فال چوب آنلاین + آموزش فال چوب واقعی

0 1,245

فال چوب آنلاین + آموزش فال چوب واقعی

 

فال چوب_Rouzegar.com

 

فال چوب واقعی محشر,فال چوب,فال چوب آنلاین,فال چوب کبریت

فال چوب واقعی محشر,فال چوب,فال چوب آنلاین,فال چوب کبریت,فال چوب بیتوته,فال چوبی,فال چوب محشر,فال چوب بیتوته,فال چوب نیک صالحی,فال چوب آنلاین,فال چوب آنلاین,فال چوب کبریت,فال چوب کبریت,فال با چوب کبریت

فال چوب کبریت,فال چوب آنلاین,فال چوب محشر,فال چوب واقعی محشر,فال چوب بیتوته,فال چوب نیک صالحی

تاریخچه فال و فال چوب

فال چوب بیتوته,فال چوب بیتوته,فال چوبی,فال چوبی محشر,فال چوبین,فال چوبی نیک صالحی,فال چوبی,فال مکعب چوبی,گرفتن فال چوبی,فال چوب محشر,فال چوب واقعی محشر,فال چوب بیتوته,فال چوب بیتوته,فال چوب نیک صالحی

بشر از زمانی که خود را شناخت و به این نکته مهم پی برد که دارای نیروئی فارق العاده بنام فکر است . و به کمک آن می تواند بر بسیاری از محضلات و مشکلات زندگی خود فائق شود در این اندیشه نیز افتاد که هر طور که می تواند در بهبود اوضاع شخصی و خانوادگی خود بکوشد و در این تصمیم زمانی واضح کرد مصمم تر شد که به تدریج دریافت در زندگی مسایلی هم وجود دارد و پیش می آید که نه قدرت بدنی قادر به حل آن است و نه نیروی عقلانی و کلوی و حتی راه های خلاف و موذیانه نیز نمی توانند که بر آن مشکلات پیروز شوند .

قرن ها بشر متحدن اولیه با این مشکلات به طرق مختلف دست و پنجه نرم کرد و در هر مورد نیز شکست خورد تا به تدریج این فکر برای او پیش آمد که علاوه بر نیروهای طبیعی و شناخته شده نیروهای دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشند که او قادر به شناختن آنها و پیدا کردن راه حلی برای مقابله با آنها نیست و ترس از این نیروها از همان زمان در مخیله بشر پیدا شد بشر با دشمن مرئی و موجود هر طور که بود مقابله می کرد ولی با دشمنی که نا مرئی و نا معلوم است چگونه می توانست روبرو شود و بجنگد ؟


بشر متمدن آن روزگار که به حکم اجبار هنوز به درجه رشد فکری امروز نرسیده بود وقتی می دید که با همه نوع بلاهای ارضی و سماوس که بر زندگی او و همنوعان او سبوط می کند و نازل می شود می تواند با همان وسایل اولیه ای که در اختیار داشت مبارزه کند ولی با آن چیزی که نمی داند چیست و به چشم و گوش و هوش او نیز نمی آید نمی دانست چه کند .

قرن های دیگر بر تمدن بشری گذشت بشر در زمینه های مختلف به نیروی همان عادل ممیزه او از دیگر جانوران یعنی فکر و هوش پیروز بهائی یافت . یکا یک مجهولات بر او علوم شدند . و به خاطر همین کشفیات بود که در جوامع آن روز این فکر پیدا شد که عوامل ناشناخته ای هم که مانع تحقیق خواسته ها و آرزوهای بشری می شوند در شمار همان مجهولات هستند و آنها معلوم شده اند این مجهول نیز باید معلوم شود .

وقتی که بزرگترین دانشمندان زمان نیز در راه کشف این مجهول که هنوز اسمی هم نداشت درمانده و ناتوان شدند گروهی موقع شناس و فرصت طلب نیز پیدا شدند که تصمیم گرفتند با توجه به ازیاد روز افزون کسانی که در زندگی روزمره دچار مسایلی می شوند که دو محیطه خود آن مسایل را معلول فعالیتهای همان موجود یا نیرو یا عامل نا موجود فرض می کردند درصدد بهره برداری از نیازمندان بر آیند و فال چوب و پیش گویی به این ترتیب به وجود آمد .
 
ما افراد بشر از مورچه و زنبور کمتر نیستیم شما ببینید که یک مورچه برای رسیدن به مقصودی که دارد چند راه را آزمایش می کند تا بالاخره موفق شود و موفق هم می شود توسل به فال و فال بین هم یکی از همان راه ها ( بعدی ) است که بشر امتحان می کند شاید او را به مقصود برساند .
 
دلایل رجوع به فالگیر به ترتیب اهمیت عبارتند از :

۱- تفریح و سرگرمی

۲- مشکلات خانوادگی و زناشویی

۳- مسائل عشقی

۴- مشکلات مالی ( بیشتر در مورد آقایان صدق می کند )

نهایتا" نتیجه ای که حاصل می شود این است که هر چه از زندگی سنتی فاصله گرفته و به زندگی مدرن نزدیک می شویم که در آن حرف اول در تمام جوانب زندگی را علم و عقل می زند ، این اعتقاد کم رنگ تر شده و تعداد مراجعه افراد کم تر و افراد سعی می کنند با اتکا به قدرت منطق و خرد خود به جنگ مشکلات بروند نه با تکیه بر نیروهای مافوق الطبیعه و فال و پیشگویی .

فال چوب

فال چوب یکی از قدیمی ترین نوع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق نسبت میدهند. برای گرفتن فال چوب باید ابتدا چشمها را بسته و سه نفس عمیق بکشید سپس ذهن و فکرتان را به انچه که مایلید متمرکز کرده و نیت کنید.آنگاه کلیک کنید و این عمل را سه بار تکرار کرده و حرف به دست آمده از هر بار را کنار هم بنویسید سپس از جدول شرح فال خود را مشاهده نمایید

بعد از هر بار کلیک، نتیجه را پاک کنید و بعد برای مرتبه ی بعد کلیک کنید و دقت داشته باشید که هر

 بار یکی از چهار حرف – آ ، ب ، ج ، د ، می آید

 به ترتیب از سمت راست به چپ ،کلیک اول ، دوم ، سوم

 

3.4/5 - (35 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/CzTe
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.