تعبیر خواب آبرو رفتن ابن سیرین و تعبیر خواب آبرو ریزی رسوا شدن

6 17,089

تعبیر خواب آبرو رفتن ابن سیرین و تعبیر خواب آبرو ریزی رسوا شدن

تعبیر خواب آبرو حفظ آبروی هر شخصی یکی از وظایف هر آدم محسوب می شود. هستند کسانی که آبروریزی را پیشه ی خود کرده اند و از عقوبت خود هراسی ندارند. مطمئنا کسانی که چنین رفتارهایی از خود نشان می دهند و دست به رسوایی دیگران می زنند خیلی زود نتیجه اعمال خود را خواهند دید. با این حساب دیدن خوب رسوا کردن دیگران و یا حتی رسوا شدن خود معنی و تعبیر خوبی ندارد.

 

تعبیر خواب آبرو رفتن,تعبیر خواب بی آبرویی,تعبیر خواب رسوا شدن

 

تعبیر خواب آبرو رفتن

 

به عقیده تعبیرکنندگان خواب در کشورهای غربی اگر کسی در خوابش رسوایی ببیند بدین معناست که آن شخص در زندگی واقعی اش، شخص نکته سنج و ریزبینی نیست و به همن علت است که توانایی پیدا و یا انتخاب کردن دوست را ندارد. حتی اگر دوستانی را هم پیدا کنند، آنها هم چنین شخصیتی خواهند داشت که خوب و بد را نمی توانند از هم تشخیص دهند.


اگر زن جوانی در خواب درباره رسوا شدنش به بحث میپردازد احتمالا فردی با استفاده از مقدسات و ارزش هایی که خود ِ زن در اختیارش قرار داده است او را فریب می دهد. گفته می شود بعد از دیدن خواب رسوایی احتمال ازدواج کردن بسیار کم می شود.

 

تعبیر خواب آبرو رفتن,تعبیر خواب بی آبرویی,تعبیر خواب رسوا شدن

 

تعبیر خواب بی آبرویی

 

از نظر "برایت" اگر در خواب دیده اید که راز دیگران برای تان افشا می شود، یعنی با افراد جدیدی آشنا و دیدار خواهید کرد. و یا اگر در خواب راز های دیگران را فاش می کنید بدانید که احتمالا از نظر مالی ضرر خواهید کرد. همچنین "برایت" معتقد ات که اگر آبروی کسی را در خواب ببرید لحظات بدی را خواهید گذارند.

 

از دیدگاه "بیتون" اگر کسی در خواب مشاهده کند که از کارهای سوایی آور غمگین است بدین تعبیر خواهد بود که خودش کارهایی را انجام می دهد که باعث رسوایی می شود.

 

 

تعبیر خواب آبرو

4.9/5 - (203 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/latn
ممکن است شما دوست داشته باشید
6 نظرات
 1. فاطمه می گوید

  من خواب دیدم‌که به مغازه رفتم و یک پسر فروشنده بود. مم بااو میخندیدیم . او زن هم داشت . لعد یک دفعه دیدم دایی ام باعصبانیت نگاه به من میکند. من گریه میکردم . یک دایی دیگری هم داشتم که به اوگفتم به کسی نگو و اوهم گفت باشه. به کسی نمیگم .. تعبیر این خواب چیست. …

 2. ناشناس می گوید

  من تو خواب دیدم که به پسر جوان که همسایمونه ازم عکس داره پخش می‌کنه تو خواب بعد همه به من میگن بی آبرو این تعبیرش چیست این خواب را صبح ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه بیدار شدم بعد اینکه هشت و. نیم خوابیدم دیدم

 3. علی می گوید

  من خواب دیدم کسی ابرو مو برد این چی میشه

 4. ناشناس می گوید

  سلام من خواب دیدم دزد آمده خانه
  ما او را دنبال کردیم رفت توی کمد
  اورا ار کمد درآوردم دیدم رن است
  وبدون آب روزی اورا آزاد کردم جواب

 5. ناشناس می گوید

  من خواب دیدم رازم برملا شده ، این تعبیرش چیه یعنی امروز رازم رو همه میفهمن

 6. یه بنده خدا می گوید

  خواب دیدم کسی را مو گفت این چی میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.