عکس و داستان سریال منو تنها نذار مهدی مظلومی

1,416

عکس و داستان سریال منو تنها نذار مهدی مظلومی

جریان کشف حجاب بازیگران و سریال منو تنها نذار مهدی مظلومی از اخبار داغ این روزهاست مهدی مظلومی با سریال آبی عشق همکاری با شبکه جم را شروع کرد کارگردان سریال‌های 90 شبی طنز شبکه سوم سیما، که بیشتر با سریال «بدون شرح!» شناخته می‌شود، سریالی را به نام «منو تنها نذار» برای شبکه جم روی آنتن می‌برد.این خبر که جسته و گریخته در رسانه‌های منتشر کننده خبر در ایران به چشم می‌رسید، رسما با پخش تیزری از این شبکه تلویزیونی تایید شده است. این تیزر‌ داستانی به ظاهر جنایی، یا حداقل معمایی را نشان می‌دهد که بازیگرانی ایرانی در خارج از ایران، احتمالا دبی، ترکیه یا مالزی فیلم‌برداری کرده‌اند

 

سریال منو تنها نذار

 

پیش از این خبرهایی مبنی بر حضور سعید ابراهیم‌فر، کارگردان فیلم «نار و نی» هم در این شبکه به گوش می‌رسید. این خبر هنوز تایید نشده اما پخش تصاویری از یک سریال به نام «زمین ناهموار» که مشخص نیست سریالی ساخت ترکیه است یا این شبکه، به این شایعات بیشتر دامن می‌زند. بازیگر اصلی سریال زمین ناهموار، از قرار معلوم، «بهمن مفید» خواهد بود.صحبت‌هایی از بازی‌کردن صدف طاهریان و چکامه چمن‌ماه به همراه مانی کسرائیان در این سریال‌ها به گوش می‌رسید که آن‌ها را همبازی بهروز وثوقی اعلام می‌کردند. به نظر نمی‌رسد هنوز نشانه‌ای مستند از این شایعات وجود داشته باشد.

 

با توجه به عدم رعایت مناسبات صدا و سیما در این شبکه، و عدم تجربه کافی این شبکه‌های ماهواره‌ای در سریال‌سازی،‌ شک و شبهه‌های فراوانی را درباره موفقیت این سریال‌ها ایجاد کرده و شایعات هم به این مسائل دامن زده‌اند.همزمان سریال‌های بزرگی در شبکه‌های ایرانی در حال پخش هستند که از آن‌ها می‌توان به  سریال کیمیا یا معمای شاه اشاره کرد. همچنین بازار رونق در دست رقیب در سینمای خانگی، یعنی سریال شهرزاد است

 

مهدی مظلومی کارگردان سریال منو تنها نذار جم تی وی Gem TV پخش سریال منو تنها نذار به کارگردانی مهدی مظلومی کارگردان طناز ایران از شبکه جم تی توی Gem TVهنوز عرق اخبار کشف حجاب بازیگران زن ایرانی صدف طاهریان و چکامه چمن ماه و همچنین مهاجرت مانی کسرائیان در تیتر سایت ها خشک نشده خبری مبنی بر بازی این سه بازیگر در فیلم های ترکیه ای شبکه جم تی وی بر سر زبان ها افتاد که اخیرا این اخبار تایید شد .

خبر بدتری که کمی همه را شوکه کرد خبر ساخت سریال منو تنها نذار توسط مهدی مظلومی کارگردان معروف و محبوب ایران می باشد .
 

بیشتر ما، حتی آنهائی که سینما را جدی دنبال می کنیم، پیش از این حتی اسم “صدف طاهریان” را هم نشنیده بودند اما به یکباره با انتشارتعمدی عکس های بدون حجاب وخبرتصمیم به حضور در سریال های شبکه “GEM TV”تبدیل شد به یک بازیگرزن ایرانی که انگار سالهاست خاک صحنه می خورد ودود تصویر.چکامه چمن ماه و مانی کسرائیان بازیگرانی بودند که می شناختیم واز رفتنشان به جم متعجب شدیم ، بهمن مفید هم بازیگر پیشکسوت توانائی است که اگر به او میدان داده بودیم تا بتواند دوباره در سینمای ایران نقش موثری داشته باشد، حتما مانده بود اما حتی حدس هم نمی توانستیم بزنیم که کارگردان بی حاشیه برخی از ماندگارترین سریال های طنز تلویزیونی با “منو تنها نذار” سر از این شبکه ماهواره ای درآورد.

 

به این ترتیب، سه سریال قرار است در کنارسریال های ترکی” لطیفه” و “گوزل” از جم تی وی پخش شود که اولی «زمین ناهموار»‌با بازی بهمن مفید بازیگر قدیمی سینمای ایران، دومی، سریال منو تنها نذار، با بازی عده‌ای که نام آن‌ها اعلام نشد و حالا سومین آن‌ها یعنی سریال آبی عشق هم تیزرهایش در حال پخش شدن است.

 

مهدی مظلومی کارگردان سریال‌های 90 شبی طنز نظیر “بدون شرح” ، “کمربندها را ببندید”و “زندگی به شرط خنده”شناخته می‌شود، در دهه اخیر توفیق چندانی در تکرار موفقیت های خود نداشت و حالا سریالی را به نام «منو تنها نذار» برای شبکه جم روی آنتن می‌بردکه این تصمیم از جانب وی به نظر دور از انتظار و عجولانه می آید. وی همچنین کارگردان برنامه موفق “ماه عسل” احسان علیخانی نیز بوده است.

توضیحات مهدی مظلومی برای پخش سریال منو تنها نذار در Gem TV

مهدی مظلومی کارگردان ایرانی سریال منو تنها نذار که قرار است از شبکه جم پخش شود توجیهاتی برای این فیلم آورد مهدی مظلومی که این روزها به علت پخش فیلم منو تنها نذار که به کارگردانی وی در شبکه جم تی وی در آینده ای نه چندان دور بر سر زبان ها افتاده با آوردن چند دلیل قصد توجیه پخش سریال منو تنها نذار را از شبکه جم داشته است .

 

چطور میشود کارگردانی که سال ها در رسانه ملی کار کرده و سریال هایی چون “بدون شرح” و “کمربندها را ببندیم” را ساخته است محصولی را برای شبکه ای ماهواره ای تولید کند؟

 

روی آنتن رفتن تیزر فیلمی ویدیویی با عنوان “منو تنها نذار” از شبکه جم که نام مهدی مظلومی به عنوان کارگردان آن آمده بود از یک طرف عجیب بود و از طرف دیگر سوال برانگیز. عجیب از آن جهت که چطور میشود کارگردانی که آخرین محصولاتش یعنی “سیگنال موجود است” و “یه شام خوب” از محصولات شکست خورده شبکه خانگی هستند برای تولید فیلم در شبکه ای انتخاب میشود که ادعایش سرگرم سازی مخاطبان است.

 

چطور سریالی غیرمتعارف تولید می کنید؟؟

 

وجه سوال برانگیز کار آنجاست که چطور میشود کارگردانی که سال ها در رسانه ملی کار کرده و سریال هایی چون “بدون شرح” و “کمربندها را ببندیم” را ساخته است محصولی را برای شبکه ای ماهواره ای تولید می کند که استانداردهای متعارف تصویرسازی در داخل کشور در آنها رعایت نشده است؟

 

آیا این فیلمسازی بی توجه به قواعد داخل با ممنوع الفعالیت شدن مظلومی مواجه نخواهد شد؟؟

 

مظلومی خودش در این باره اظهار می دارد: دوستان اگر بخواهند در برابر این مساله واکنش نشان دهند مطمئنا خامی کرده اند چون من شغلم فیلمسازیست و هیچ قانونی نداریم که به عنوان کارگردان موظف به کار در ایران باشم.
 

 

من برای “جم” نساختم

 

مهدی مظلومی در جایی دیگر از گفتگویش اما اصلا فیلمسازی برای “جم” را رد کرده!!! و می گوید: بنده چند ماه پیش این فیلم را برای تهیه کننده ای به نام “زاراوان” که یکی از دفاتر پخشش در دوبی است ساختم و قرار است در 14 شبکه عربی، هندی، ایرانی و اروپایی پخش شود.

 

وی در توجیهی آشکار ادامه می دهد: “جم” هم یکی از خریداران فیلم است که مسئولیتش با من نیست و به خواست من از شب دوم اسمم از تیزر حذف شد.این کارگردان درباره پوشش غیرمتعارف بازیگران در فیلم مذکور می گوید: نوع پوشش ها به دلیل بین المللی بودن باید مختصات خودش را میداشت!!البته مظلومی گویا همچنان به تولید چنین محصولاتی ادامه خواهد داد. خودش می گوید: تا انتهای سال 2016 تعهد ساخت شش فیلم دیگر را هم دارم.

 

حتی فرهادی هم مجبور به رعایت قواعد است

 

ادعای مظلومی در طرح این نکته که نوع پوشش ها باید مختصات خودش را میداشت کاملا سفسطه برانگیز است بخصوص که در سالهای اخیر کارگردانانی چون اصغر فرهادی و عباس کیارستمی را داشته ایم که حتی آثارشان در آن سوی آبها نیز کمابیش منطبق بر محدودیت های داخلی تولید شده است.

 

واکنش ارشاد چه خواهد بود؟

 

طرح نقطه نظر حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت ارشاد درباره ماجرای مهاجرت برخی چهره ها و کشف حجاب آنها نیز می تواند مکمل بحث باشد.نوش آبادی بعد از کشف حجاب بازیگرانی که این روزها در سریالهای “جم” مشغول به کارند گفته بود: ما انتظار نداریم هنرمندانی که از کنار همین مردم معروف شدند و جایگاهی پیدا می کنند حالا بخواهند به باورها و اعتقادات همین مردم بی توجه باشند.حالا باید منتظر ماند و واکنش سخنگو را به فیلمسازی برای شبکه های ماهواره ای بدون توجه به قواعد متعارف و هنجارهای شناخته شده داخلی، نظاره کرد

 

 

سریال منو تنها نذار

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/FseL
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.