نکاتی مهم در زمینه تاسیس و یا اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان

0 36
گروه جامعه: روی صحبت ما در این مقاله علاقمندان به تاسیس آموزشگاه زبان و یا متقاضیان اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان می‌باشند. اگر شما هم جزو علاقمندان به این عرصه هستید، در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا بیشتر در مورد این موضوع صحبت کنیم.  یادگیری زبان اهمیت ویژه ای در زندگی روزمره همه ما دارد، در زمینه ارتباطات بین المللی – کسب و کار – تحصیلات – مهاجرت و به صدها دلیل دیگر همه ما نیازمند آموزش زبان هستیم به همین‌دلیل است که در چند سال اخیر اقشار مختلف جامعه به سمت یادگیری آن روی آورده‌اند. این استقبال بی‌نظیر موجب شده است تا افراد زیادی به فکر راه اندازی آموزشگاه زبان و به عبارتی موسسه زبان باشند.

همان‌طور که پیشتر گفته ‌شد، استقبال زیاد از یادگیری زبان، طیف گسترده‌ای را برای ورود به این عرصه مشتاق کرده‌است. در حال‌حاضر افراد مختلف در رده‌های  سنی متفاوت در حال یادگیری هستند. فاکتور رده‌سنی، یک موضوع بسیار مهم است که باید پیش از  تاسیس و یا اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان به آن توجه داشته‌باشید. شما باید پیش از تاسیس آموزشگاه زبان، یک رده سنی را برای آموزش تعیین کنید و استراتژی‌های آموزشی خود را وابسته به آن تعیین کنید. اگر به دنبال کسب درآمد بالاتر هستید، بهتر است به سراغ آموزش زبان برای کودکان و نوجوانان بروید. بر طبق تجربه موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا، کسب درآمد از آموزشگاه‌های زبان متعلق به کودکان و نوجوانان بسیار گسترده‌تر و بیشتر است.
 
آیا با فراز و فرودهای اخذ مجوز آموزشگاه زبان آشنایی دارید؟
متاسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند که فقط با  ثبت موضوع آموزش زبان در اداره ثبت شرکتها، قادر به فعالیت هستند. در صورتی‌که ثبت موضوع آموزش زبان در اداره ثبت شرکتها به منزله مجوز فعالیت نمی باشد و باید نسبت به اخذ مجوز رسمی فعالیت از ارگانهای ذیربط که در حال حاضر فقط وزارت آموزش و پرورش می‌باشد اقدام نمود توضیح اینکه سایر ارگانهایی که قبلا در زمینه صدور مجوز آموزشگاه زبان فعال بوده اند به هیچ عنوان مجوز جدیدی در این زمینه صادر نمی نمایند و برای اخذ مجوز آموزشگاه زبان فقط می‌بایست به ادارات آموزش و پرورش استانها مراجعه نمود نکته مهم اینکه در برخی از مواقع این مجوزها به صورت حقوقی و در برخی دیگر به شکل حقیقی صادر می‌شوندو متقاضیان می‌بایست درباره تفاوت حقیقی با حقوقی اطلاعات کافی داشته باشند اینها، همان نکات مهمی هستند که باید پیش از شروع کار نسبت به آنها اطلاعات مفید و کاربردی به دست آورد.
پیش از هرگونه اقدامی با موسسه مشاورین‌ اندیشه‌آسیا همسو شوید.

موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا یک مجموعه شناخته شده است که برای پیشرفت پروژه‌های تاسیس آموزشگاه‌، تاسیس مدارس و اخذ نمایندگی موسسات آموزشی خصوصا اخذ نمایندگی آموزشگاه زبان به متقاضیان کمک می‌کند. متاسفانه برخی از افراد به‌خوبی بر اهمیت مشاوره، پیش از آغاز یک پروژه واقف نیستند و برای شروع کار به اطلاعات غلط و قدیمی موجود در سایتهای اینترنتی اطمینان می‌نمایند که نتیجه آن جز زیانهای سنگین مالی واتلاف وقت نمی باشد شناخت ارگان‌های مربوطه به منظور اخذ مجوزهای لازم، تامین سرمایه موردنیاز، تامین نیروهای انسانی، روشهای جذب دانش‌آموزان و دانشجویان و در نظر گرفتن یک فضای مطلوب و استاندارد آموزشی از مهم‌ترین ‌مقدمه‌هایی است که باید پیش از شروع کار در نظر داشت. از آنجایی که هر یک از این موضوعات، دنیای بسیار گسترده‌ای دارد، بهتر است تا در این زمینه با اشخاصی متبحر و باتجربه مشورت شود. موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا  یک همراه خوب برای علاقمندان به تاسیس آموزشگاه و یا راه‌اندازی نمایندگی آموزشگاه‌های معتبر است. شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه سوالی، آن را با مشاوران این مجموعه در میان بگذارید واز سالهاتجربه آنها بهره‌مند شوید.
موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا، همانند پلی مستحکم اساتید و چهره‌های برجسته علمی را به سرمایه‌گذاران مرتبط می‌کند تا بدین‌ترتیب گامی موثر در افزایش مراکز آموزشی معتبر و همچنین ارتقای سطح علمی هموطنان برداشته‌باشد.
 
 اعطای نمایندگی آموزشگاه زبان
خوشبختانه این روزها آموزشگاه‌های معتبر زیادی در کشور مشغول به کار هستند. آموزشگاه‌هایی که از متدهای آموزشی جدیدی استفاده می‌کنند و روزبه‌روز هم بر تعداد طرفدارانشان افزوده می‌شود. افرادی که به دنبال کسب درآمد بیشتر و رشد سریع در این زمینه هستند، می‌توانند در صورت داشتن سرمایه لازم و همچنین علاقه و تجربه لازم، به منظور اخذ نمایندگی این آموزشگاه‌ها اقدام نمایند.
لازم است بدانید که هر آموزشگاه زبان معتبر، دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد. شرایط عمومی برای تمامی موسسات یکسان است و شرایط اختصاصی منحصرا به هرمجموعه آموزشی تعلق دارد.  اگر می‌خواهید با برترین آموزشگاه‌های زبان در کشور آشنا شویدو از شرایط اختصاصی هر برند آموزشی مطلع گردید، حتما با مجموعه اندیشه‌آسیا تماس حاصل فرمایید کارشناسان این مجموعه شما را با پردرآمدترین و موفق‌ترین آموزشگاه‌های زبان آشنا خواهندکرد و تمامی شرایط عمومی و اختصاصی مراکز آموزشی مختلف را برای  شما شرح خواهند داد.
موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا از مرحله ۰ تا ۱۰۰ در کنارتان خواهد بود.
 
این مجموعه در نخستین گام ماهیت آموزشگاهی که قصد اخذ نمایندگی آن را دارید، بررسی می‌کند. این بررسی‌ها کمک می‌کند تا با ارگان و یا سازمانی که مجوز آموزشگاه موردنظر را صادر کرده‌است، آشنا شوید. این اقدام هوشمندانه برای شناسایی آموزشگاه‌های نامعتبر که بدون اخذ مجوز مشغول به کار هستند نیز راهکاری بسیار کاربردی خواهد بود. ضمن اینکه می‌توان مشخص کرد که برطبق قانون، آموزشگاه موردنظر اجازه اعطای نمایندگی و یا شعبه را دارد یا خیر؟ به این موضوع دقت کنید اگر آموزشگاه مورد نظر اجازه رسمی تاسیس شعبه و اعطای نمایندگی را نداشته باشد در کوتاهترین زمان محل فعالیت شما توسط بازرسین تعطیل خواهد شد

موسسه ‌مشاورین اندیشه آسیا بسیار مفتتخر است که به خاطر پایبندی به اصول مشتری‌مداری در بین متقاضیان شناخته شده است. کارشناسان این مجموعه همواره در تلاشند تا با توجه به گفته‌ها، علاقمندی‌ها، سرمایه و تجربه فرد متقاضی کاربردی ترین مشاوره را ارائه دهند و آموزشگاهی متناسب با شرایط موجود را به متقاضیان پیشنهاد دهند و یا در زمینه اخذ مجوز موسسه زبان به متقاضیان مشاوره‌های لازم را ارائه  نمایند.
در صورتی‌که سوالات بیشتری  دارید، می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۹۰۶۵۹۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین شما می‌توانید پس از تعیین وقت، به صورت حضوری به مجموعه ‌مشاورین اندیشه آسیا مراجعه کنید تا از راهنمایی‌های کاربردی  مشاوران این مجموعه برخوردار شوید. منتظر دیدار شما هستیم.
https://andisheasia.ir/

 
 
 
 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/M9Pi
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.