کنکور آنلاین از مدرسه تا صنعت

0 116

جای خالی سایت و سامانه کنکور آنلاین

قطعا جای خالی یک سامانه ای که بتواند کمک حال ما از مدرسه تا صنعت باشد در بین سامانه ها خالی است. قبول دارید؟ می دانید مشکل چیست؟ مشکل این است که فعالیت های سامانه ها و موسسات، خیلی پراکنده و مختص به یک بازه زمانی خاص است. مثلا موسسات کنکوری برای کنکور فعالیت دارند، موسسات مشاوره ای مدرسه برای دوران مدرسه و …

اصل صحبت این است که نیاز به یک سامانه ای که بتواند مرجع و راهنمای همه از مدرسه تا رسیدن به شغل و صنعت باشد، بیش از پیش حس می شود.

مرجع و بخشی که بتواند در کنار راهنمایی کردن ها، از تجارب بقیه به ما بگوید، بگوید چطور در کنکور موفق شدند یا نشدند، بگوید چطور در دوران دانشگاه درخشیدند یا شکست خوردند، بگوید چطور شغل مورد علاقه خود را یافتند و موفق شدند.

تجربه های افراد، راه گشاست

قطعا تجربه های افراد در تمامی زمینه ها از دوران مدرسه گرفته تا کنکور، از کنکور گرفته دانشگاه و اشتغال وصنعت، بسیار مفید است. چه باسا راه گشا و کمک کننده برای موفقیت باشد.

تصور کنید مرجعی باشد که به شما بگوید چگونه در مدرسه، استعدادیابی کودکان عزیزمان را انجام دهیم، چگونه برنامه جوانی  و نوجوانی را بریزیم، چگونه در تشکلات و فعالیت های دانشگاهی موفق باشیم، اصلا چه کنیم که به شغل دلخواه خود برسیم.

این چرخه و این خط فعالیت، یکی از اساسی ترین مراحل زندگی هر انسان است و وجود راهنما و افراد با تجربه بسیار کمک کننده است.

کنکور آنلاین، موفقیت از مدرسه تا صنعت

وقتی اسم برند کنکور آنلاین می آید، ذهن ها به سمت یک سایت کنکوری می رود. اما اصلا اینطور نیست. خط و مسیر مدرسه تا صنعت، یک خط و مسیری است بسی طولانی، که قطعا نیاز به مشاوره ها و راهنمایی هایی دارد که بتوانیم از این مرحله به سلامت عبور کنیم تا به موفقیت های شغلی و زندگی خوب برسیم.

سایت کنکور آنلاین، این مسئله را به خوبی درک کرده است. لذا خدماتی متنوع، سازمان یافته، ساختار یافته در این مسیر ارائه می دهد. برخی از خدمات این سایت عبارت است از :

  • راهنمایی کودکان، استعداد یابی
  • مشاوره در دوران مدرسه و کمک تحصیل
  • مشاوره کنکور
  • مشاوره دوران دانشگاهی و فعالیت های تشکلاتی
  • مشاوره برای کسب و کار و کارآفرینی و اشتغال

اگر به خدمات این سایت دقت کنید، متوجه می شوید از مدرسه تا صنعت، اشتغال و کارآفرینی را شامل می شود.

مشاوران سایت کنکور آنلاین

یکی از نقاط مهم و برجسته سایت کنکور آنلاین به نقل از مجله الکترونیکی مانا و مجله مانا ، داشتن مشاورانی در تمامی رده ها می باشد. تلاش می شود که با استفاده از تجارب دانش آموزان، دانشجویان و افراد مختلف و کارآفرین، بهترین محتوا و مشاوره ها را برای همه فراهم کند.

اهمیت خدمات دوران مدرسه

بر کسی پوشیده نیست که دوران مدرسه، یکی از مهم ترین و حساس ترین دوران است. خصوصا که مسئله استعداد یابی، هوش هیجانی، شناختن علایق و سلیقه ها در این دوره اتفاق می افتد و بسیار مهم است که با راهنمایی های مفید، اقدام به راهنمایی کودکان و استعداد یابی آنها بکنیم.

طبق نظر کارشناسان بهترین زمان برای استعداد یابی کودکان حدود 3 الی 6 سالگی است که والدین حتما باید به آن توجه داشته باشند . در این سنین انجام تست های هوش و انواع آزمون های روانی کمک می کند تا والدین توانمندی مودک خود را بشناسد و با آگاهی بیشتر زیمنه را برای پرورش این توانمدی آماده کند.

همچنین یکی از مهم ترین دغدغه هایی که یک جوان با آن روبروست این است که در آینده باید چه شغلی داشته باشد نقطه مهم برای بسیاری از افراد جامعه انتخاب رشته می باشد این انتخاب تاثیر بسزایی در مشخص کردن مسیر زندگی دارد به همین دلیل برای افرادی که در کنکور شرکت می کنند و یا قرار است از طریقی که بدون آزمون دادن وارد دانشگاه شود همواره این سوال را برای خودشان مطرح میکنند. پاسخ شفاف به این سوال و سوالات مهم دیگر توسط مشاوران در سایت کنکور آنلاین درج شده است. این خود قدمی بزرگ برای همه است تا پاسخ سوالات مهم و اساسی خود را پیدا کنند.

اهمیت دوران دانشجویی

فعالیت های دوران دانشجویی بسیار بسیار مهم است. چه کنیم در دوران دانشجویی از رزومه خوبی برای دوران اشتغال بهره مند شویم؟ چگونه در فعالیت های تشکلاتی و کانونی شرکت کنیم؟ چگونه در فعالیت های نشریات و ورزشی و … فعال باشیم؟

اصلا به چه دردی می خورد که در این زمینه ها مشاوره داشته باشیم؟ قطعا دانستن برخی مسائل در دوران دانشگاه از واجبات است. تصور کنید در سامانه یا سایتی، شما می توانید از تجربه دانشجویانی که دوران دانشجویی موفق یا حتی ناموفق داشتند استفاده کنید.

در این بخش به معرفی سایت کنکور آنلاین به نقل از مجله الکترونیکی مانا پرداختیم. امیدواریم که برای همه شما مفید بوده باشد و از آن استفاده کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/dnV1
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.