رنگ سال 2019 چیست؟ لباس رنگ مد در سال 98

1,440

رنگ سال 2019 چیست؟ لباس رنگ مد در سال 98

با شروع سال جدید رنگ سال 2019 اعلام می شود. وب سایت روزگار هر سال به نقل از سایت پنتون رنگ سال را اعلام می کند. طبق روال هرسال حرف آخر در زمینه‌ رنگ سال را کمپانی پنتون میزند ودر همین مدت زمان کم مانده به سال جدید رنگ سال را اعلام می کند. این وب سایت در زمینه مد در میان پیر و جوان محبوبیت بسیاری زیادی به دست آورده است.

 

رنگ سال 2019

 

رنگ سال 2019 چیست

 

رنگ سال 2019 چیه؟ رنگ سال چه رنگیه؟ مانتو رنگ سال 2019 چه رنگیه؟ آقا شما میدونید رنگ امسال چه رنگیه؟ آقا ببخشید از این لباسه رنگ سالشو ندارید؟ این سوالات از زمره سوالات بی شماری هستند که در زمینه رنگ مد سال مطرح می شوند. مد گرایان و افراد شیک پوش نیز همواره با این سوالات دست و پنجه نرم می کنند. در آغاز هر سال یک رنگ خاص بعنوان رنگ آن سال معرفی می گردد. بر همین اساس ویترین ها در اکثر فروشگاه ها و مغازه ها طبق هارمونی رنگ سال دیزاین می شوند. بنابراین در ابتدای سال میلادی شاهد کلیه لوازم ، البسه و وسایل به رنگ سال خواهیم بود.

 

 

 

لازم به ذکر است که تاریخچه و سنت رنگ سال، قانون نانوشته ای است که افراد بسیاری در سراسر دنیا طرفدار آن هستند و اخبار آن را دنبال میکنند. و ناگفته نماند که بسیاری از انتخاب های آنها خواه بصورت آگاهانه و خواه نا آگاهانه تحت الشاع همین سنت قرار می گیرد. طبق قرار هر ساله ، با فرارسیدن سال جدید میلادی 2019 رنگ سال معرفی می شود. رنگ خاصی که طبق همان قوانین نا نوشته تا پشت ویترین مغازه ها نفوذ می کند و موج پر قدرتی را وارد صحنه مد و سبک زندگی می کند. به جرات می توان گفت که قدرت آن به شکلی است که می تواند حتی صنعت لوازم خانگی را نیز تحت قانون خود دچار تغییر و تحول می کند. و اما اینکه چرا و چگونه این رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب می شود دارای نکات ریزی است که در این مطلب قصد داریم به توضیح آن بپردازیم.

 

رنگ سال 2019

 

چگونگی انتخاب رنگ سال 2019

 

موسسه رنگ پنتون تنها گروه قدرتمندی است که از سال 2000 میلادی تعیین کننده رنگ سال است. پیتون رنگ انتخابی سال را بر اساس آنچه  که جامعه و مردم آن را دنبال می کنند تعیین و انتخاب می کند. پس بطور قطع این انتخاب می تواند پاسخگوی نیاز آنها باشد. جالب توجه است که رنگ انتخابی بطور صد در صد پر فروش و دلخواه بازار مد و مدگرایی نخواهد بود. ولی رنگی است که مورد توجه طراحان در کلیه اصناف خواهد بود زیرا این همان رنگی است که بیان کننده احساسات ، نگرش و حالات در بخشی از زندگی مردم است.


 

رنگ سال 2019

 

رنگ سال و سازمان رنگ جهانی

 

آغاز فعالیت موسسه پنتون با چاپ و رنگ همراه بود. و رسم و سنت انتخاب رنگ سال را از سال 2000 میلادی پایه ریزی کرد که با استقبال و توجه بی نظیر از سوی هنرمندان و طراحان مد همراه بود. تعیین رنگ انتخابی هر سال جهت بیان احوالات و حال و هوای وقایع موجود در روح زمانه و مردم در سطح جهانی است. رنگ انتخابی سال به سرعت در بین مردم در سراسر دنیا اعلام می گردد. طبق توضیحات قبلی در همین مطلب رنگ سال اعلام شده از طرف موسسه پنتون انعکاسی است از آنچه که مردم در تمامی جهان آن را دنبال می کنند. و در واقع رنگی است که احساس می کنند می تواند پاسخگوی نیاز مردم باشد.

 

 

رنگ مرجانی زنده ، رنگ سال 2019

 

طبق رسم و سنت هرساله و طبق قرار نانوشته ای که سایت روزگار برای معرفی رنگ سال به شما عزیزان داده است ، شرکت پنتون رنگ سال 2019 را اعلام کرد.

 

رنگ سال 2019

 

رنگ مرجانی زنده (Living Coral) که برگرفته از زندگی زیر دریا است انتخاب این موسسه برای رنگ سال می باشد که القا کننده محبت ، گرما ، خوش بینی و صمیمیت است و انرژی مثبت موجود در دریا و طبیعت را در زندگی ما منعکس می کند.

 

رنگ سال 2019

 

مرجانی زنده ، صورتی مرجانی و مرجانی سایه سرخ از عناوین مختلف نام گذاری این رنگ می باشد که با کد #fa7268 شناسایی می گردد.

 

رنگ سال 2019

 

رنگ مرجانی در طیف رنگ نارنجی قرار دارد و کمی هم رنگ طلایی در آن خودنمایی می کند و منعکس کننده انرژی و گرمای طبیعت در زندگی روزمره است.

 

رنگ سال 2019

 

تا آخر سال شاهد تاثیر رنگ انتخابی بر دکوراسیون ، پوشاک ، لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و… خواهیم بود.

 

رنگ سال 2019

 

رنگ سال 2019

3.9/5 - (16 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/mF0g
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.