شیک ترین مراکز خرید پالتو مردانه به همراه مدل های 2019

10 35,639

شیک ترین مراکز خرید پالتو مردانه به همراه مدل های 2019

 شیک ترین مراکز خرید پالتو مردانه به همراه مدل های 2019

انواع مجموعه مدل پالتو شیک و جدید

پیشنهاد مدل پالتوهای جدید و شیک برای سال 2019 و 98 می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در زمینه سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

مراکز خرید پالتو در تهران
اگر دنبال خرید ارزان هستید، در مرکز خریدتندیس چیزی دستگیرتان  نمی‌شود! متوسط قیمت‌ پالتوها در تندیس از 200 هزار تومان شروع می‌شود و بسته به مدل  و برند ‌آن به چیزی حدود 700‌هزار تومان هم می‌رسد! نکته قابل ذکر دیگر هم اینکه  در این مرکز خرید نباید دنبال یک طبقه یا یک راسته مشخص برای پیدا کردن پالتوی دلخواه‌تان باشید. چون فروشگاه‌ها در 4 طبقه مرکز خرید پراکنده‌اند و این پراکندگی هم حسن دارد و هم ایراد؛ حسنش اینکه اگر خریدهای دیگری هم داشته باشید، می‌توانید دلی از عزا در بیاورید. اما امان از اینکه چیز دیگری لازم نداشته باشید و ویترین‌های خوش‌آب و رنگ مغازه‌ها کار دست‌تان بدهد؛ یعنی وقتی به خودتان بیایید، ببینید که یک پالتو خریده‌اید و هزار و یک قلم خرده‌ریزی که لازم نداشتید!

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

یکی از گزینه‌های پیش‌روی شما مرکز خرید تندیس است. در این مرکز خرید هم  که در همسایگی بازار قائم و در میدان تجریش واقع شده، تعداد زیادی فروشگاه وجود دارد که شما را دست خالی نمی‌گذارد اما جیب خالی چرا! در این مرکز خرید نه خبری از تولیدات ایرانی هست و نه دوخت‌های ایرانی. در عوض می‌توانید انواع و اقسام نمونه‌های ترک را با برندهایی مثل عادل شیك، کتون و میس سیکستی پیدا کنید.  این پالتوها که پارچه، دوخت و برش‌های آنها  تماما ترك است، هم در طراحی‌های‌شان بسیار متنوع‌اند و هم در جنس‌های انتخابی. مثلا شما می‌توانید یک پالتوی پشمی را با تکه‌دوزی‌های گیپور ببینید یا حتی پارچه‌های زری دوزی شده. خلاصه اینکه جزئیاتی که با ظرافت روی این پالتوها کار شده، بیشتر از هر چیزی به چشم می‌آید. نوع برش‌ها هم تا دلتان بخواهد تنوع دارد؛ از یقه‌های آرشال گرفته تا یقه 3 سانتی کمردار یا بدون کمر!

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

چند سالی است كه خیابان‌های اطراف میدان هفت‌تیر برای كسانی كه می‌خواهند مانتو، پالتو یا روسری بخرند، یكی از اولین انتخاب‌ها برای مغازه‌گردی است. البته اگر برای خرید عازم این منطقه از شهر شدید، این نكته را هم در‌نظر داشته باشید كه در این مغازه‌ها علاوه بر اینكه شاهد تنوع در مدل‌ها هستید، قیمت‌ها هم ممكن است متفاوت باشند. به عنوان مثال ممکن است یك مغازه به فروختن اجناس ارزان‌قیمت معروف باشد و مغازه دیگری به داشتن اجناسی با قیمت‌های بالاتر. پالتوهایی که امسال در بیشتر این مغازه‌ها به چشم می‌خورد از جنس فوتر هستند که البته بنا به مدل و تفاوت کیفیت پارچه از 100 تا بالای 200 هزار تومان تفاوت قیمت دارند.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

پالتوی توییت که با آستر گرم شده و برای روزهای سرد مناسب است هم جنس دیگری است که می‌توانید آن را با حدود قیمت 100 تا 150 هزار تومان تهیه کنید. اگر دنبال بارانی مناسب می‌گردید هم می‌توانید آن را با قیمتی بین 100 تا 150 هزار تومان تهیه کنید.چیزی که توجه را در این مغازه‌ها جلب می‌کند، این است که انواع سلیقه‌ها می‌توانند لباس مورد نظرشان را پیدا کنند؛ چه برای کسانی که دنبال کارهای کلاسیک هستند و چه برای کسانی که پالتوهایی با مدل‌های عروسکی و فانتزی را می‌پسندند، کارهای متفاوتی ارائه شده و افراد با طیف سنی خاص می‌توانند امیدوار باشند که دست خالی به خانه برنگردند.فروشنده‌های این منطقه از پالتوهای عروسکی با آستین‌هایی که از جنس کشباف دوخته شده و رنگی مشابه یا متضاد با رنگ اصلی پالتو دارد همچنین پالتوهای رسمی و مجلسی که روی قسمت یقه آنها خز قرار گرفته که به وسیله دکمه قابل جدا شدن هم هست، به عنوان مدل‌های پرطرفدار امسال نام می‌برند.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

گلستان؛  گلچینی از پرآوازه‌ها

در گشت و گذاری در غرب تهران، مرکز خرید گلستان هم یکی دیگر از فرصت‌های خرید شماست، مشروط بر آنکه  خیال نداشته باشید پالتوی ایرانی بخرید. در طبقه دوم و سوم این مرکز خرید، فروشگاه‌های متعددی وجود دارد  که گلچینی از برندهای پرآوازه مثل «زارا» و «منگو» را در کنار هم عرضه می‌کند. فرق خرید از این فروشگاه‌ها با خرید از نمایندگی‌ها در این است که شما می‌توانید در کنار طراحی‌های جدید، نمونه‌های قدیمی‌تر که دیگر ردی از آنها در نمایندگی‌ها هم پیدا نمی‌شود را پیدا کنید اما در مورد قیمت‌ها؛ اگر مدل‌های جدید یا به اصطلاح «نیوکالکشن» را انتخاب می‌کنید،  نباید خیلی انتظار تفاوت قیمت با نمایندگی‌ها را داشته باشید ولی اگر سراغ مدل‌های قدیمی یا همان «لست کالکشن‌ها» می‌روید، می‌توانید با قیمت‌ بهتری خرید کنید چون فروشنده‌ها این مدل‌ها را از حراج‌های بالای نمایندگی این برندها در کشورهای همسایه خرید می‌کنند و در نتیجه، قیمتی که به شما ارائه می‌دهند برایتان کمی تا قسمتی به‌صرفه‌تر می‌شود؛ به هر ترتیب  حدود قیمتی که برای این پالتوهای برند  می‌پردازید از چیزی حدود 300 تا 600 هزار تومان متغیر است.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

اگر اهل خرید برند هم هستید،  نمایندگی «کلارکس» در طبقه دوم همین مرکز خرید  شعبه دارد و جزء معدود نمایندگی‌هایی است که علاوه بر کیف و کفش، لباس هم ارائه می‌دهد اما به قیمت‌هایی که تا دلتان بخواهد بالاست؛ یعنی حدود 500 هزار تومان به بالا!در طبقه همکف این مرکز خرید می‌توانید سری هم به برندهایی مثل «جوردانو» و «وینچی» بزنید که از جمله‌ برندهای معتبر آسیایی‌اند و به دلیل طراحی و کیفیت‌های  نسبتا مرغوبشان در شمار انتخاب‌های متوسط به بالا قرار می‌گیرند. در این نمایندگی‌ها مدل‌هایی اغلب از جنس کتان  آستردوزی شده و در طراحی‌هایی متنوع و رنگ‌هایی مثل کرم، طوسی و مشکی پیدا می‌کنید. قیمت آنها هم حدود 200 تا 300 هزار تومان است.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

مطمئنا شما هم با شنیدن نام خیابان جمهوری همه‌جور لباسی در ذهنتان می‌آید؛ از لباس‌ بچه گرفته تا لباس‌های شب و لباس‌های  رسمی. اما در این میان مغازه‌های زیادی هم هستند كه سال‌هاست مانتو و شلوار و در فصل‌های سرد سال، بارانی و پالتو می‌فروشند. اگر می‌خواهید طوری خرید كنید كه پول زیادی از دست ندهید و با قیمت‌های بالای مارك‌های معروف میانه خوبی ندارید، بهتر است سری به فروشگاه‌های واقع در این خیابان بزنید و مطمئن باشید كه دست خالی برنخواهید گشت چون در این مغازه‌ها هم می‌شود لباس‌های مطابق با مد روز را پیدا کرد. نكته مهم‌تر این است كه این لباس‌ها معمولا از تولیدات داخلی هستند كه با خرید آنها، علاوه بر اینكه لباس مناسب و با قیمت منصفانه‌ای را خریده‌اید، از كارخانجات و تولیدی‌های داخل كشور هم حمایت كرده‌اید. در گذاری که ما به این خیابان داشتیم، اینطور دستگیرمان شد که انگار امسال بافت دوباره روی بورس آمده و با اینکه یکی، دو سالی از مانتوهای بافت خبری نبود اما حالا دوباره آنها را می‌توان در رنگ‌های مختلف در مغازه‌ها پیدا کرد. قیمت مانتوهای بافت درخیابان جمهوری از 50 هزار تومان شروع می‌شود و قیمت پالتوها هم از چیزی حدود 80 هزار تومان اما نکته مثبتی که وجود دارد، این است که تنوع در رنگ یکی از ویژگی‌های بارز پالتوها، بارانی‌ها و مانتوهای گرم امسال است؛ به طوری که اگر طرفدار پوشیدن رنگ‌های شاد باشید این  زمستان می‌تواند مطابق میل شما باشد. دیگر لازم نیست مانند سال‌های گذشته فقط از بین رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای یا سرمه‌ای یکی را انتخاب کنید، بلکه رنگ‌های زرد، سبز، قرمز و حتی نارنجی و بنفش در ویترین مغازه‌ها به چشم می‌خورد.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

خیابان گیشا هم یک فرصت خرید دیگر در غرب تهران است؛ یک خیابان پر‌از فروشگاه و البته مرکز خرید پرآوازه نصر. پالتوهایی که در این منطقه پیدا می‌شود، علاوه بر طراحی‌های متنوع، قیمت‌های به نسبت مناسبی هم دارد. عرضه تقریبا بدون واسطه  لباس‌ها در این منطقه باعث می‌شود تا پالتوی دلخواه‌تان را به قیمت مناسب‌تری پیدا کنید. ویژگی دیگر خرید از این منطقه آن است که شما می‌توانید در این فروشگاه‌ها پالتوهایی مشابه نمونه‌های برند را با قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر پیدا کنید. البته اگر اصل پوشیدن برایتان مهم نباشد! این پالتوها اغلب از برندهای معروف کپی‌برداری می‌شوند و با مارک کپی‌شده برندها به فروش می‌رسند؛ بنابراین خیلی از افرادی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند برای خرید برندهای معتبر هزینه زیادی  پرداخت کنند، کافی است سری به این خیابان بزنند و با هزینه کمتر، یک نمونه مشابه آن را تهیه ‌کنند. برای خرید پالتو در این منطقه شما انتخاب‌های متنوعی دارید که قیمت آنها از 80 هزار تومان شروع می‌شود و تا حدود 150 هزار تومان می‌رسد.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

اگر اهل مارک‌بازی هستید

اگر طرفدار خرید پالتوهای برندهای معروف هستید و نگرانی‌ای هم از بابت پول خرج کردن ندارید، می‌توانید سری به نمایندگی‌های رسمی «بنتون»، «سیسلی»، «منگو» و «زارا» سر بزنید. در این نمایندگی‌ها تنوع حرف اول را می‌زند و  فروشندگان آنها مدعی‌اند مدل‌هایی را ارائه می‌دهند که همزمان در نمایندگی‌های کشورهای اروپایی هم عرضه می‌شود. از نظر جنس و کیفیت هم می‌توانید روی این برندها حساب کنید. جنس پالتوهای «بنتون» و «سیسلی» برخلاف لباس‌های  معمول (کاربردی‌شان) که ظریف و ساده به‌نظر می‌رسند و خیلی‌ها معتقدند دورنمایشان از خودشان به مراتب بهتر است، مرغوب بوده و دور و نزدیک هم ندارد! جنس این پالتوها از ماهوت، فوتر و انواع و اقسام  پارچه‌های کشمیر است اما در مورد برندهای اسپانیایی «مانگو» و «زارا»؛ پالتوهای این برندها براساس مدل‌های روز اروپایی عرضه می‌شوند و در آنها هم مدل‌های رسمی و مجلسی پیدا می‌شود و هم اسپرت و کاملا ساده. جنس آنها اغلب از جنس پارچه‌های  پشمی و فوتر  باکیفیت است؛ یعنی کرک نمی‌زند، جا نمی‌اندازد و به اصطلاح، وا نمی‌رود.  اما در مورد قیمت‌ها؛ در این فروشگاه‌ها این کاملا  روشن است که بخشی از پولی که بابت خرید می‌پردازید، پول عنوان آن برند است  وباقی طراحی و کیفیت. به هر حال در مورد پالتوهای برند «منگو» باید خودتان را برای پرداخت‌هایی که از حدود 500 هزارتومان به بالا شروع می‌شود، آماده کنید و در مورد «زارا» هم  این قیمت‌ها با اختلاف کمی از حدود 400 هزار تومان شروع می‌شود و به چیزی حدود 900 هزار تومان هم می‌رسد.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

مرکز خرید میلاد نور در غرب تهران هم یکی از آن فرصت‌هایی است که  افرادی که اهل تنوع در خرید هستند، نباید از آن غافل بمانند.  در این مرکز خرید خبری از دوخت و طراحی‌های داخلی یا فروشگاه‌های بدون واسطه نیست و هرچه هست پالتوهای غیر ایرانی است؛ پالتوهای متنوعی  که اغلب اعتبارشان را از ترک بودنشان می‌گیرند. حالا خودتان حساب کنید که چقدر طرح، رنگ و تنوع می‌توانید در این فروشگاه‌ها پیدا کنید! «کیفیت پارچه‌های این پالتوها تضمین‌شده است و مدل‌های آنها هم جزء به‌روزترین مدل‌هایی است که در حال حاضر در بازارهای ترکیه  به فروش می‌رسد.» این جمله‌ای است که بارها از زبان فروشنده‌های این فروشگاه‌ها می‌شنوید. جنس این پالتوها در انواع و اقسام پارچه‌های پشمی طرح‌دار و غیر طرح‌دار، فوتر،  مخمل، فلانل، چرم و  کشمیر متنوع است.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

اگر از حق هم نگذریم، مشابه مدل‌هایی که در این فروشگاه‌ها می‌بینید کمتر در جای دیگر پیدا می‌کنید. در این مدل‌ها هم پالتوهای بلند  و بدون برش می‌بینید و هم  نمونه‌های زیر زانو با یقه‌های مختلف، از 4 دکمه گرفته تا 6 دکمه. روی پالتوها تکه‌دوزی‌های زیادی با استفاده از پارچه‌هایی از جنس‌های مختلف در ترکیب رنگ‌هایی متنوع هم دیده می‌شود و به قول فروشنده‌ها شما در مرحله اول باید انتخاب کنید که پالتوی کم‌کار می‌خواهید یا پرکار! در طبقه دوم این مرکز خرید به بیشتر فروشگاه‌هایی که پالتو عرضه می‌کنند دسترسی دارید اما این به آن معنا نیست که شما می‌توانید از فروشگاه‌هایی که در طبقات دیگر این فروشگاه پراکنده شده‌اند چشم‌پوشی کنید!  اما قیمت‌ها؛ در این مرکز خرید برای خرید یک پالتو باید آمادگی پرداخت  چیزی حدود  250 هزار تومان و کمی بالاتر را هم داشته باشید. البته این کمی بالاتر به چیزی حدود 400  هزار تومان هم می‌رسد!

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

وقتی قرار است پالتوی دلخواه‌تان را انتخاب کنید، نمی‌توانید بازار قائم تجریش را نادیده بگیرید! طبقه دوم این بازار به نوعی بورس پالتوست و تا دلتان بخواهد تنوع دارد. در این بازار  می‌توانید سراغ پالتوهایی را بگیرید که به قول فروشنده‌ها پارچه‌های ترک هستند اما دوخت داخل. قیمت‌های مناسب‌شان هم (البته نسبت به پالتوهای غیر ایرانی) به همین دلیل است. جنس اغلب پالتوها از جس فوتر است البته به قول فروشنده‌ها از نوع تضمین شده‌اش! تضمین شده هم یعنی کرک نمی‌زند و بعد از شست‌و‌شو خودش را نمی‌اندازد اما یکی از پارچه‌هایی که زیاد در میان پالتوهای این بازار به چشمتان می‌خورد، نوعی پارچه است که در نگاه اول شبیه همان پارچه‌های میکروجیر خودمان است ولی وقتی از فروشنده‌ها چندوچونش را  بپرسید راهنمایی‌تان می‌کنند که این پارچه، پارچه کتان استانبولی است با کیفت و دوام بالا؛ یعنی نه تنها ساییده نمی‌شود، بلکه برق هم نمی‌اندازد.   اما در مورد مدل‌ها، تا دلتان بخواهد در این بازار تنوع مدل می‌بینید. از پالتوهای یقه خرگوشی گرفته تا یقه‌های انگلیسی بزرگ و حتی یقه‌هایی که روی آنها خز کار شده است با انواع برش‌ها؛ یعنی هم می‌توانید مدل‌های آزاد و گشاد پیدا کنید و هم مدل‌های برش‌دار و به قول فروشنده‌ها فیت، یعنی همان قالب تن خودمان! برخی از مدل‌ها هم که فروشنده‌ها به پر‌طرفدار بودنشان در بازار امسال تاکید دارند، مدل‌هایی هستند که در قسمت آستین‌های آنها پارچه‌های کشباف کار شده و همین ایده  ظاهر پالتو را اسپرت‌تر کرده است.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

ویژگی پالتوهای این بازار هم درست مثل فروشگاه‌های هفت‌تیر تنوع رنگ ‌آنهاست؛ رنگ‌های خردلی، زرد، نارنجی، قرمز، آبی و سبز در طیف‌های تیره و روشن، از جمله رنگ‌هایی هستند که شما می‌توانید برای پالتوی انتخابی‌تان در‌نظر بگیرید. خلاصه اینکه چه طرفدار مدل‌های رسمی و مجلسی باشید و چه مدل‌هایی که ساده و اسپرت هستند، در این بازار بدون پالتو نمی‌مانید.میانگین قیمت پالتوهای این بازار نسبت به  جنس پارچه و کیفیت دوخت آنها  از 150 هزارتومان تا 200 هزار تومان متفاوت است. البته بدون شک به  مواردی هم برمی‌خورید که  برایشان باید بالای 200 هزار تومان پول خرج کنید.

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

خرید پالتو مردانه,مدل کاپشن پسرانه 2019 ,مراکز خرید پالتو مردانه 98

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

خرید پالتو مردانه,مدل کاپشن پسرانه 2019 ,مراکز خرید پالتو مردانه 98

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

خرید پالتو مردانه,مدل کاپشن پسرانه 2019 ,مراکز خرید پالتو مردانه 98

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

خرید پالتو مردانه,مدل کاپشن پسرانه 2019 ,مراکز خرید پالتو مردانه 98

خرید پالتو مردانه، خرید پالتو مردانه 2018

خرید پالتو مردانه

4.3/5 - (3 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/xQLC
ممکن است شما دوست داشته باشید
10 نظرات
 1. مهران می گوید

  سلام چطوری میتونم ازتون خرید کنم

 2. مهران می گوید

  جواب بدین

  1. ناشناس می گوید

   به سختی

 3. ناشناس می گوید

  سلام ادرس لطفابدید

 4. ناشناس می گوید

  سلام آدرس کجاست

 5. ناشناس می گوید

  سلام چطور بایدخریدکرد

 6. خبات می گوید

  دوست عزیز واتساپی تلگرامی اینستاگرامی

 7. خبات می گوید

  دوست عزیز واتساپی تلگرامی اینستاگرامی چجوری خرید کنیم

 8. ناشناس می گوید

  باعرض سلام و احترام خدمت شما چطور باید خریدکرد آدرس لطف کنید ممنون میشم

 9. محمد می گوید

  سلام به جای اینکه انقد قصه ببافین خوب میشد مشخصات و قیمت کاپشنی که گفتین رو بنویسین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.