ایرج پدر احسان خواجه امیری بر روی تخت بیمارستان

229

ایرج پدر احسان خواجه امیری بر روی تخت بیمارستان

عکس جدید احسان خواجه امیری در کنار پدرش ایرج پدر او ایرج از سر آمدان موسیقی سنتی و آواز است که بر شکوفایی و پرورش او تاثیر بسزایی داشته است. احسان شیفته و عاشق موسیقی است. کار حرفه ای خود را با آهنگسازی برای مجموعه ای مستند که موسیقی بی کلام بود شروع کرد. احسان خواجه امیری متولد 7 آبان 1363 فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد و فرزند آخر خانواده احسان خواجه امیری در یک خانواده هنرمند به دنیا آمده است.

 

احسان خواجه امیری


خانواده هنرمند


احسان خواجه امیری در یک خانواده کاملا هنرمند به دنیا اومدم، پدرم «ایرج» یکی از خوانندگان بنام و محبوب ایران است، مادرم هم از صدای خوبی بهره‌مند است اما هیچ‌وقت قسمت نشده که بخواند، خواهر بزرگترم هم موسیقیدان است

****

 

احسان خواجه امیری با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:

 

احسان خواجه امیری

 

انشاالله هر کس مریض داره خدا شفا ش بده پدر من هم فردا یه عمل داره دعا کنید زود تر حالشون خوب بشه ممنون

 

حسین خواجه‌ امیری زاده 11 دی 1311 در شهر خالدآباد نطنز، استان اصفهان خوانندهٔ موسیقی اصیل ایرانی است. وی پدر احسان خواجه‌امیری (خواننده) و الیکا خواجه‌امیری (نوازنده و مدرس پیانو) است.او با هنرمندان زیادی مانند علی تجویدی، همایون خرم، پرویز یاحقی، حبیب‌الله بدیعی، اسدالله ملک، جلیل شهناز، لطف‌الله مجد، فرهنگ شریف، فریدون حافظی، منصور نریمان، حسن کسایی، محمد موسوی، حسن ناهید، رضا ورزنده، منصور صارمی، فضل‌الله توکل، احمد عبادی، انوشیروان روحانی و بسیاری از نوازندگان و البته خوانندگان دیگر همکاری داشته است.

 

حسین خواجه‌ امیری اسفند سال 92 آلبوم «من و استاد» را با همراهی «امیر احسان فدایی» منتشر کرد. آلبوم «بخوان با من» نیز دیگر اثری است که با همراهی محمدرضا تنها از این خواننده در دست انتشار قرار دارد. خواجه امیری در این اثر برای اولین بار در یک آلبوم پاپ 15 دقیقه هم ساز و آواز به سبک آثار پیشینش اجرا کرده است.

 

اختصاصی روزگار

 

ایرج پدر احسان خواجه امیری بر روی تخت بیمارستان

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/msr1
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.