تعبیر خواب پستان سینه + تعبیر خواب پستان و بزرگ شدن سینه در خواب

0 3,707

تعبیر خواب پستان سینه + تعبیر خواب پستان و بزرگ شدن سینه در خواب

تعبیر خواب پستان معمولا هر خوابی که می بینیم، می تواند نویدی از موضوعی را بدهد. اگر در خواب پستان دیده اید  نشانه های زیادی را می تواند همراه داشته باشد. پستان زن و یا سینه مرد، از مواردی است که در خواب ها به کرات دیده می شود و از جانل تعبیرکنندگان خواب، معانی متفاوتی نیز می تواند داشته باشد. پس اگر به تازگی این‌چنین خواب هایی دیده اید ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید.

 

تعبیر خواب پستانی که شیر دارد,تعبیر خواب سینه,تعبیر خواب بزرگ شدن سینه

 

تعبیر خواب پستانی که شیر دارد

 

به نقل از کتاب "فرهنگ تفسیر رویا" دیدن پستان در خواب نشانگر سه مورد است. او اینک نشانه ای از بخشیدن است. و اگر مردان در خواب سینه ببینند یعنی میل جنسی دارند و اگر زن ببیند یعنی عملکرد جسمانی بر او خواهد داشت.

 

از دیدگاه امام جعفر صادق خواب پستان دیدن بر 5 وجه است: فرزندان – دختران – خادمان – دوستان و برادران.

 

ابن سیرین معتقد است که اگر خواب بیننده از پستان شیرِ روان ببیند تعبیرش آن است که به دخترش مال وخواهد رسید و اگر ببیند به جای شیر، خون روان است بمعنی مال حرام است. اگر مردی مشاهده کند که در سینه اش شیر دارد؛ اگر مجرد بود، ازدواج خواهد کرد و صاحب فرزند می شود و اگر متاهل بود، بی نیاز می شود.

 

تعبیر خواب پستانی که شیر دارد,تعبیر خواب سینه,تعبیر خواب بزرگ شدن سینه

 

تعبیر خواب سینه

 

نظر ابراهیم کرمانی بر این است که اگر مردی در خواب مشاهده کند که سینه مرد دیگری را می خورد یعنی بیمار خواهد شد. اگر هم زنی در خواب ببیند که از پستانی می خورد، یعنی بسته شدن کار دنیا بر او خواهد بود

 

از دیدگاه جابر مغربی اگر زنی در خواب متوجه پستان دیگری زیر پستانش شود، تعبیرش آن است که دختردار می شود. و یا اگر مشاهده کند که هر دو پستانش بزرگ شده اند، یعنی روزگار فرزندانش خوب است و یا اگر دختری دارد او را شوهر می دهد.

 

تعبیر خواب پستانی که شیر دارد,تعبیر خواب سینه,تعبیر خواب بزرگ شدن سینه

 

تعبیر خواب بزرگ شدن سینه

 

به نقل از جابر مغربی اگر زنی در خواب ببیند که فرزندش از هر دو سینه شیر می خورد یعنی غمی او را فراخواهد گرفت. یا اگر زنی پستانش را افتاده ببیند یعنی پسرام حرام بدنیا خواهد آورد.

 

آنلی بیتون می گوید، مشاهده پستان حیوانات در خواب که شیرده هستند بمعنی ضرر و زیان است.

 

تعبیر خواب پستان

4.7/5 - (9 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/OO9n
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.