برترین بانک‌های ترکیه کدام‌اند؟

0 27
گروه اقتصادی: زراعت بانک، بزرگ‌ترین بانک ترکیه لقب گرفت. موسسه ” کورپوریت فایننس” در گزارش جدید خود به معرفی برترین بانک‌های ترک پرداخت. در ادامه با برترین بانک‌های ترک آشنا می‌شوید:

1-زراعت بانک
قدیمی‌ترین بانک ترکیه که در سال 1863 میلادی تاسیس شد و بیشتر روی تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط متمرکز است. مقر اصلی این بانک در شهر آنکارا قرار دارد و 24 هزار نفر نیز در استخدام آن هستند. این بانک بیش از 1800 شعبه دارد و در 19 کشور مختلف جهان نیز به فعالیت مشغول است.

2- ایس بانک
اولین بانک عمومی ترکیه که در سال 1924 میلادی تاسیس شد. مقر اصلی این بانک نیز در شهر استانبول قرار دارد و 55 هزار نفر نیز در استخدام آن هستند. این بانک 1351 شعبه در ترکیه و 23 شعبه در خارج از این کشور دارد.

3-  گارانتی بانک
این بانک ترک که در سال 1946 میلادی تاسیس شد، بیشتر روی تامین مالی پروژه های بزرگ متمرکز است. مقر اصلی این بانک در شهر استانبول قرار دارد و 22 هزار نفر نیز در استخدام آن هستند. این بانک 937 شعبه دارد.

4- آ کا بانک
یکی از بزرگ‌ترین بانک های ترک برای همکاری با شرکت های تجاری که در سال 1948 میلادی تاسیس شد. مقر اصلی این بانک در شهر استانبول قرار دارد و 14 هزار نفر نیز در استخدام آن هستند. این بانک 800 شعبه در ترکیه دارد و به بیش از 14 میلیون مشتری خدمت رسانی می‌کند.

5- هالک بانک
این بانک ترک که در سال 1946 میلادی تاسیس شد، بیشتر از هر بانک دیگری در ترکیه جنبه بین المللی دارد و در قبرس، بحرین، انگلیس، ایران و سنگاپور نیز فعالیت دارد. این بانک 959 شعبه در ترکیه دارد.

6- دنیز بانک
یکی از بزرگ‌ترین بانک های ترک برای همکاری با شرکت های تجاری که در سال 1938 میلادی تاسیس شد. مقر اصلی این بانک در شهر استانبول قرار دارد و بیشتر در بخش خرده فروشی فعالیت می‌کند. این بانک حدود 700 شعبه در ترکیه دارد.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/4Bbc
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.