زمان پخش فصل سوم خندوانه و جزئیات فصل سوم خندوانه

73

زمان پخش فصل سوم خندوانه و جزئیات فصل سوم خندوانه

این روزها خیلی ها منتظر سری جدید برنامه خندوانه هستند بله در عید نوروز ۹۵ منتظر فصل سوم خندوانه باشید اما ایده‌های رامبد جوان و دوستانش برای سری سوم " خندوانه " چیست؟

 

فصل سوم خندوانه

 

تصویربرداری سری سوم برنامه خندوانه تا چند روز دیگر رسما آغاز خواهد شد و تلاش تیم تولید این برنامه رساندن آن به کنداکتور نوروزی شبکه نسیم است.

 

جواد فرحانی تهیه‌ کننده این برنامه در گفت‌وگو با روزنامه سینما ضمن بیان جزئیاتی از برنامه‌ریزی این گروه گفت: دکور برنامه در مختصاتی بزرگتر از قبل آماده شده و تا چند روز آینده ضبط سری جدید آغاز می‌شود. از نکات جالبی که دکور جدید این برنامه دارد و طراحی آن با استفاده‌ از دورریختنی‌های بازیافتی است که فرحانی در توضیح این ایده می‌گوید: این برای نخستین بار در ایران و حتی تا جایی که می‌ دانم جهان است که دکور برنامه‌ ای با استفاده از دور ریختنی‌های بازیافتی طراحی می‌شود و فکر می‌کنم یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های سری جدید برنامه همین دکور آن باشد. دکوری که به نسبت سری‌های قبل بزرگ‌تر هم هست و نزدیک ۱۰۰ مهمان گنجایش دارد.

 

رامبد جوان با انتشار عکس زیر خبری از خندوانه داد

 

رفقا سلام.
شمارش معکوس براى شروع خندوانه!!!!!
و این قول رو مى دم که تلاش مى کنیم گرم و جذاب و سرگرم کننده و سرحال باشیم.
ولى نمى گم دقیقاً چه شبى شروع مى کنیم

 

فصل سوم خندوانه

 

تیم تولید خندوانه بخش گزارش‌های میدانی خود را تا کنون در ۱۰ استان به پایان رسانده و از دیگر ایده‌های آن همین طراحی آیتم‌های جدید است. یکی دیگر از غافلگیری‌های این برنامه هم حضور گروه اجرای زنده موسیقی در برنامه است که می‌تواند سروشکلی زنده‌ تر به برنامه بدهد. باید دید آیا رامبد جوان و دوستانش "خندوانه" را به آنتن نوروز۹۵ می‌ رسانند

 

زمان پخش فصل سوم خندوانه و جزئیات فصل سوم خندوانه

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/QyOj
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.