تعبیر خواب موش مرده قهوه ای + تعبیر خواب کشتن و خوردن موش بزرگ

0 1,150

تعبیر خواب موش مرده قهوه ای + تعبیر خواب کشتن و خوردن موش بزرگ

تعبیر خواب موش , هر خوابی معنی خاص و مربوط به خود را دارد پس بهتر است به همین دلیل در مورد خواب و تعبیر خواب بى خبر نباشیم و با اطلاعاتی که از طریق قرآن ، روایات ، سیره امامان(ع) و بیان روانکاوان بدست می آوریم این نیاز را دنبال کنیم. اگر در رابطه با موش خواب دیده اید می توانید در این مطلب تعبیر خواب موش را مطالعه نمایید.

 

تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب کشتن موش قهوه ای,تعبیر خواب موش سیاه,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش رنگی,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب موش در حال فرار

 

تعبیر خواب موش چیست ؟

 

چنانچه در زندگی حقیقی دارای حالات منفی و یا بیمار گونه باشید ، چنانچه ترس و اضطراب با روح شما عجین شده باشد و بیماری‌ جسمی داشته باشید و از بابت سلامتتان نگران باشید همگی این نشانه ها می توانند علت دیدن موش در خوابتان باشد که با شرایط کنونی زندگی تان تطبیق دارد. تعبیر خواب موش می تواند نشانه ای از خیانت ، تهدید و دسیسه های پشت پرده و دور از چشم شما باشد. در ادامه مطلب به تعابیری از دیدن موش در خواب می پردازیم.

 

 

 از دیدگاه کارل گوستاو یونگ : دیدن موش بیانگر ترس، بی حوصلگی، بی اهمیتی و نبود خشم است. شما حس نا کافی بودن و ترسی را تجربه می‌کنید که معقول نیست. خواب ممکن است به شما بگوید که شما زمان زیادی را صرف می‌کنید که رد پای کسی را پنهان کنید. تعبیر دیگر این است که موش نمادی از ناراحتی‌ها و ناملایمتی‌های کوچک است. شاید شما به مسائل کوچک یا مسائل بی اهمیت اجازه می‌دهید که روی شما تاثیر تمام و کمال بگذارد و مثل خوره شما را بخورد. خواب ممکن است جناسی از موس کامپیوتر و ارتباط شما با کار یا دنیای مجازی باشد. دیدن موش مرده در خوابتان بیانگر این است که به مسائل کوچک اجازه نمی‌دهید که شما را آزار دهد. شما به ترس هاتان اجازه نمی‌دهید که به چیزی که می‌خواهید راه یابند. تعبیر دیگر این است که موش مرده بیانگر این است که چیزی هست که شما برای مدت طولانی نادیده ش گرفته اید یا فراموشش کرده اید. خواب دیدن اینکه شما یا کسی، یک موش را می‌خورد بیانگر این است که چیزی وجود دارد که مدام سر وجدان شما غر می‌زند و وجدان شما را می‌آزارد. شما نیاز دارید که این بار را از روی سینه تان بردارید. خواب دیدن اینکه موش تعقیب می‌شود بیانگر این است که شما روی پای خود نمی‌ایستید. شما به دیگران اجازه می‌دهید که به هرکجا می‌خواهند هلتان دهند.

 

 

 به روایت مطیعی تهرانی : اکثر معبرین موش را به زنی خیانتکار و دزد تعبیر کرده‌اند. زنی که نمی‌توان به آن اعتماد کرد. ظاهری فریبنده همراه با باطنی فریبکار از ویژگی‌های این زن است. اگر بیننده خواب موشی ببیند با چنین زنی سر و کار پیدا می‌کند و اگر این موش در خانه خودش باشد نوشته‌اند زنی با این پلیدی‌ها در خانه‌اش هست یا حضور پیدا خواهد کرد. اگر موش در اتاق شما باشد زنی دزد اهل خانه شماست که نباید به او اعتماد داشته باشید.

 

 از دیدگاه آنلی بیتون : دیدن موش در خواب، نشانه روبرو شدن با اختلافات خانوادگی و بی وفایی دوستان است. کارها وضعیت دلسرد کننده ای خواهد داشت. اگر خواب ببینید موش‌ها از شما فرار می‌کنند، نشانه آن است که تلاش‌های شما بی ثمر خواهد ماند. اگر دختری خواب موش ببیند، نشانه آن است که دشمنانی پنهانی دارد که به او نیرنگ خواهند زد. اگر داخل لباس خود موش ببیند، علامت آن است که در اثر انجام دادن کاری رسوا خواهد شد.  

 

 به روایت یوسف نبی(ع) : دیدن موش جنگ زن باشد. دیدن موش دزد است که از خانه او دزدی کرده

 

تعبیر خواب موش

 

4.5/5 - (105 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/bflC
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.