تعبیر خواب پول کاغذی و سکه ای گرفتن از مرده و تعبیر پول در خواب

0 8,888

تعبیر خواب پول کاغذی و سکه ای گرفتن از مرده و تعبیر پول در خواب

تعبیر خواب پول , معمولاً هر خوابی نشانه‌ ای از چیزی است. اینکه در خواب پول دیده شود هم از این قاعده مستثنی نیست. گفته می شود که دیدن پول در خواب نشانه موفقیت است. در واقع برای هر فرد آن چیزی که بسیار اهمیت دارد و برای آن ارزش قائل می شود، به شکل پول در خواب ظاهر می شود. هر چند بعضی از معبرین رویا دیدن پول در هنگام خواب را نشانه ناراحتی و گاهاً بد یمنی می دانند. با این تفاسیر در این مطلب از روزگار شما را با نظرات معبرین مختلف در این خصوص آشنا می کنیم.

 

تعبیر خواب مرده پول دادن,تعبیر پول در خواب,تعبیر خواب گرفتن پول,تعبیر خواب پول

 

تعبیر خواب پول

 

بر اساس روانشناسی کارل گوستارو یونگ مشاهده پول و یا حتی جایزه گرفتن پول در خواب، نشانه کسب موفقیت است. این روانشناسی، پول را ارزش و اعتماد به نفس می داند. دیگر تعبیر دیدن پول در خواب عشق و موضوعات مرتبط با آن است؛ نوعی قدرت را می توان برای آن متصور شد. اما از آن طرف اگر در خواب پولی را از دست داده ببینیم، نشانه‌ی ضعف خواهد بود و اینکه می تواند این را تداعی کند که جاه طلب نیستیم.


اگر در خواب پول خرج می کنیم هم نشانه محبت کردن است و یا اینکه احتمالاً شما به دنبال عشق هستید. اگر هم در خواب دیده اند که اطرافیان شما پول را دور می ریزند، احتمالاً این حس به شما دست داده است که شما را ندید گرفته اند.

 

تعبیر خواب مرده پول دادن,تعبیر پول در خواب,تعبیر خواب گرفتن پول,تعبیر خواب پول

 

از دیدگاه منوچهر مطیعی پول خرد و حتی سکه نشانه اندوه کوچک است که احتمالاً به صورت روزانه پیش روی ما قرار می گیرد. ایشان به صورت کلی پول را بلا می دانند. همچنین مطیعی در نظر دارد که اگر از کسی در خواب پول گرفته اید، یعنی ممکن است که آن فرد برای شما دردسری ایجاد نماید.


لیلا برایت نیز معتقد است که اگر در خواب پول دیده اید یعنی مجبور به خرج کردن آن خواهید شد. همچنین اگر برایتان پولی فرستاده شده است یعنی بسته که شاید هدیه باشد را خواهید گرفت. همچنین خانم برایت اعتقاد دارد که اگر در خواب پولی پیدا کرده اید یعنی در کارهایتان موفق خواهید شد. گم کردن پول نیز نشانه بداقبالی است.

 

تعبیر خواب مرده پول دادن,تعبیر پول در خواب,تعبیر خواب گرفتن پول,تعبیر خواب پول

 

آنلی بیتون نیز برای دیدن پول در خواب، روشن بودن آینده را متصور است. بیتون همچنین می گوید اگر در خواب به کسی پول داده اید یعنی بدشانسی به سراغتان خواهد آمد. همچنین اگر در حال پیدا کردن پول هستید یعنی شانس به شما رو خواهد کرد.

 

اگر دیده اید که پول ذخیره می کنید، یعنی به آرامش و ثروت خواهید رسید. بیتون اعتقاد دارد که اگر در خواب دیده اید که پول می دزدید تعبیرش آن است که احتمالاً در نزدیکی یک خطر قرار دارید و باید بیشتر مراقب و رفتارتان باشید. شمردن پول نیز در خواب وقتی که متوجه شوید که از آن کم شده است نشانه این است که در پرداخت های قسط خود عاجز مانده اید.

 

در کتاب سرزمین رویاها نوشته شده است که اگر در خواب به کسی پولی می دهید ناراحتی برایتان پیش خواهد آمد، البته این ناراحتی فقط یک روز خواهد بود.

 

4.3/5 - (26 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/oR10
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.