لوسترهای پذیرایی را چگونه انتخاب کنیم؟

0 380

لوستر های مدرن

آنچه از نورپردازی مدرن، روشنایی معاصر تعریف می‌کند، غالباً از فرد به فرد متفاوت است اما چند اصول کلی وجود دارد که بسیاری از افراد می‌توانند در مورد آن توافق داشته باشند، خطوط تمیز، سادگی، کارایی، نوآوری و اغلب استفاده از کروم یا فلزات دیگر، البته طراحی مدرن بعضی اوقات در مورد شکستن قوانین است، برخی از نورپردازی های مدرن بیشتر به صورت مجسمه به نظر می رسند و عناصر پیچیده مختلف زیادی دارند و برخی دیگر اجزای لوستر را پایین می آورد تا کمی بیشتر از قطعات اصلی، پایه، ساقه و لامپ. برخی از نورپردازی های مدرن تک رنگ است در حالی که سایر وسایل رنگ های متفاوت و انفجار گونه دارند.

مدرن یک سبک ماندگار در دکوراسیون است و هنوز هم در تمام این سالها به دلیل داشتن ویژگی های فوق بخصوص ایده نوآوری بسیار محبوب است.

اگر به فکر اضافه کردن لوسترهای مدرن در خانه هستید و بخش زیادی از دکوراسیون شما از قبل تمیز و امروزی باشد به خوبی این وسایل روشنایی جای می گیرند.

همچنین شما می توانید لوستر های مدرن را متناسب با هر نورپردازی مورد نیاز خود از بزرگ تا کوچک پیدا کنید، به دنبال این ویژگی ها در هنگام برنامه ریزی برای روشنایی در خانه مدرن خود باشید و در راه رسیدن به ظاهری هر روز جدیدتر کوتاهی نکنید.

خطوط ساده و تمیز بسیاری از نورپردازی های داخلی و مدرن از نظر ظاهری مینیمالیستی هستند، بدون سر و صدا، ساده و همه کاره.

شکل های انتزاعی یا نامتقارن برخی از طراحی های روشن تر در واقع مجسمه های معاصر و کاربردی هستند، این قطعات حاوی عناصر جذاب و جسورانه ای است که اغلب در هنر مدرن دیده می شود.

پاشش های بی نظیر رنگ، شیشه های هنری، خاص در نورپردازی داخلی معاصر به ویژه در طرح‌های کوچک آویز، نورهای حمام، بسیار محبوب است.

بسیاری از این قطعات شیشه‌ای با دست ساخته شده‌اند، بنابراین هر قطعه کمی متفاوت به نظر می‌رسد،

کروم، نیکل یا نقره، کار را تمام می‌کند؛ این لوازم براق به ویژه با وسایل ضد زنگ به خوبی جلا می یابند. نورپردازی با برس نقره یا نیکل براق، جلوه ای بی نظیر به شما می بخشد، در حمام های مدرن، چراغ های خود را با تمام سخت افزار مثل شیر آب، دستگیره و غیره مطابقت دهید.

لوستر مدرن سقفی مدل کژال
لوستر مدرن سقفی مدل کژال
آیا می خواهید اطلاعات بیشتری درباره انواع لوسترهای مدرن داشته باشید

لوستر های مدرن، شامل وسایلی هستند که در واقع بدون لامپ دیده می‌شوند، اما لامپها داخل گنبد شیشه ای ساده مخفی شده است، آنها می توانند برای اتاق شما بسیار مناسب باشند.

لوسترهای سقفی مدرن همچنین شامل مواردی هستند که با کوک زدن، ریمیکس پف های طلای آلومینیوم شکل مانند مولکول و موارد دیگر مجموعه ای زیبا و پرکاربرد برای ایجاد حالت گرگرفتگی، رنگ آتش یا نیمه روشن در طرح ها ایجاد می کند.

بسیاری از لوسترهای مدرن با خطوط تمیز و استفاده از فلزات مشخص می شوند اما همچنان تمایل دارند حداقل به نوعی شبیه برادر های سنتی خود باشند، با این حال برخی از آنها قوانین را زیر پا می گذارند و شکل های جدید خلاقانه ایجاد می کنند.

علاوه بر لوسترهایی که برای استفاده در میز کار و مناطق دیگر مناسب هستند، ما لوسترهای مدرن برجسته ای داریم که دارای طراحی های دراماتیک بلند و نزولی هستند که برای یک سالن بلند یا هر جای دیگر که نیاز به نور خیره کننده دارد مناسب است.

آویزها در لوسترهای مدرن در همه ابعاد و اشکال موجود است و بسیاری از آنها لامپ ها را به عنوان بخش اصلی فیکسچر انتخاب می کنند، همچنین می توانید انواع عظیمی از آویز های رنگارنگ معاصر را پیدا کنید که برای تکمیل فضای مدرن مانند یک جزیره در آشپزخانه ساخته شدند، سپس زیر مجموعه ای از آویز های مدرن وجود دارد که کاملا مبتکرانه و خیره کننده است، دقیقا مثل پسرعموی لوستر، آنها پارچه های دیواری مدرن یک روش عالی برای تقویت نور در یک اتاق و ادامه کار دکوراسیون است.

سادگی در مورد بسیاری از معیارهای معاصر حاکم است، یک انتهای فلزی، یک لامپ شیشه ای،

لوسترهای مدرن علاوه بر ایجاد نور فضای اتاق نیاز به ایجاد یک نورپردازی زیبا در یک اتاق ایده آل را هم بر عهده دارد.

شما می توانید از طیف گسترده ای از لامپهای سبک مدرن- هنری، رنگارنگ، براق و روان را انتخاب کنید. همچنین انتخاب از لامپ های دیواری مدرن را توصیه می‌کنیم که بسیاری از آنها قابل تنظیم هستند تا بتوانید نور را دقیقاً در جایی که به آن احتیاج دارید بتابانید.

اگر می خواهید نور را خنک نگه دارید و در مصرف انرژی صرفه جویی کنید اما به طرحی مدرن نیاز دارید، لوسترهای سقفی مدرن هم داریم، آنها به شما کمک می کنند تا نور خنک داشته باشید و صرفه جویی مناسبی در هزینه ها را تجربه کنید.

ما طرفداران صفحه معاصر را با کیت های سبک و بدون کیت های نور و همچنین مدلهایی انتخاب کردیم که به شما امکان می‌دهد هر دو روش را امتحان کنید، لوسترهای سقفی مدرن در فضای باز نیز در دسترس است و نمای بیرونی خانه، کاملاً با چراغ های مدرن در فضای باز روشن خواهد شد، چراغ های دیواری در فضای باز، درهای ورودی گاراژ ها، عرشه ها و موارد دیگر را روشن تر می کند، چراغ های سقفی در فضای باز و چراغ های حلقه آویز در فضای باز، برای پاسیو پوشیده شده و مناطق دیگر بسیار عالی است.

لوستر شاخه ای

در لوسترهای شاخه‌ای از لاله های بلوری زنبق و کریستال به جای کلاهک استفاده می‌شود، که این مهم باعث نوردهی بیشتر این لوسترها نسبت به محصولات مشابه گردیده.

برخی از این دست لوسترها، شاخه‌های مختلف داشته و به عنوان دیوارکوب نیز استفاده می‌شود، قیمت لوسترهای شاخه ای بر اساس معیارهایی همچون جنس بدنه، رنگ و نوع کریستال های موجود در لوستر و نوع آبکاری تعیین می‌گردد و متفاوت است، بدنه لوسترهای کلاسیک از ترکیب برنز و کریستال و گاهی از ترکیب بلور و کریستال به دست آمده.

لوستر شاخه ای
لوستر شاخه ای

 لوستر چوبی

با توجه به تنوع گسترده، کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب، لوسترهای چوبی همواره از پر طرفدارترین مدل لوستر ها به حساب می آید.

این لوسترها از چوب با جنس چوب درخت های متفاوتی مثل توت و گردو و غیره به دست آمده، می توان از آنها در مکان هایی مثل اتاق خواب، آشپزخانه، راهرو جلوی درب ورودی و حتی در پذیرایی نیز استفاده کرد؛ جدا از اینکه در این لوسترها از کریستال ها و قوطی های مختلف استفاده می‌شود، اما بدنه آنها از جنس چوب بوده و می توان از مدل های فوق العاده آن لوستر های چوبی دست ساز را نام برد.

لوستر چوبی 8 تکه
لوستر چوبی ۸ تکه

لوستر سقفی

در مکان‌هایی که نیاز به نورپردازی اتاق بزرگ اما با ارتفاع کم داریم، می‌توان از لوسترهای سقفی استفاده کرد. سینی آنها به سقف چسبیده و همچنین سیم ها در پشت سینی پنهان می‌شوند و نیاز به پایین آمدن اجزا تا ارتفاع کم نیست؛  لوسترهای سقفی از انواع مختلف همچون سقفی کریستالی، چوبی مدرن و غیره قابل مشاهده و انتخاب هستند، در صورت تمایل به داشتن فضای مدرن اما با لوسترهایی که ارتفاع کم را اشغال می کند، لوسترهای سقفی مدرن فضای شیک و امروزی را به شما هدیه خواهد بخشید.

این لوستر ها در شکل های چهارگوش و دایره ای با رنگ های مختلف و جنس بدنه برنجی یا فلز، برای جذابیت هر چه بیشتر اتاق پذیرایی و اتاق خواب در اختیار شما خواهد بود.

لوستر سقفی LED
لوستر سقفی LED
4.5/5 - (2 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/W4aR

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.