چرا گربه از آب میترسد و گربه ها از چه چیزی هایی خوششان می اید

0 532

چرا گربه از آب میترسد و گربه ها از چه چیزی هایی خوششان می اید

چرا گربه از آب میترسد از حیواناتی که تحرک بسیار بالایی دارند و سرعت العملشان زیاد است می توان به گربه اشاره کرد. هر چیزی که این قدرت را از آنها بگیرد به موردی منفوری نزد این حیوانات تبدیل خواهد شد. به طور مثال گربه ها معمولا از آب فرار می کنند چون زمانی که با آب خیس می شوند سنگین خواهند شد و نمی توانند در موقعیت های خطرناک عکس العمل سریع نشان دهند.

 

چرا گربه از خیار می ترسد,گربه ها از چه چیزی میترسند,چرا گربه خرخر می کند

 

چرا گربه از خیار می ترسد

 

گربه ها از تغییر بدشان می آید. اصلا دوست ندارند که به یکباره چیز جدیدی را تجربه کنند. فرض کنید به طور غافلگیرانه ای می خواهید گربه ای را با آب مواجه کنید، نباید انتظار واکنش معمولی از گربه داشته باشید. در این لحظه گربه خشمگین می شود و عکس العمل شدیدی نشان می دهد. و اگر این اتفاق به طور مکرر به وقوع بپیوندد و گربه نتواند هر بار از خودش دفاع کند، رفته رفته ترسو خواهد شد.

 

البته در این میان نژاد هایی از گربه ها وجود دارد که بازی با آب را دوست دارند. البته این بدان معنا نیست که هر وقت که بخواهید می توانید آنها را در تشت آب بیندازید و حمامشان کنید. به طور کلی گربه هایی از نژاد Maine coop – Bengal  بنگال – Turkish Angora آنقوره – Japanese Bobtail – Manu و چند نژاد دیگر وجود دارند که به آب بازی علاقمندند.

 

چرا گربه از خیار می ترسد,گربه ها از چه چیزی میترسند,چرا گربه خرخر می کند

 

گربه ها از چه چیزی میترسند

 

اما این موجودات، از خوابیدن خیلی خوششان می آید. به طور متوسط هر گربه در طور روز به مدت 14 ساعت را می خوابد. حتما می دانید که گربه ها در شب دید بهتری دارند، به همین دلیل خوابیدن آنها در روز طبیعی به نظر می رسد.

 

تماشا کردن بازی پرندگان یکی از لذت بخش ترین کار هایی است که در طول روز آن را انجام می دهند. دلیل خاصی برای این موضوع وجود ندارد، شاید اینکه چون پرندگان در ردیف شکار گربه ها قرار دارند برای شان جذاب باشد. جالب است بدانید کسل ترین گربه به این موضوع واکنش نشان می دهد.

 

چرا گربه از خیار می ترسد,گربه ها از چه چیزی میترسند,چرا گربه خرخر می کند

 

چرا گربه خرخر می کند

 

همه ما وقتی خسته می شویم با چند حرکت کششی سعی بر برگرداندن انرژی خود داریم. گربه ها هم عاشق این هستند، مخصوصا خاراندن و چنگ زدن که سبب تیز شدن چنگال آنها نیز می شود.

 

گربه ها نوازش شدن را دوست دارند، مخصوصا از طرف صاحبش. به آرامی دست خود را بر روی بدنش بکشید. با این کار احساس خوبی به او می دهید. هیچوقت گربه ای که به سمت تان می آید تا او را نوازش کنید را از خود دور نکنید.

 

خوردن غذای خوب یکی دیگر از چیز هایی است که گربه ها به آن علاقمند هستند. جالب است بدانید که گربه ها مانند انسان ها میان وعده هم می خورند. غذای تازه خام بعنوان بهترین و کامل ترین غذای گربه انتخاب شده است. پس اگر گربه ای دارید این گونه غذایش را تامین کنید تا غذای سالمی برایش تهیه کرده باشید.

 

 

 

چرا گربه از آب میترسد

5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/i9TF
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.