تعبیر خواب مار بزرگ + تعبیر خواب حمله مار سیاه به انسان و کشتن مار

2 6,107

تعبیر خواب مار بزرگ + تعبیر خواب حمله مار سیاه به انسان و کشتن مار

تعبیر خواب مار , خواب ، خواب دیدن و تعبیر خواب جزء جدایی ناپذیر زندگی مان هستند و همیشه از ابتدای زندگى تا پایان آن ، همیشه همراهمان هستند. پس لازم است که در مورد خواب و تعبیر خواب آگاه باشیم و با دانسته هایى که از طریق قرآن ، روایات ، سیره امامان(ع ) و گفتار روانکاوان کسب می کنیم این هدف را دنبال کنیم. اگر در رابطه با مار خواب دیده اید در این مطلب تعبیر خواب مار را مطالعه نمایید.

 

تعبیر خواب مار,تعبیر خواب حمله مار به انسان,تعبیر خواب کشتن مار,تعبیر خواب رنگی,تعبیر خواب مار بزرگ,تعبیر خواب مار سمی,تعبیر خواب مار ترسناک,تعبیر خواب کامل

 

تعبیر خواب مار بزرگ سیاه

 

تعبیر خواب مار شما به رنگ، شکل، حالت و اندازه مار بستگی دارد. مار، خطر یا دشمن خانگیست. خطری که بدون اطلاع قبلی و بی آنکه انتظارش را داشته باشید و حدس بزنید چه می شود و چه کسی در کمین شماست به سراغتان می آید.

 

تعبیر خواب مار به روایت منوچهر مطیعی تهرانی : مار ثروت است و دارائی نهفته و موجود که شما از وجودش بی خبرید. در افسانه‌ها گفته‌اند که دفائن و خزائن گنجینه‌های نهفته در زیر خاک و ویرانه‌های قصور کهن و باستانی را مارها و اژدها و افعی‌ها حراست و پاسداری می‌کنند و چون این باور در اعماق ذهن ما هست دیدن مار می‌تواند به پول اندوخته و نهفته اشاره ای باشد که ما از وجودش بی اطلاع هستیم. این موجود دل فریب می‌تواند یک زن زیبا نیز باشد. زنی که در عین دولت داشتن خطرناک است و در عین خطرناک بودن دوست داشتنی است.

 

تعبیر خواب مار و خیره شدن به مار

 

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید ، در خواب خیره نگریستن به چشم مار را نیکو ندانسته‌اند. چندین حیوان و جانور هستند که در خواب به چشم آن‌ها خیره شدن خوب نیست از آن جمله است مار.

 

تعبیر خواب مار و کشتن مار

 

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید ، اگر دیدید ماری را کشتید بر دشمنی پیروز می‌شوید ولی به زودی ندامت و پشیمانی به سراغ شما می‌آید.

 

تعبیر خواب مار به روایت امام صادق (ع) : دشمن مخفی ، زندگانی ، سلامتی ، پادشاهی ، سپه سالاری، کامیابی، زن ، خواسته و مراد، پسر، سیل

 

تعبیر خواب مار به روایت ابن سیرین :  تعبیر خواب مار، دشمن پنهان می‌باشد. اگر ببینی در خانه مار وجود دارد، تعبیرش دشمنی از اهل خانه می‌باشد، ولی اگر مار را در صحرا ببینی، تعبیرش دشمنی بیگانه است.

 

تعبیر خواب جنگیدن با مار

 

ابن سیرین می گوید ، اگر در خواب ببینی با مار جنگ و درگیری می‌کنی، به این معنی است که با دشمن دعوا و درگیری پیدا خواهی کرد، اگر مار بر تو غلبه کرد، دشمن بر تو غلبه می‌کند، ولی اگر تو بر مارغلبه کرده‌ای، تعبیرش این است که تو بر دشمن غالب و پیروز می‌شوی. اگر ببینی مار را به دو نیم کرده‌ای، مال و اموال دشمن را مصرف خواهی کرد.

 

تعبیر خواب مار بزرگ

 

ابن سیرین می گوید ، تعبیر خواب مار بزرگ، دشمنی بزرگ و قوی می‌باشد. اگر ببینی مار بزرگی داری، تعبیرش این است که با اشخاص بزرگ پیوند و ارتباط برقرار می‌کنی. اگر ببینی با ماری بزرگ جنگ و نبرد کردی و او را شکست دادی، با دشمن جنگ و درگیری می‌کنی و او شکست می‌دهی. اگر ببینی مار بزرگ را کشتی و از گوشت آن خوردی، دشمن را شکست می‌دهی و مال و اموالش را گرفته و خرج می‌کنی.

 

تعبیر خواب مار مرده و گوشت مار

 

ابن سیرین می گوید ، اگر در خواب ببینی گوشت مار می‌خوری، تعبیرش پادشاهی است.اگر ببینی ماری مرده است، آفت و صدمه‌ای از تو برطرف می‌شود.

 

تعبیر خواب سوار شدن بر مار

 

تعبیر خواب مار به روایت جابر مغربی : اگر ببینی مار بزرگ تو را بلعیده است، احتمال دارد دشمن تو را به هلاکت برساند. اگر ببینی سوار مار بزرگی شده‌ای که رام و فرمانبردار می‌باشد، دشمنی بزرگ از تو اطاعت و فرمانبرداری می‌کند و امور تو منظم و رو به راه می‌شود. اگر ببینی ماری را گرفته‌ ای ولی به تو صدمه نرسیده است، بزرگی و عظمت به دست می‌آوری و بر دشمن غلبه می‌کنی و به خواسته و مقصود خودت خواهی رسید.

 

 تعبیر خواب بیرون آمدن مار از بدن

 

جابر مغربی می گوید ، اگر در خواب ببینی از سوراخ و مجرای دهان یا گوش و یا آلت تناسلی مردانه یا مقعد تو ماری بیرون آمده است، تعبیرش این است که فرزندت دشمن تو می‌شود.اگر ببینی مار وارد مقعد تو شده است، دچار آسیب و ضرر و زیان خواهی شد.

 

تعبیر خواب مار

4.4/5 - (11 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/7Pyo
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 نظرات
  1. محمد جاوید فرهمند می گوید

    سلام
    من خواب دیدم به یه مار بزرگ که دو تا سر دارد درجنگ هستم ودر حال فرار است که در آخریک سر اون خلی کوچک شده از اثر ضربات من زمانکه سرراهش خودرا قرار دادم تا فرار نکند و اورا بکشم اما سرپاهم گاز گرفت باتکان محکم پایم تو دیوار ازخواب بیدار شدم و خلی دردم گرفت که خوابم بی نتیجه بود اما با چوبی بزرگ همواره برسرسر آن میکوبیدم

  2. علی می گوید

    سلام بنده خواب دیدم یک مار نارنجی زیر پیراهنم رفته و بعد بیرون امد و یه جای دیگه ماری مث مار اولی رو کشتن و گوشت اون رو به بدنم مالیدن افرادی . که حتی سوختن بدنم رو از میلیده شدن گوشت مار بر بدنم رو احساس میکردم و محلش یک مسجد بود با جماعتی در حال نماز . لطفا تعبیرش رو بدید بهم شماره من 09162715211

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.