ماجرای زهر چشمِ خونین از داماد

0 15
ماجرای این حادثه تلخ شب دوشنبه هنگامی رخ داد که جوان ۳۴ ساله‌ای بدون توجه به اطرافش، خودروی ۲۰۶ را در یکی از کوچه‌های تاریک بولوار ابوطالب مشهد پارک کرد، اما به محض این که از خودرو پیاده شد ناگهان صدای شلیک گلوله‌های ساچمه ای، سکوت شب را شکست و فضای دلهره آوری ایجاد کرد. بخشی از گلوله‌های پراکنده در سروصورت و بازوی جوان مذکور جاخوش کرد و تعداد دیگری نیز به بدنه خودرو نشست!در همین حال جوان مجروح سرنشینان پرایدی را دید که بعد از شلیک گلوله به سوی او، با سرعت سرسام آوری از محل گریختند. چند لحظه بعد شهروندان و رهگذران با مشاهده وضعیت وخیم راننده پژو که غرق در خون در کنار دیوار یک منزل مسکونی افتاده بود، بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و ماجرای شلیک‌های خونبار را اطلاع دادند.

در پی اعلام این گزارش، بی درنگ نیرو‌های کلانتری شفا به سرپرستی سرگرد عمارلو (جانشین کلانتری) شبانه عازم بولوار ابوطالب شدند و به یاری مصدوم شتافتند. یکی از نیرو‌های انتظامی که در رشته پرستاری تحصیل کرده بود، با کمک دیگر همکارانش اقدامات اولیه درمانی را در حالی آغاز کرد که پیکر بی رمق راننده پژو همچنان غرق در خون بود! دقایقی بعد با هماهنگی نیرو‌های انتظامی، عوامل اورژانس ۱۱۵ نیز به محل حادثه رسیدند و جوان مصدوم را به مرکز درمانی انتقال دادند، اما کادر پزشکی با مشاهده وضع وخیم فرد مجروح بلافاصله او را به اتاق عمل بردند و این گونه وی مورد عمل‌های جراحی قرار گرفت به طوری که تاکنون چندین گلوله ساچمه‌ای از سروصورتش خارج شده است، اما او همچنان تحت مداوا قرار دارد.

به دنبال وقوع شلیک‌های خونبار در بولوار ابوطالب، فرمانده انتظامی مشهد درباره علت و چگونگی این حادثه تاسف بار ودر گفت وگویی اختصاصی به خراسان گفت: مصدوم حادثه با حضور به موقع نیرو‌های انتظامی و انجام اقدامات اولیه درمانی از مرگ نجات یافت، اما هنوز برای روند امور درمانی در بیمارستان بستری است. سرهنگ عباس صارمی ساداتی افزود: همزمان با انتقال مصدوم به مرکز درمانی، تحقیقات گسترده شبانه پلیس با توجه به اهمیت موضوع با هماهنگی قاضی نعمتی (قاضی کشیک) آغاز شد چرا که جوان مجروح در همان لحظات اولیه وقوع این حادثه مدعی شده بود خانواده همسرش (پدر و دو برادرزنش) در تاریکی شب کمین کرده بودند که به طور غافلگیرانه و ناگهانی به سوی وی شلیک کرده و سوار بر یک دستگاه پراید از محل گریخته اند!

رئیس پلیس مشهد در ادامه گفت: جست‌وجوی نیرو‌های کلانتری شفا در محل وقوع جرم به کشف پوکه‌های سلاح وینچستر انجامید و تلاش برای دستگیری ضاربان با کسب مجوز‌های قضایی درحالی ادامه یافت که جوان ۳۴ ساله مجروح مدعی بود: هنوز چند ماه بیشتر از ازدواجش نمی‌گذرد که با خانواده عروس دچار اختلافات شدید خانوادگی شده اند و پرونده‌ای نیز در حال رسیدگی دارند! وی افزود: این کشمکش‌های خانوادگی به جایی رسید که طبق ادعای شاکی، خانواده عروس به قصد زهرچشم به سویش شلیک کرده اند!سرهنگ صارمی ساداتی با اشاره به این که رصد‌های اطلاعاتی پلیس برای شناسایی ضاربان به بولوار توس مشهد کشید، تصریح کرد: نیرو‌های انتظامی شبانه، محل سکونت متهمان به شلیک گلوله را شناسایی و پدر عروس را به همراه یکی از برادرانش دستگیر کردند، اما برادر دیگر که یکی از متهمان این پرونده به شمار می‌رود در محل حضور نداشت!به گفته فرمانده با تجربه مشهد، دو متهم ۴۵ و ۲۱ ساله درحالی با دستور قاضی شعبه ۲۱۵ دادسرای عمومی وانقلاب در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفته اند که بررسی‌های بیشتر درباره نقش متهمان مورد ادعای شاکی در شلیک‌های خونبار، همچنان ادامه دارد.

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/LwfG
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.