عکس های شخصی سامان دارابی و همسرش + بیوگرافی سامان دارابی

409

عکس های شخصی سامان دارابی و همسرش + بیوگرافی سامان دارابی

سامان دارابی بازیگر خوش سیمای کشورمان که در سریال های تلویزیونی به شهرت رسید دارای زندگینامه ی جذاب و رزومه ی خوبی است که ما به آن پرداختیم. همیشه برای طرفداران، بیوگرافی بازیگران جذاب بوده به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا در کنار عکس سامان دارابی اشاره ای نیز به بیوگرافی سامان دارابی و فعالیت های هنری این بازیگر بپردازیم

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

بیوگرافی سامان دارابی

 

سامان دارابی بازیگر خوش سیمای کشورمان در سال ۱۳۶۱ و در روز های ابتدائی زمستان یعنی ۳ دی ماه در شهر تهران متولد شد. این بازیگر در رشته بازیگری توانست به مدارج عالی راه پیدا کند و در دانشگاه آزاد واحد تهران در سال ۱۳۸۴ موفق به کسب مدرک کارشناسی شد و همینطور در سال ۸۷ مدرک ارشد خود را در این حوزه بدست آورد.

 

درست مانند اکثر بازیگران که به قول معروف از زمین های خاکی به فعالیت مشغول شده اند سامان دارابی نیز از تئاتر وارد عرصه نمایش شد. وی اولین تئاتر خود را در سال ۱۳۸۰ انجام داد و خیلی سریع در طول یک سال با ۴۰ نمایش خود را به اهل فن نشان داد. خالی از لطف نیست که بدانید این بازیگر سینما و تنائر در رشته کارگردانی نیز دستی دارد. لازم به ذکر است که این بازیگر هنوز به جرگه متاهلان نپیوسته است.

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

سامان دارابی ویکی پدیا

 

احتمالا سریال گسل را دیده اید! و تیکه زبان "بچه زرنگ تیرونی" هم به گوشتان خورده است. شوکت نقشی بود که این بازیگر به خوبی توانست از پس آن بر بیاید. و اسم و رسم خود را بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازد. این بازیگر در تئاتر با عنوان های عکس یادگاری، خشم شدید فلیپ هوتس و جان ثنار در سمت کارگردان بوده است. کارهایی که در سال ۹۳ – 86 و ۸۶ رونمایی شده است. اگر بخواهیم به به نمایش های این بازیگر اشاره کنیم باید چند صفحه را به این کار اختصاص دهیم. اما ما به مهم ترین ها اشاره می کنیم.

 

فیلم های سامان دارابی نقش در فیلم
شیش و بش نقش قبر
پزشک پوشالی عروسی خون
سرخ مثل دریا لیلی و مجنون
اسب ها لیلی و مجنون
پرپرک شب آوازهایش را می‌خواند
عاقبت عشاق سینه‌چاک دایره گچی قفقازی
ماه و پلنگ زندانی خیابان دوم
همه دزدها دزد نیستند من چه جوری ممکنه یه پرنده باشم

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

عکس سامان دارابی

 

کمی هم در خصوص افتخارات این بازیگر صحبت کنیم که تعدادشان کم هم نیست. این بازیگر در سال ۱۳۸۱ موفق به کسب جایزه سوم بازیگر مرد برای فیلم خانه عروسک شد. همینطور به کسب لوح تقدر بازیگری از انجمن بازیگران در سال ۱۳۸۸ شده است. همچنین در سال ۹۳ کاندید بهترین بازیگر مرد برای نمایش بوقلمون شده است. و دیگر افتخاراتی که عنوان کردن شان در این مغال نمی گنجد.

 

سامان دارابی, عکس های جدید سامان دارابی , بیوگرافی سامان دارابی

 

سامان دارابی و همسرش

 

با توجه به بررسی ها و اخبار منتشر شده دارابی تا به حال ازدواج نکرده است و اگر خبری راجب ازدواج این بازیگر منتشر شود حتما اطلاع رسانی خواهد شد. این بازیگر توانا نقش هایی را هم در تلویزیون بر عهده داشته است که موفقیت های خوبی نیز کسب کرده است. زیر بازارچه از محم عمرانی که در سال ۸۰ تولید شده است از فیلم های برجسته این بازیگر محسوب می شود. فیلم تلویزیونی تبریز در مه ساخته محمدرضا ورزی که در سال ۹۰ به نمایش درآمده است از دیگر نقش های بسیار مهم سامان دارابی بوده است. معمای شاه یکی دیگر از موفقیت های این بازیگر محسوب می شود. دیگر فیلم های تلویزیونی این بازیگر را در ادامه می آوریم:

 

قصه‌های تهرانی با کارگردانی امیر قهرایی ساخته شده در  1385

سرزمین کلمات و اعداد با کارگردانی شیوا درویش ساخته شده در 1385

فروشگاه با کارگردانی محمد ابراهیم مجرد ساخته شده در 1390

نخستین روز با کارگردانی محمد ابراهیم مجرد  ساخته شده در۱۳۹۰

تا خوشبختی راهی نیست با کارگردانی حمیدرضا اردلان ساخته شده در 1391

نون خامه ای با کارگردانی کاظم راست گفتار ساخته شده در ۱۳۹۱

 

سامان دارابی 

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/AYEQ
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.