گالری شیک ترین مدل کیف چرم دخترانه و کیف زنانه 2016

364

گالری شیک ترین مدل کیف چرم دخترانه و کیف زنانه 2016

مجموعه گالری عکس های مدل کیف چرم ایرانی و خارجی برای سال 1395 و 2016 برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های کیف چرم زنانه و دخترانه جدید و شیک

همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه راهنمای کامل خرید کیف‌ زنانه و… قرار میدهیم

 

کیف چرم

 

یکی از مهم‌ترین وسایل یا بهتر است بگوییم ملزومات شیک‌پوشی خانم‌ها، کیف دستی مناسب و در عین حال ارزان‌قیمت است.

در این گزارش به برخی از مهم‌ترین نکاتی که در خصوص خرید کیف راحت باید به آن توجه داشت که بدین شرح است:

همه واضح است که قبل از خرید باید به فاکتورهای مختلفی چون قیمت، نوع دوخت، آسترهای به کار برده‌شده در داخل کیف، زیپ، رنگ، نوع و حتی مارک کیف توجه کرد. یک کیف مناسب زمانی ایده آل خواهد بود که بر طبق نیاز شما انتخاب شود.

 

کیف چرم

 

همچنین به استحکام کیف در راستای استفاده خود توجه ویژه کنید تا بعد از مدتی با پاره شدن دسته و آسترهای داخل روبرو نشوید.به قیمتش دقت کنید.صرف‌نظر از وضعیت اقتصادی برای استفاده بهینه باید کیفی را انتخاب کنید که مورداستفاده شماست این عادت بد در بسیاری از افراد موجب از بین رفتن حق سایر هم‌وطنان نیز می‌شود که شاید هزینه‌های بالایی برای خرید یک کیف بدهند اما وقت لازم را برای انتخاب آن صرف نکنند.

 

کیف چرم

 

امروز با توجه به بالا رفتن قیمت تمام‌شده بسیاری از کالاها هزینه پرداختی از سوی مصرف‌کننده حائز اهمیت است و در درجه اول توجه مشتری را جلب می‌کند. شاید در مغازه‌های مختلف انواع متفاوتی از قیمت کیف را دیده باشید که بنا به دلایل گوناگونی چون جنس به کار برده‌شده یا کلمه معروفی چون مارک بودن هزینه بسیار بالاتری نسبت به سایر کیف‌های مرسوم داشته باشند.

 

کیف چرم

 

شاید بهتر باشد در خرید به مکان‌های مختلف دقت ویژه کنید زیرا در این بین، مغازه یا فروشگاه‌هایی پیدا می‌شود که قیمت‌های متعادل‌تری نسبت به اطرافیانش داشته باشد. پس در خرید عجله  نداشته باشید. سپهسالار، منوچهری، بهارستان، ولی‌عصر، بازار بزرگ تهران، شهر ری، ونک، تجریش و بسیاری دیگر از مناطق را می‌توان مهم‌ترین مراکز خرید کیف در تهران نام برد که البته باید توجه داشته باشید اگر به قیمت‌های پایین‌تر فکر می‌کنید قطعاً باید به مراکز بزرگ‌تر چون بازار یا خیابان و چهارراه ولی‌عصر یا محدوده دولت‌آباد تهران مراجعه کنید.

 

کیف چرم

 

به‌طور مثال فروشنده کیفی را به ارزش 15 هزار تومان می‌خرد همین کیف در مغازه‌ای در تجریش 30 هزار تومان و در مغازه‌ای در منطقه نواب تهران با سود کمتری به ارزش 18 تا 20 هزار تومان به فروش می‌رسد. این تفاوت قیمت ناشی از گران‌تر بودن کرایه مغازه‌ها در مناطق مختلف تهران است.

 

کیف چرم

 

کیف‌های ارزان‌ قیمت

قیمت کیف در مناطق مختلف تهران نوسان شدیدی دارد. در حقیقت خیلی بعید است در مغازه‌ها و پاساژهای بزرگ و لوکس کیف‌های ارزان‌قیمت پیدا کنید.

مکان و منطقه خرید روی قیمت اجناس تأثیر می‌گذارد. البته در موارد خاص کیف‌های گران‌قیمت با کیفیت‌های خیلی بهتر نیز وجود دارد؛ اما حسن بزرگ کیف‌های ارزان‌قیمت تنوع بیشتر در استفاده از این کالا است شما بجای اینکه یک کیف به ارزش 100 هزار تومان بخرید می‌توانید تعداد خریدهای خود را بیشتر کنید.

 

کیف چرم

 

به این نکات بیشتر دقت کنید

اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما صرف‌نظر از رنگش هماهنگ شود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

اگر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس‌های شما هماهنگ است.

 

کیف چرم

 

اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعاً مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.

اگر ریزاندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد.

در نظر داشته باشید که چه مقدار چیزی می‌خواهید در کیف خود حمل کنید.

 

کیف چرم

کیف دستی , کیف مجلسی زنانهمدل کیف زنانه شیک , کیف چرم

کیف چرم

کیف دستی , کیف مجلسی زنانهمدل کیف زنانه شیک , کیف چرم

کیف چرم

کیف دستی , کیف مجلسی زنانهمدل کیف زنانه شیک , کیف چرم

 

گالری شیک ترین مدل کیف چرم دخترانه و کیف زنانه 2016

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/Ov2K
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.