تعبیر خواب سیگار + تعبیر خواب سیگار کشیدن و تعبیر خواب زیر سیگاری

0 275

تعبیر خواب سیگار + تعبیر خواب سیگار کشیدن و تعبیر خواب زیر سیگاری

 تعبیر خواب سیگار تعبیرخواب سیگار کشیدن تعبیرخواب زیر سیگار تعبیرخواب دود سیگار تعبیرخواب شکستن زیر سیگاری تعبیر خواب کامل سیگار تعبیرخواب سیگار خوابه سیگار-اگر در خواب خود سیگار دیده ای و به دنبال تعبیر آن هستید پس این مطلب را مطالعه نمایید.

 

 

تعبیر خواب سیگار,تعبیرخواب سیگار کشیدن,تعبیرخواب زیر سیگاری,تعبیرخواب دود سیگار,تعبیرخواب شکستن زیر سیگاری,تعبیر خواب کامل سیگار,تعبیرخواب,سیگار,خوابه سیگار

 

 

تعبیر خواب سیگار از دید منوچهر مطیعی تهرانی

 


اگر در خواب خود سیگار دیدی به معنای تلخ کامی است.اگر در خواب دیدی در حال کشیدن سیگار هستی به معنای عمر کوتاه است.اگر در خواب خود زیر سیگاری دیدی تعبیرش غم و ناراحتی است.اگر در خواب خود دیدی سیگاری داشتی ولی نکشیدی تعبیرش این است که در آستانه کاری قرار گرفته اید که اگر انجام دهید به ضرر شماست.اگر در خواب خود دیدی که زیر سیگاری مقابل شما بگذراند تعبیرش دشمنی و خصومت است.اگر درخواب خود دیدی که شما مقابل کسی زیر سیگاری بگذارید به معنای دشمنی با آن شخص است.اگر در خواب خود دیدی که زیر سیگاری را شکستی به معنای رهایی از رنج و گرفتاری است.

 

 

تعبیر خواب سیگار کشیدن از دید کتاب فرهنگ تفسر رویا

 

 

در کتاب فرهنگ تفسیر رؤیا سیگار کشیدن در خواب به نمادی از تلاش برای کنترل اعصاب بیان شده است. سیگار کشیدن همانطور که برای برخی از افراد به عادت تبدیل شده است می‌تواند نمایانگر عاداتی باشد که برتصمیمات ما تأثیر گذارد. عاداتی که می‌توانند تأثیر مثبت گذاشته و یا برخی عادات غلط که باعث گرفتن تصمیم اشتباهی در زندگی شده‌اند. هر چند که سیگار کشیدن می‌تواند ناشی از آسایش یا عوض شدن حال و هوای فردرا مانند اینکه دوستی را ملاقات کرده است باشد.

 

 

تعبیر خواب دود سیگار 

 


اگر در خواب خود دودی دیدی تعبیرش نشانه کسالت و غم است و منجر به افسردگی شما خواهد شد ولی از آنجایی که دود سیگار کوتاه و موقتی است تفسیر آن به رنجی گذرا خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/8Zzf
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.