تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی در ایران

0 192

تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی در ایران

در سال 1372 اولین مرکز چشم پزشکی خصوصی ارائه‌دهنده‌ی خدمات تشخیصی-درمانی کشور، با نام بصیر در تهران شروع به کار کرد. در ایامی که هنوز اختلالات بصری ناشی از استفاده فزاینده از فناوری‌های متنوع و جدید دور از ذهن بود، مرکز بصیر آرمان خود را ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری روز در عرصه چشم‌پزشکی به هم‌وطنان قرار داده بود. چنانچه در همان سال 1372، اولین دستگاه اصلاح عیوب انکساری چشم (Laser Excimer ) در مرکز چشم پزشکی بصیر راه‌اندازی شده و رشد و تحول شگرفی را در چشم‌پزشکی ایران‌زمین به منصه ظهور رساند.

 

تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی در ایران

نکته :

برای مشاهده خدمات و انواع درمان های ارائه شده توسط مرکز چشم پزشکی بصیر به صفحه مخصوص درمان های مرکز بصیر مراجعه کنید.

 

چرا مرکز چشم پزشکی بصیر؟

امروزه مراکز پزشکی و درمانی بسیاری در کشور اعم از خصوصی یا دولتی و تحت عناوین مختلف ایجاد شده است. از طرف دیگر اشتباهات پزشکی یا عدم اعتبار برخی مراکز موجبات نگرانی بسیاری از بیماران را فراهم می‌کند و دردی به درد بیماری آن‌ها اضافه می‌شود. در این شرایط اولین سؤالی که به ذهن هر بیماری متبادر می‌شود این است که چه مرکزی را به چه دلیلی انتخاب کند؟ مرکز فوق تخصصی چشم‌پزشکی بصیر بنا به دلایل متعدد می‌تواند بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب برای هر فرد علاقه‌مند به‌سلامتی باشد.

مدیریت زمان:

مرکز بصیر برای کاهش اتلاف وقت و رسیدگی سریع به بیماران خود، امکاناتی از قبیل سامانه نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین فراهم کرده است. سامانه نوبت‌دهی آنلاین این امکان را برای بیماران فراهم می‌کند تا در هر ساعت از شبانه‌روز بتوانند برنامه حضور پزشکان را مشاهده کرده و متناسب با آن، نسبت به‌نوبت گیری اقدام  نمایند. ممکن است افراد سؤالات پزشکی و تخصصی داشته و به دنبال مرجع مطمئن برای یافتن پاسخ‌های خود باشند. بخش مشاوره آنلاین مطابق با نیاز این افراد ایجاد شده است.

کیفیت بالا خدمات:

مرکز بصیر بنا به تعهد کاری و اصول فعالیت خود، از به‌روزترین تجهیزات پزشکی و نیز بهترین و کیفی‌ترین مواد مصرفی استفاده می‌کند.

کارکنان زبده و کارآمد:

مرکز بصیر با آگاهی از نقش نیروی انسانی زبده در کیفیت خدمات و موفقیت مجموعه، هیچ ملاحظه و تساهلی را در گزینش کارکنان در تمامی بخش‌ها از پزشکان تا نیروهای خدماتی روا نمی‌داند. استفاده از پرسنل کارآمد که تحت بروزترین آموزش‌ها قرار گرفته‌اند

دستیار متخصص درمان:

در اختیار قراردادن دستیاری متخصص در تمام طول درمان برای همراهی با بیمار.

خدمات ترجمه:

امکان ترجمه پرونده درمانی بیماران به زبان‌های بین‌المللی جهت طی مراحل درمان در کشورهای خارجی.

فالوآپ:

 پس از پایان عمل جراحی و اتمام مراحل درمان، مرکز بصیر همچنان همراه شما خواهد بود. ارتباط از طریق تماس تلفنی با پزشک پس از پایان عمل جراحی و اتمام مراحل درمان جهت کنترل وضعیت بیمار.

برای اطلاع از درمان های مرکز به

معرفی بخش‌های مرکز چشم پزشکی بصیر

مرکز چشم‌پزشکی بصیر متناسب با سطح درخواست بیمار و بر اساس نوع بیماری، خدمات درمانی خود را در کنار خدمات رفاهی متنوع تقدیم می‌کند. این مرکز متشکل از بخش‌های زیر است:

اپتومتری یا بینایی‌سنجی:

در این بخش ابتدا معاینه مقدماتی چشم با استفاده از دستگاه اتورفراکتومتر انجام می‌گیرد. سپس معاینه توسط یک متخصص چشم پیگیری می‌شود. نهایتاً در صورت نیاز، تمامی آزمون‌های بینایی‌سنجی با کمک لنز طبی و تست‌های ایشی‌هارا و… اقدام پذیر است.

 

 تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی در ایران

اتاق معاینه:

 در صورت نیاز به ادامه روند درمان و عدم رفع آن به‌صورت سطحی، بیمار وارد اتاق معاینه می‌شود. این اتاق‌ها مجهز به به‌روزترین دستگاه‌های تشخیص عیوب انکساری چشم هستند. مراحل تخصصی درمان متناسب با علم روز برای بیماری‌های پیچیده در این بخش انجام می‌گیرد.

اتاق لیزیک:

در این بخش فناوری و علم روز در کنار هم قرارگرفته‌اند و با استفاده از آخرین روش‌های درمانی و جدیدترین دستگاه‌های عمل لیزیک چون شوئیند و تکنولاس درمان صورت می‌پذیرد. همچنین این بخش مجهز به دستگاه فمتو بوده و به کمک آن می‌توان عمل‌های فمتولیزیک، کارگزاری رینگ با فمتو، ‌پیوند قرنیه با فمتو و… را انجام داد. این واحد عمل جراحی UVX را هم به‌منظور جلوگیری از پیشرفت قوز قرنیه بر عهده دارد.

آزمایشگاه خون:

این بخش اخیراً در مرکز بصیر تأسیس شده است و آخرین فناوری دنیا برای بررسی خون‌های نمونه‌گیری شده از بیماران، با دقت بسیار بالا به خدمت گرفته شده است. دقت بالای این تجهیزات، بسیاری از مراکز درمانی دیگر را به مراجعه‌کنندگان دائمی آزمایشگاه خون بدل کرده است.

آزمایشگاه قلب:

متخصصین قلب و عروق به‌صورت تمام‌وقت و همه‌روزه در این بخش فعالیت می‌کنند. درصورتی‌که احتمال ارتباط اختلالات بصری با قلب و عروق داده شود، با ارجاع بیمار به این بخش، اوضاع قلبی بیمار به‌صورت جزئی بررسی می‌شود. این بخش مجهز به دستگاه اکوقلب است که تست‌های موردنیاز بیماران را انجام می‌دهد.

پاراکلینیک‌ها:

 این بخش با فعالیت همه روز در مرکز بصیر، تمامی تست‌های تخصصی و تکمیلی تشخیصی از قرنیه و شبکیه را با جدیدترین دستگاه‌های حال حاضر دنیا مانند Orbscan، GDX و OCT انجام می‌دهد؛ تست‌هایی ازجمله آنژیوگرافی، توپوگرافی و … . ضمن اینکه اخذ تست‌های نوار عصب ازجمله EOR، ERG و VEP در این بخش صورت می‌پذیرد.

اتاق عمل:

 مرکز جراحی محدود بصیر متشکل از 5 اتاق عمل مجهز، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز جراحی در سطح تهران مطرح است. عمل‌های تخصصی قرنیه (پیوند قرنیه، فیکو و…)، شبکیه (ویترکتومی، اسکرابال و …) و پلک و مجاری اشکی (بلفاروپلاستی، DCR و…) روزانه در این مرکز توسط پزشکان مجرب انجام می‌گیرد.

بخش ترخیص:

این بخش که فعالیت خود را پیش از اتاق عمل شروع می‌کند، به‌عنوان محل استراحت بیماران پس از عمل انتخاب شده است. بیماران با استراحت در این بخش، آماده ترخیص می‌شوند. این واحد اتاق‌هایی مختص درمان ویژه یا VIP و نیز اتاق بستری کودکان را داراست.

 

تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی در ایران

 

مرکز تحقیقات:

مرکز تحقیقات، قلب حیات‌بخش پیشرفت و رشد مجموعه چشم‌پزشکی بصیر محسوب می‌شود. حرکت رو به رشد و کم افت‌وخیز در طولانی‌مدت و توأم با فعالیت پرنشاط نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و حرکت سنجیده داشت. ازاین‌رو مرکز تحقیقات ضمن انجام پژوهش‌های مرسوم و موردنیاز مرکز بصیر، اهدافی را برای ایجاد تکانه در مرزهای دانش و فناوری پزشکی تعیین کرده است.

صدای شما:

چندین کارشناس در بخش صدای شما، متصدی پاسخ به سؤالات پزشکی و درمانی هم‌وطنان و بیماران محترم هستند و مشاوره پزشکی ارائه می‌دهند. همچنین با استفاده از این بخش قادرید انتقادات و پیشنهاد‌های خود را درباره تمامی بخش‌ها و اعضای مرکز بصیر، به گوش مدیران و مسئولان مرکز برسانید و در بهبود خدمات بصیر، سهیم شوید.

کافی‌شاپ:

این بخش برای پذیرایی از تمامی بیماران و همراهان آن‌ها با انواع نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های مختلف راه‌اندازی شده است. همراهان بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند با دریافت کارت ویژه، می‌توانند در طول مدت عمل از خدمات کافی‌شاپ استفاده کرده و لحظات آرامی را سپری نمایند.

عینک‌فروشی:

حساسیت و دقت نظر مدیران مرکز تخصصی بصیر آن‌ها را بر آن داشت تا برای ادامه روند درمان به بهترین شکل ممکن این بخش را تأسیس نمایند. چراکه تکمیل و نتیجه بخشی درمان در گرو استفاده از محصولات باکیفیت و اجرای دقیق نسخه پزشکان است؛ بنابراین برای تحقق اهداف مرکز، با همکاری بهترین تولیدکنندگان فریم، شیشه و عدسی تحت استانداردهای روز اروپا، محصولات موردنیاز بیماران ارائه می‌شود.

توجه

برای دریافت مشاوره رایگان چشم پزشکی می توانید به صفحه مشاوره چشم پزشکی در سایت چشم پزشکی بصیر مراجعه کنید.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/lRCI
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.