علی نصیریان این روزها در سریال شهرزاد می درخشد

373

علی نصیریان این روزها در سریال شهرزاد می درخشد

بازیگر معروف و پیشکسوت علی نصیریان که این روزها در نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد خوش درخشیده معتقد است جوانان امروز بیشتر از تلاش برای آموزش هنر، دنبال شهرت هستند.

 

ali nasirian 1-rouzegar-com

 

توصیه علی نصیریان به جوانان

 

علی نصیریان پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: هم‌نسلان من اگر نامشان ماندگار شده تنها به خاطر این نیست که زمان ما تعداد هنرمندان نسبت به امروز کمتر بود بلکه آنچه آنها را هنرمند کرد عشق و علاقه و پشتکارشان به هنر و حرفه شان بود.

 

وی افزود: تنها توصیه ای که به جوانان امروز دارم این است که پشتکار داشته باشند و راحت و سطحی از کنار هر چیز عبور نکنند. در عرصه هنر دختران و پسرانی می بینم که اغلب به فکر ستاره شدن هستند و دوست دارند زودتر به جایگاه های بالاتری برسند اما نمی دانند اولین چیزی که انسان را ماندگار می کند عشق و علاقه است.

 

ali nasirian -rouzegar-com

 

علی نصیریان هنرمند پیشکسوت که نقش های ماندگار بسیاری بازی کرده است درباره ادامه فعالیت هایش در مدیوم‌های محتلف چون سینما، تلویزیون، تئاتر گفت: برای من مردم از رسانه مهمتر هستند. سینما و تلویزیون تفاوتی ندارد هر سناریو و نقشی که قابلیت داشته باشد و از مردم حرف بزند برایم محترم است. نمی دانم بعد از این چقدر توان دارم و چه نقش هایی به من پیشنهاد می شود اما هیچ وقت مردم از یادم نخواهند رفت.

 

ali nasirian 2-rouzegar-com

 

وی درباره نقش خود در سریال شهرزاد اشاره کرد: اگرچه سن و سال من از آن زمان دور نیست ولی با فضایی که این سریال دارد من در کودکی ام برخورد نداشته ام و از دور فقط می‌دانستم این ها وجود دارند. کار بازیگر هم این است بتواند نقش هایی بازی کند که ممکن است هیچ وقت تجربه شان را نداشته باشد.

 

ali nasirian 3-rouzegar-com

 

علی نصیریان این روزها در سریال شهرزاد می درخشد

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/JUew
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.