تعبیر خواب نمک و جامع ترین تعبیر خواب نمک پاشیدن و نمک دریا و نمکدان

0 1,395

تعبیر خواب نمک

امکان دارد که در خواب مسائل و اتفاق های مختلفی را ببینیم و بعد از بیدار شدن به این فکر کنیم که چه معنی می تواند داشته باشد. تعبیر خواب نمک موضوع بحث امروز است. شاید خیلی از ماها کتابهای تعبیر خواب در منزل داشته باشیم و به محض خواب دیدن به سراغ آن برویم تا از شر یا خیر بودن خوابمان اطلاع پیدا کنیم. اگر شما هم به تازگی در خواب نمک دیده اید، این مطلب از روزگار را دنبال کنید تا بدانید که معنای دیدن نمک در خواب، آن هم در حالت های مختلف چه می تواند باشد.

 

تعبیر خواب نمک پاش,تعبیر خواب نمک ریختن روی سر,تعبیر خواب نمک دادن,تعبیر خواب نمک در دست,تعبیر خواب نمک دریا,تعبیر خواب نمک خوردن,تعبیر خواب نمک

 

تعبیر خواب نمک پاشیدن

 

از دیدگاه ابن سیرین اگر کسی در خواب نمک ببیند، به معنای مال و منال خواهد بود. همچنین دانیال نبی نیز مشاهده نمک در خواب را خوب و نیک دانسته است. همینطور از دیدگاه کارل گوستاو یونگ که رواشناس هستند مشاهده و یا حتی مزه کردن نمک در خواب نشانه اتفاق نو و تازه در زندگی تان خواهد بود. احتمالاً قدرت و یا ثروت خوبی را بدست خواهید آورد.

 

در همین راستا اگر کسی در خواب مشاهده کند که به گوشت نمک می زند، می تواند نشانه ای از طولانی شدن عمر باشد. اگر در خواب به شانه هایتان نمک می زنید می تواند به معنای حمایت و یا حتی خوش شانسی باشد. گفته می شود بعضی از معبرها، دیدن نمک در خواب را نشانه ی دشمنی دانسته اند. یا اگر نمک سفید داشته باشید یعنی پول نقد بدست می آورید.

 

لیلا برایت که یکی از تعبیرکننده های خواب هستند در این خصوص گفته اند که نمک دیدن در خواب یعنی اینکه در موقعیت خوبی در زنگی قرار گرفته اید. همچنین پاشیدن نمک می تواند به این معنا باشد که موضوعی شما را دلخور کرده است.

 

تعبیر خواب نمک خوردن

 

آنلی بیتون هم مشاهده نمک در خواب را به معنای قرار گرفتن در شرایط نامساعد دانسته است. گفتنی است که ایشان معتقدند اگر دختر خانمی در خواب نمک مشاهده کند، یعنی نامزدش دختر زیباتری را زیر سر دارد. همچنین آنلی اضافه می کند که پاشیدن نمک به گوشت در خواب می تواند دلیل بر تنگ دستی باشد که شما را به تنگ آورده است. و یا اینکه می تواند به معنی این باشد که برایتان مشکلی پیش خواهد آمد. گفتنی است که ایشان بر این عقیده اند که خوردن نمک در خواب نشانه ناامیدی است.

 

اگر خواب دیده اید که بر روی دست هایتان نمک می ریزید و بعد آن را خورده اید، بدین معناست که کسی را به اشتباه قضاوت کرده اید. اگر در خواب بسته نمک مشاهده کرده اید نیز بدین معنا خواهد بود که با برنامه ای که در پیش دارید، احتمالاً قصد دارید به سود آن به سفر بروید.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/xXJy
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.