تعبیر خواب طلاق از شوهر + تعبیر خواب طلاق گرفتن پدر و مادر و دوست

0 591

تعبیر خواب طلاق از شوهر + تعبیر خواب طلاق گرفتن پدر و مادر

تعبیر خواب طلاق گرفتن و ازدواج مجدد تعبیر خواب طلاق دادن زن تعبیر خواب طلاق دوست تعبیر خواب طلاق گرفتن زن از مرد اگر خواب در رابطه با طلاق دیده اید این مطلب می تواند به شما کمک کند

 

تعبیر خواب طلاق از شوهر,تعبیر خواب طلاق گرفتن پدر و مادر,تعبیر خواب طلاق گرفتن دیگران

 

 

تعبیر خواب طلاق از امام صادق

 


از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که اگر ببینید زن خویش را طلاق داده اید کاری می کنید که از کرده خود پشیمان و نادم می شوید. معبران دیگر نیز با اندکی اختلاف همین عقیده را دارند. اما نود درصد کسانی که همسر خویش را طلاق می دهند یا ازدواج هایی که به متارکه و جدایی می انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشیمانی و سرزنش است و به همین علت است که غالبا رجوع اتفاق می افتد و زوجین با ابراز پشیمانی به سوی یکدیگر باز می گردند به خصوص اگر صاحب فرزند یا فرزندانی باشند.

 

زمینه تعبیر فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نیز همین است. چنانچه در خواب ببینید که همسری دارید و او را طلاق داده اید کاری می کنید که از انجام آن خشنود نمی شوید. شما را ملامت می کنند ولی اگر در خواب ببینید که همسر خود را می خواهید طلاق بدهید غصه و اندوهی دارید که تلاش می کنید از رنج آن برهید. اگر ببینید که دیگری همسر خود را طلاق داده تعبیر عینا همین است که گفتیم. باز هم شما غم و اندوهی دارید که می کوشید از عذابش آسوده گردید و مشاهده متارکه دیگران واکنش نوعی حسرت خوردن است که دیگری از انقیاد رهید و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.حضرت امام جعفر صادق فرماید: اگر بیند زن را طلاق داد، دلیل که کاری کند که از آن پشیمان شود و دیدن خلع کردن، دلیل بر توانگری و غنیمت است.

 

تعبیر خواب طلاق محمدبن سیرین

 


محمدبن سیرین گوید: اگر بیند کسی زنش را طلاق داد و او یک زن بیش نبود، دلیل شرف و بزرگی بود. اگر او را زنی دیگر یا کنیزکی بود، دلیل که در بزرگی او نقصان شود.


 

تعبیر خواب طلاق

 


خواب طلاق هم جزو خوابهای عجیب و غریب و مرسومی است که ما میبینیم.اگر شما هم دنبال تعبیر خواب طلاق هستید می توانید با خواندن این مطلب تعبیر خواب خود را متوجه شوید.این مطلب کامل ترین مرجع تعبیرخواب طلاق است.

 


تعبیر خواب طلاق گرفتن پدر و مادر

 


تعبیر خواب طلاق از دید محمد بن سیرین 


تعبیر خواب طلاق دادن زن به شرطی که همان یک زن را داشته باشی دلیل بر شرف و بزرگی است تعبیر خواب طلاق دادن زن به شرطی که زن دیگری داشته باشد در بزرگیش شک است

 

 تعبیر خواب طلاق از شوهر,تعبیر خواب طلاق گرفتن پدر و مادر,تعبیر خواب طلاق گرفتن دیگران


تعبیر خواب طلاق از دید منوچهر مطیعی تهرانی

 


به طور کلی اکثر کسانی که زنشان را طلاق می دهند پشیمان میشوند و خواستار رجوع دوباره می شوند. تعبیر خواب طلاق دادن همسر را پشیمانی تعبیر کرده اند.تعبیر خواب تلاش برای طلاق همسر درد و رنجی است که می خواهید برطرفش کنید است تعبیر خواب دیدن طلاق دیگران هم غم و اندوهی است که می خواهید از ان رها شوید تعبیر خواب طلاق دیدن نوعی حسرت است

 

تعبیر خواب طلاق گرفتن زن از مرد

 


تعبیر خواب طلاق از دید لوک اویتنهاو 


تعبیر خواب طلاق و جدا شدن از همسر ، خطر آتش سوزی است تعبیر خواب طلاق گرفتن، تنبیه شدن بخاطر کار خطاست

 

تعبیر خواب طلاق از دید آنلی بیتون

 


تعبیر خواب طلاق دادن همسر عدم علاقه به همسر است تعبیر خواب طلاق گرفتن زن،منزوی شدنش بخاطر بی وفایی همسرش است

 

 

تعبیر خواب طلاق دادن زن

 


از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که اگر ببینید زن خویش را طلاق داده اید کاری می کنید که از کرده خود پشیمان و نادم می شوید.معبران دیگر نیز با اندکی اختلاف همین عقیده را دارند. اما نود درصد کسانی که همسر خویش را طلاق می دهند یا ازدواج هایی که به متارکه و جدایی می انجامد همراه با ندامت و ملامت و پشیمانی و سرزنش است و به همین علت است که غالبا رجوع اتفاق می افتد و زوجین با ابراز پشیمانی به سوی یکدیگر باز می گردند به خصوص اگر صاحب فرزند یا فرزندانی باشند.

 


زمینه تعبیر فوق و اطلاق ندامت به امر طلاق در خواب نیز همین است. چنانچه در خواب ببینید که همسری دارید و او را طلاق داده اید کاری می کنید که از انجام آن خشنود نمی شوید.
شما را ملامت می کنند ولی اگر در خواب ببینید که همسر خود را می خواهید طلاق بدهید غصه و اندوهی دارید که تلاش می کنید از رنج آن برهید. اگر ببینید که دیگری همسر خود را طلاق داده تعبیر عینا همین است که گفتیم. باز هم شما غم و اندوهی دارید که می کوشید از عذابش آسوده گردید و مشاهده متارکه دیگران واکنش نوعی حسرت خوردن است که دیگری از انقیاد رهید و راحت شد و من هنوز در بستر غم و رنج هستم.

 

تعبیر خواب طلاق

4/5 - (4 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/aafK
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.