بلند و بلوزهایی متناسب با آن‌ها تشکیل شده بود. پس اگر شما هم جزو دوست‌داران لباس‌هایی با این ویژگی‌ها هستید امسال سال شما خواهد بود. جوان‌ترها می‌توانند به سراغ کمد مادرها بروند، شاید آن گوشه‌ها یک لباس دیروزی ولی به سبک امروزی پیدا شود!

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


 سبک و سیاق مشرقی

امسال می‌توانید با خیال راحت از لباس‌هایی با طرح‌های شرقی استفاده کنید. البته شرقی نه از جنس امروزی بلکه از گذشته‌های دور. طراحان امسال روی مدل کیمونوهای ژاپنی و شرق آسیایی هم تمرکز کرده‌اند. بلوزهایی با آستین‌های کیمونویی یکی از مدل‌های متعدد موجود در بازار خواهد بود. فقط یک نکته را در نظر داشته باشید، این لباس‌ها برای مهمانی‌ها مناسب نیستند. اگر قرار است از مدل‌های شرقی استفاده کنید بهتر است این دسته را برای پوشش درون خانه به کار ببرید. استفاده از گل سرهایی با گل‌های بزرگی مثل ارکیده می‌تواند این پوشش شرقی را کامل کند. برای انتخاب شلوار یا دامن مناسب می‌توانید روی دامن‌های راسته و شلوارهای بدون دمپا حساب کنید.بعید نیست این مدل‌ها در ایران روی مانتوها پیاده شوند و تا چند وقت دیگر مانتو یا پالتوهایی با طرح کیمونویی را در بازار ببینیم. 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


  بازگشت پرشکوه خز

لباس‌هایی که از پوست و خز تهیه شده‌اند، جزو لوکس‌ترین و گران‌ترین لباس‌ها بوده‌اند و هستند اما پوشیدن لباسی که از کشتن یک حیوان به دست آمده باشد اصلا زیبا به‌نظر نمی‌رسد. برای همین هم طراحان و دست‌اندرکاران این صنعت   بیکار ننشستند و خز مصنوعی را تولید کردند تا حیوانات بیچاره را از تیررس شکارچیان لباس دور کرده باشند.طی سال‌های اخیر خزدار بودن لباس‌ها در حاشیه قرار داشت اما امسال مدل‌های خزدار در صنعت فراگیر شدن نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کنند. طوری که بزرگ‌ترین طراحان بخش بزرگی از فعالیت هنری شان را روی طراحی این لباس‌ها متمرکز کرده‌اند. از کت و کلاه خز گرفته تا دستکش و حتی کیف، همه و همه بخش‌های کوچکی از انتخاب آن‌ها برای زمستان ۲۰۱۲ است. گوچی یکی از این برندهاست که دست از سر تمام خز کردن کیف‌ها هم برنداشته است! در ایران پوشیدن کت‌های تمام خز چندان جالب به‌نظر نمی‌رسد، شاید یکی از دلایلش هم این باشد که هیچ وقت هوا آنقدری سرد نمی‌شود که به این کت‌ها نیاز باشد اما استفاده از کت‌ها و پالتوهایی که یقه یا سرآستین شان از خز تهیه شده است نه تنها خالی از زیبایی نخواهد بود بلکه یک گزینه بسیار مناسب هم هست. جالب است بدانید هنوز هم رنگ‌های طبیعی برای لباس‌های خز زیباتر به‌نظر می‌رسند، رنگ‌هایی مثل سفید، قهوه‌ای و سیاه اما طراحان امسال از تناژهای سبز و آبی و بنفش هم استفاده کرده‌اند که در نوع خود بسیار زیبا هستند. یادتان باشد از خز زیاد در ظاهرتان استفاده نکنید. مثلا اگر حاشیه دستکش و ژاکت‌تان خز باشد کافی است و دیگر نیازی نیست که کیف و سایر اقلام را هم از این جنس تهیه کنید.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


لباس‌های چین دار

اگر نگاهی به طراحی‌های تابستان و پاییز امسال داشته باشید خیلی سریع متوجه خواهید شد که استفاده از چین و پف در لباس‌ها یک ایده واگیردار بین همه طراحان بوده است! جالب است بدانید که این ایده به پاییز و زمستان هم سرایت کرده. لباس‌های زمستانه امسال از این طرح پیشرو در صنعت فراگیر شدن بهره‌مند شده‌اند. البته خانم‌هایی که اضافه وزن دارند در نظر داشته باشند که تا حد ممکن باید از این مدل‌ها دور بمانند. چون چین‌دار بودن لباس باعث می‌شود چاق‌تر از آنچه هستند به چشم بیایند.اما خانم‌های لاغر می‌توانند به راحتی از این مدل‌ها استفاده کنند. اگر جزو دسته دوم هستید می‌توانید لباس‌های چین دار با لایه‌های متعدد بپوشید.بعید نیست در فصل‌های تابستان و بهار شومیزی با این ویژگی‌ها را تهیه کرده باشید. برای این‌که جلوه‌ای زمستانه به لباس‌تان بدهید می‌توانید از یک کت، نیم کت یا حتی یک ژاکت ساده چسبان روی شومیزتان استفاده کنید تا علاوه‌بر به‌روز کردن ظاهرتان همچنین به آراستگی‌تان نیز اضافه کنید. این ست را با یک شلوار جین ساده بپوشید. جین و کت ساده کمک می‌کنند تا از شلوغی ظاهرتان که به دلیل چین‌هاست کم شود.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


پارچه‌هایی که می‌افتند

اگر قرار است به خرید لباس شب بروید خودتان را آماده کنید چون تا چند وقت دیگر خبری از مدل‌های مرسوم چند سال اخیر نخواهد بود! عجیب نیست اگر لباس‌هایی با پارچه‌های افتاده را بیشتر از بقیه ببینید. پارچه‌هایی که حالت شل دارند و سنگین می‌افتند انتخاب امسال بازار جهانی پوشاک برای مهمانی‌های شما خواهد بود.حدود ۵ سال پیش استفاده از لباس‌هایی با این پارچه‌ها باب شده بود. بلوزهایی از این جنس تهیه می‌شدند که فروش‌شان موفقیت آمیز بود اما در کنارشان شلوارهایی هم تهیه می‌شد که خیلی زود از رده خارج شدند. مراقب باشید چون ممکن است هنوز هم بعضی فروشندگان اصرار داشته باشند که این شلوارها را بخرید. شلوارهای شل و افتاده اصلا گزینه‌های زیبایی نیستند.مسئله اصلا این نیست که شما حتما باید از این نوع لباس‌ها داشته باشید. مسئله این است که اگر چنین لباسی دارید آن را با چه چیزهایی همراه کنید. برای مثال حالا که فصل سردی را پیش رو داریم باید بدانید که این پارچه‌ها معمولا گرم نیستند و پوشیدن‌شان به جز در مهمانی‌ها مناسب نخواهد بود همچنین یک موضوع دیگر هم این که این لباس‌ها باید رنگ‌های تیره‌ای هم داشته باشند. برای نمونه مشکی رنگ بسیار مناسبی خواهد بود. 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


   زیورآلات چرمی، مهمان کشوی شما

خانم‌ها عاشق زیورآلات هستند و معمولا هر جا که حاضر می‌شوند حداقل یکی از زیورآلات مورد علاقه شان را به همراه دارند. از آن جایی که طراحی‌های امسال حال و هوای شرقی دارد استفاده از چرم در زیورآلات کاملا عادی به‌نظر می‌رسد. دستبندهای چرمی با حالت بافته شده گزینه‌های مناسبی برای مناسبت‌های روزمره خانم‌ها خواهند بود اما در مورد گردنبند، امسال گردنبندهای چسبان و اصطلاحا «تو گلویی» دوباره فراگیر شده‌اند. این گردنبندها به‌خصوص برای خانم‌هایی با گردن‌های کشیده مناسب خواهد بود و دیگر خانم‌ها بهتر است از این دستور فراگیر شدن پیروی نکنند. منظور از چسبان فقط گردنبندهایی نیست که خیلی سفت دور تا دور گردن را می‌گیرند، بلکه مدل‌هایی است که حالت «وی» شکل دارند و گشاد و شل نمی‌ایستند.

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018


 و حالا آقایان

همان‌طور که گفتیم اصولا توجه ویژه این صنعت  به خانم‌ها معطوف شده است. این توجه باعث نشده خانم‌ها بازار را قبضه کنند؛ بلکه حضور دائم خانم‌ها در بازار باعث این توجه شده است! پس آقایان ناراحت نشوند که چرا فقط گوشه چشمی به آن‌ها شده است. در عوض حواس‌شان به این چند نکته باشد. اگر تا همین چند وقت پیش کت و شلوارهای راسته و نسبتا چسبان فراگیر بودند، حالا وقتش رسیده تا یکی از بی‌خیالی‌های دهه هفتادی‌ها به لباس‌های آقایان برسد. از این بعد کت و شلوارها و اورال‌هایی گشاد و راحت را در بازار خواهید دید که خیاطان برای‌تان دوخته‌اند. از طرف دیگر شلوارهای بگی (گشاد) و جیب‌های متعدد خارجی روی لباس‌ها دوباره فراگیر شده‌اند. البته این مدل‌ها قطعا برای موارد رسمی و محیط کاری طراحی نشده‌اند. شاید بتوانید یک کت آزاد را در محل کار بپوشید ولی هرگز ریسک پوشیدن شلوار بگی را به خرج ندهید چون  اصلا به عواقب بعدی‌اش نمی‌ارزد!اتفاقی که در رابطه با چین دار شدن لباس‌های خانم‌ها افتاد درباره شلوارهای آقایان می‌افتد. شلوارهای پیلی دوباره فراگیر شده‌اند! شلوارهایی که بالای شان حالت چین دار می‌ایستد و پایین‌شان حالت لوله تفنگی.قرار است سر شانه‌های لباس‌تان هم حالت افتاده داشته باشد تا راحتی لباس را بیشتر از قبل نشان بدهد. این یعنی فاتحه طرح‌هایی که اپل دارند و شق و رق می‌ایستند را باید خواند. با این طراحی‌های جدید قرار است شما هم در لباس‌تان احساس راحتی کنید. و اما دکمه سر دست‌ها! دکمه‌های سر دست به بازار برگشته‌اند. اصلا تعجب نکنید که اگر چند روز دیگر وقتی از خانه بیرون رفتید یک دفعه احساس کنید دارید یک فیلم دهه هفتادی را به‌صورت زنده می‌بینید! و همچنین شما هم یکی از بازیگران این فیلم خواهید بود پس لطفا لبخند بزنید!

 

 

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه ۲۰۱۸

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه ۲۰۱۸

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه ۲۰۱۸

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

مدل پالتو شیک مجلسی,خرید مانتو ترک,مدل پالتو شیک زنانه ۲۰۱۸

مدل پالتو شیک، مدل پالتو شیک زنانه، مدل پالتو شیک 2018

 

مدل پالتو شیک

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/nz9j
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.