تعبیر خواب عزاداری + تعبیر خواب شرکت در مراسم عزاداری خود و دیگران

0 1,629

تعبیر خواب عزاداری + تعبیر خواب عزاداری برای افراد زنده و ائمه

تعبیر خواب عزاداری تعبیر خواب عزاداری برای افراد زنده تعبیر خواب عزاداری برای ائمه و شرکت در عزاداری خود و دیگران – اگر در رابطه با عزاداری خوابی دیده اید این مطلب می تواند به شما کمک کند.

 

 

تعبیر خواب عزاداری,تعبیر خواب عزاداری برای افراد زنده,تعبیر خواب عذاداری برای ائمه,تعبیر خواب عذاداری برای امام حسین,تعبیر خواب کاملی عزاداری,تعبیر خواب عذا

 

 

عبیر خواب عزاداری برای مرده

 


جابر مغربی گوید:

 

 

 اگر بیند مرده‌ای جان داد و خویشان او بر وی نوحه و زاری می‌کردند، دلیل که بر اهل بیت مرده غم و انده رسد. اگر بیند که خویشان وی آهسته می‌گریستند، دلیل که خویشان وی از وی شادی و خرمی رسد.

 

 

حضرت دانیال گوید: 

 

 

اگر به خواب بیند که بمرد و همه بر وی بگریستند تا وقتی که وی را بشستند و با کفن در گور کردند این همه، دلیل بر فساد دین بود

 

 

مطیعی تهرانی: 

 

 

اگر در خواب ببینیم کسی که مرده است گریه می کندخوب است و جای نگرانی نیست.

 

 

معبرین غربی گویند:

 

 

رفتن به مراسم ختم و عزاداری مرده در خواب نشان دهنده رخ دادن حادثه شومی در آن محل یا بیانگر جدایی بین دوستان و اقوام است. اگر در خواب برای شخص مرده ای عزاداری می‌کنید نشان دهنده رسیدن ضرری از جانب اقوام مرده به شماست. همچنین عزاداری برای مرده می‌تواند نشانه سختی است که به وسیله شخص عزادار به وجود می‌آید.

 


تعبیر خواب عزاداری

 

 

آنلی بیتون می‌گوید:

 

 

اگر خواب ببینید عزادار کودکی هستید، نشانه آن است که نقشه‌هایی که برای زندگی خود کشیده‌اید با سرعت به شکست می‌انجامد.  اگر خواب ببینید برای خویشاوندی عزاداری می‌کنید، دلالت بر آن دارد که در آینده پیشرفتی اندک خواهید داشت و ایده‌های شما که به خوبی اندیشیده شده، به ثمر نخواهد رسید.

 


خالد اصفهانی:

 

 

تعبیر خواب نوحه سرایی این است که مردم آنجا پراکنده و متفرق می‌شوند. اگر ببینی نوحه سرایی می‌کنی و فریاد می‌کشی، تعبیرش ضرر و زیان می‌باشد. اگر ببینی حاکم و فرمانروای شهر از دنیا رفته و برای او گریه و زاری و نوحه سرائی می‌کنند، یـعـنـی آن حاکم دچار ضرر و زیان می‌شود.

 


لوک اویتنهاو می گوید :

 

 

عزا : آینده ای خوش

3.2/5 - (4 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/AxrW
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.