تعبیر خواب باران شدید و تند + تعبیر خواب باران در شب از حضرت یوسف

0 7,028

تعبیر خواب باران شدید و تند + تعبیر خواب باران در شب از حضرت یوسف 

تعبیر خواب باران , برخی اوقات در شب های پاییز و زمستان باران می بارد یا شاید ما خواب باران میبینم که تعبیر خاص خود را دارد بهتر است در مورد خواب و تعبیر خواب آگاهی داشته باشیم و با اطلاعاتی که از طریق قرآن، سیره امامان(ع)، روایات و بیان روانکاوان بدست می آوریم این هدف را دنبال کنیم. اگر در رابطه با باران خواب دیده اید می توانید در این مطلب تعبیر خواب باران را مشاهده نمایید.

 

تعبیر خواب باران,تعبیر خواب باران شدید,تعبیر خواب باران در خانه,تعبیر خواب باران و تگرگ,تعبیر خواب باران نم نم,تعبیر خواب باران و برف,تعبیر خواب باران سیل آسا

 

تعبیر خواب باران و رعد و برق

 

در زندگی روزمره و در عالم بیداری باران موجب خیر و برکت و یکی از نعمت های الهی است. در عالم خواب نیز همین حالت را دارد. اما تعدادی از معبران سنتی و تعبیرگران قدیمی عقیده دارند که تعبیر باران در خواب غم و اندوه است.

 

به روایت امام صادق(ع) : دیدن باران درخواب بر دوازده وجه است: رحمت، برکت، فریاد، خواستن و دادخواهی، رنج و بیماری، بلا، کارزار و جنگ، خون ریختن، فتنه، قحطی، امان یافتن، کفر و دروغ.

 

در شب از دیدگاه لوک اویتنهاو : تعبیر خواب باران سود و منفعت است تعبیر خواب باران و بوران ، بهبودی در اوضاع است تعبیر خواب باران و آفتاب با هم ، یک تحول خوشایند اتفاق خواهد افتاد.

 


تعبیر خواب باران باریدن

 

 باریدن به روایت حضرت دانیال نبی(ع) : باران درخواب رحمت و برکت بود از خدای تعالی بر بندگان چون عام بود و به همه جا برسد. و خواب دیدن باران به وقت خویش نیکوتر است به وقتی که مردمان باران خواهند بهتر باشد.

 

 تعبیر خواب باران طوفانی و شدید

 

طوفانی از دیدگاه آنلی بیتون : اگر در خواب خود شخصی هم طوفان را ببنید و هم باران ملایم متاسفانه نشانه از این است که به زودی با حاداثه ای تلخ مواجه می شود

 

 

 به روایت ابن سیرین : اگر بدید که باران سخت نه به وقت خویش می‌بارید، دلیل است که در آن دیار، لشکر رنج و بلا رسد و اگر بیند که با آب باران مسح می‌کرد، دلیل که از ترس و بیم ایمن شود. اگر بیند که باران بر سر وی می‌بارید، دلیل بود که به سفر رود و با سود و منفعت بازآید. اگر بیند که باران بر سر مردمان چون طوفان می‌بارید، دلیل بود که در آن دیار مرگ مفاجات پدید آید. اگر بیند که از هر قطره باران آواز همی آید، دلیل است عزت و جاه او زیاد شود. اگربیند باران عظیم می‌بارید، چنانکه جوی‌ها از آن روان شد و زیانی بدو نرسید، دلیل که پادشاه تعصب کند وشر وی از خود بازدارد و اگر بیند از آن جوی‌ها نتوانست گذشت، دلیل که شر پادشاه از خود دفع سازد. اگر بیند که آب از هوا همی آید. به کردار باران، دلیل است که عذاب حق تعالی و بیماری در آن موضع پدید آید.

 

تعبیر خواب باران,تعبیر خواب باران شدید,تعبیر خواب باران در خانه,تعبیر خواب باران و تگرگ,تعبیر خواب باران نم نم,تعبیر خواب باران و برف,تعبیر خواب باران سیل آسا

 

تعبیر خواب باران نم نم و آرام

 

 روایت حضرت دانیال نبی(ع) : اگر بیند که باران آهسته می‌بارید، دلیل کند بر خیر و منفعت اهل آن موضع. اگر بیند که اول سال یا اول ماه باران بارید، دلیل کند که در آن سال یا در آن ماه فراخی و نعمت زیاد پیدا شود.

 

 

تعبیر خواب ایستادن زیر باران

 

 تعبیر خواب باران از دیدگاه اچ میلر : تعبیر خواب باران بهبود وضع زندگی شماست تعبیر خواب ایستادن در باران و خیس شدن از جایی خوشنود می شوید که هیچ امیدی بدان نداشتید تعبیر خواب بارش باران همراه با خورشید این است که سرانجام گرفتاری تمام می شود.

 

 

تعبیر خواب باران از سقف خانه

 

از سقف خانه از دیدگاه آنلی بیتون : اگر شخصی خواب ببینید هنگام بارندگی از سقف خانه آبی صاف و خیلی زلال چکه می‌کند، بی شک نشانه از آن است که به دام لذتی نامشروع خواهید افتاد. اما اگر چکه‌های آب گل آلود باشد، نشانه آن است که تغییر و تحولی در زندگی شما روی خواهد داد.

 

تعبیر خواب باران تیره

 

تعبیر خواب باران تیره از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی : همین طور است اگر بیننده خواب ببیند که باران می بارد اما رنگ قطرات آن تیره است یا اصولا رنگ طبیعی ندارد این باران از بیماری بیننده خواب خبر می دهد و چنان چه شما ایستاده باشید و دیگری را دست خوش چنین بارانی ببینید آن شخص بیمار می شود و اگر آن شخص که زیر باران است مجهول باشد یکی از نزدیکان شما طعمه بیماری می شود.

 

 

تعبیر خواب باران بی موقع


تعبیر خواب باران بی موقع از نظر منوچهر مطیعی : مشاهده باران بی وقت نیز در خواب نیکو نیست. مثلا در گرمای قلب الاسد که نزدیک کولر یا در فضای آزاد و روی پشت بام و در پشه بند خواب یده اید ببینید باران می بارد. این خواب به شما خبر از غمی می دهد که بیشتر جنبه عام دارد مخصوصا اگر در خواب ببینید که باران روی محله یا شهر می ریزد.

 

 

تعبیر خواب وضو با آب باران

 

تعبیر خواب وضو با آب باران از دیدگاه منوچهر مطیعی تهرانی : اگر در خواب ببینید که باران می بارد و شما با آب باران( از ناودان یا آبی که در گودال های زمین جمع شده) دست و روی خود را می شوئید بسیار خوب است و شما را از سعادتی نزدیک مطلع می کند. از این خوب تر آن است که در خواب ببینید با آب باران وضو می گیرید. معبران اسلامی نوشته اند که گیرنده وضو با آب باران به زیارت حج می رود یا به زیارت اعتاب مقدس توفیق می یابد اما به طور کلی دست و رو شستن و وضو گرفتن با آب باران نشانه ایمنی است و رهائی و نجات از نگرانی و یاس و چنان چه از آن بنوشید دین خویش را می پردازید.

 

تعبیر خواب باران

4/5 - (8 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/YyGA
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.