کلیک یاب + معرفی سایت تبلیغات کلیکی کلیک یاب

366

کلیک یاب + معرفی سایت تبلیغات کلیکی کلیک یاب

سایت تبلیغات کلیکی و تبلیغات اینترنتی کلیک یاب سه سال پیش در سال 1393 تاسیس شد و با شعار ما تلاش می کنیم مرزها را بشکنیم و فرصت های جدیدی خلق کنیم تا محصولی کارآمد و مقرون به صرفه بسازیم که تمام ذینفعان راضی و پیروز باشند شروع به کار کردند.

 

کلیک یاب

 

 

کلیک یاب در اردیبهشت سال 1393 پایه گذاری شد و ماموریت خود را ایجاد تاثیرگذارترین فناوری تبلیغات آنلاین و دردسترس قرار دادن آن برای عموم مردم تعریف کرد، ما تلاش می کنیم مرزها را بشکنیم و فرصت های جدیدی خلق کنیم تا محصولی کارآمد و مقرون به صرفه بسازیم که تمام ذینفعان راضی و پیروز باشند.

 

یکی از امکانات منحصربفرد کلیک یاب برای وب سایت‌های آگهی دهنده محاسبه نرخ تبدیل به مشتری است، به این صورت که شما با قرار دادن یک کد جاوا اسکریپت در تمام صفحات وب سایت خود و تنظیم صفحه هدف می‌توانید تعداد مشتریانی که از طریق کلیک‌یاب جذب کرده‌اید را بشمارید، حتی می توانید نرخ بازگشت سرمایه تان را محاسبه کنید. بطور مثال: شما 300 هزار تومان هزینه تبلیغات در کلیک‌یاب کرده‌اید و 2000 نفر وارد وب‌سایت شما شده‌اند و از این تعداد، موفق به فروش 40 عدد کالا یا خدمات شده‌اید. هر یک از این مشتریان بطور متوسط 30 هزار تومان برای شما سود خالص به همراه دارند. حال می توان نتیجه گرفت که کمپین شما یک میلیون و دویست هزار تومان سود کرده است و کمپین تبلیغاتی شما از بازگشت سرمایه 4 برابری برخوردار بوده است و حالا می توانید تصمیم بگیرید که بودجه تبلیغاتی خود را نیز بالاتر ببرید.

 

کلیک یاب

کلیک یاب , تبلیغات کلیک یاب , سایت کلیک یاب

 

هزینه تبلیغات در کلیک یاب بصورت کلیکی محاسبه می شود و تبلیغ دهنده فقط به ازای بازدید کنندگانی که وارد وب سایتش می شوند پرداخت انجام می دهد، همچنین می توان استراتژی کمپین های تبلیغاتی براساس تمرکز روی کلیک بیشتر یا مشتری بیشتر تعیین کرد، اگر تمرکز روی کلیک باشد کلیک یاب تلاش می کند با پایین ترین قیمت بیشترین کلیک را براساس اهداف کمپین بیابد و اگر تمرکز کمپین تبلیغاتی روی مشتری باشد کلیک یاب تلاش می کند به هر قیمتی شده مخاطبانی مناسب که از نرخ تبدیل به مشتری بالاتری برخوردار هستند را بیابد.

 

کلیک یاب شبکه ای از نمایش دهندگان آگهی را در اختیار دارد که آنها را ناشر می‌نامد، این ناشران در ازای نمایش تبلیغات در وب‌سایت‌های خود بصورت کلیکی کسب درآمد می‌کنند، شما هم اگر صاحب وب‌سایت یا وبلاگ هستید، می‌توانید به جمع این ناشران در کلیک‌یاب بپیوندید و با نماش آگهی کسب درآمد کنید. بیشتر بدانید…

 

 

کلیک یاب

کلیک یاب , تبلیغات کلیک یاب , سایت کلیک یاب

 

سایت کسب درآمد با ارائه مطلب تخصصی و نیمه تخصصی در زمینه درآمد آنلاین و کسب و کارهای فیزیکی هر روزه پذیرای نگاه های سبز شما بزرگواران است . در این لحضه پیشنهاد ویژه ای داریم برای عزیزانی که سایت و وبلاگ تقریبا پربازدیدی دارند ، با کلیک یاب میتونید هوشمندانه برای سایت و وبلاگتون تبلیغات بگیرید و کسب درآمد کنید و با رسیدن درآمدتون به یک حد نصاب آن را با چند کلیک ساده درخواست زده و برداشت نمایید .

 

دیگه نگران پیدا کردن جذب تبلیغ برای سایت و وبلاگ تون نباشید ، این سایت هر نوع سایز تبلیغات آماده رو برای شما آماده کرده است . کافی است با عضویت در این سایت و ثبت سایت تون در کلیک یاب ، از کدهای تبلیغاتی آماده استفاده کنید در سایت تون یا فروشگاه تون و در ازای کلیک هر مخاطب تون کسب درآمد کنید . میتونید به صورت روزشمار و لحضه ای از آمار کلیک کاربران بر روی تبلیغات ها و همچنین درآمدتون آگاه شوید . شاید کمی دیر شده باشه ، بیش از 8000 نمایش دهنده عضو این سایت محبوب ایرانی هستند ، پس تا دیر نشده ، از پتانسیل بازدید سایت و وبلاگتون درآمدزایی کنید . یکی از امکانات بی نظیر کلیک یاب ، هدفگذاری تبلیغات است یعنی شما بر اساس محتوای سایتتون تبلیغات مشابه دریافت میکنید تا بازدهی بیشتری رو شاهد باشید .

 

کلیک یاب

کلیک یاب , تبلیغات کلیک یاب , سایت کلیک یاب

 

وقتی شما فرضا سایت فیلم و موزیک دارید ، بی شک تبلیغاتی که در سایت شما به نمایش درخواهد آمد اگه مرتبط با موضوع سایت تون باشه کاربران بیشتری رو برای کلیک و دیدن تبلیغات جلب خواهد کرد که نتیجه ی اینکار درآمد و پورسانت بیشتر برای شما خواهد بود . امکان نمایش جغرافیایی تبلیغ و … دیگر امکانات منحصربه فرد کلیک باب است . این سایت از اردیبهشت 93 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و در این مدت مشتریان زیادی رو از جمله : سایت سامسونگ – شیپور – پونیشا و … جذب کرده است که برای شما نمایش دهنده ی عزیز فرصتی بی نظیر برای کسب درآمد است.

گزارش کاملا  دقیق – تسویه حساب سریع و منظم دیگر ویژگی های کلیک یاب است

.

کلیک یاب

کلیک یاب , تبلیغات کلیک یاب , سایت کلیک یاب

 

کلیک یاب یک شبکه هوشمند تبلیغات آنلاین است که به تازگی کار خود را  آغاز کرده و کار اصلی آن، نمایش آگهی بصورت هدفمند در صفحات وب است. کلیک یاب تبلیغات مرتبط با محتوای صفحات و علایق کاربران را به نمایش می گذارد.تبلیغات هدفمند کلیک یاب از بازدهی چند برابر نسبت به تبلیغات معمول برخوردار است زیرا نه تنها این تبلیغات برای مخاطبان آن ناآشنا نیستند بلکه به آن علاقه مند نیز می باشند، چرا که کلیک یاب مخاطبانی باکیفیت را می یابد که با نرخ بالاتری از کسانی که بصورت غیر هدفمند انتخاب شده اند روی آگهی کلیک می کنند و مدت بیشتری در وب سایت تبلیغات دهنده می مانند و از نرخ تبدیل به مشتری بیشتری برخوردارند.

 

یکی از امکانات منحصربفرد کلیک یاببرای وب سایت های آگهی دهنده، محاسبه نرخ تبدیل به مشتری است؛ به این صورت که شما با قرار دادن یک کد جاوا اسکرییت در تمام صفحات وب سایت خود و تنظیم صفحه هدف می توانید تعداد مشتریانی که از طریق کلیک یاب جذب کرده اید را بشمارید. حتی می‌توانید نرخ بازگشت سرمایه‌تان را محاسبه کنید.

 

 

بطور مثال: شما 300 هزار تومان هزینه تبلیغات در کلیک یاب کرده اید و 2000 نفر وارد وب سایت شما شده اند و از این تعداد، موفق به فروش 40 عدد کالا یا خدمات شده اید. هر یک از این مشتریان بطور متوسط 30هزار تومان برای شما سود خالص به همراه دارند. حال می توان نتیجه گرفت که کمپین شما یک میلیون و دویست هزار تومان سود کرده است و کمپین تبلیغاتی شما  از بازگشت سرمایه 4برابری برخوردار بوده است و حالا می توانید تصمیم بگیرید که بودجه تبلیغاتی خود را نیز بالاتر ببرید

 

کلیک یاب

کلیک یاب , تبلیغات کلیک یاب , سایت کلیک یاب

 

هزینه تبلیغات در کلیک یاب به صورت کلیکی محاسبه می شود و تبلیغ دهنده فقط به ازای بازدید کنندگانی که وارد وب سایتش می شوند پرداخت انجام می دهد. همچنین می توان استراتژی  کمپین های تبلیغاتی براساس تمرکز روی کلیک بیشتر یا مشتری بیشتر تعیین کرد،  اگر تمرکز روی کلیک باشد کلیک یاب تلاش می کند با پایین ترین قیمت بیشترین کلیک را براساس اهداف کمپین بیابد و اگر تمرکز کمپین تبلیغاتی روی مشتری باشد کلیک یاب تلاش می کند به هر قیمتی شده مخاطبانی مناسب که از نرخ تبدیل به مشتری بالاتری برخوردار هستند را بیابد.

 

کلیک یاب شبکه ای از نمایش دهندگان آگهی را در اختیار دارد که آن ها را ناشر می نامد. این ناشران در ازای نمایش تبلیغات در وب سایت های خود بصورت کلیکی کسب در آمد می کنند. شما هم اگر صاحب وب سایت یا وبلاگ هستید می توانید به جمع این ناشران در کلیک یاب بپیوندید و با نماش آگهی کسب درآمد کنید. بیشتر بدانید…اگر می خواهید هزینه ای که برای تبلیغات کالا و خدماتتان کنار گذاشته اید درست مصرف شود و بتوانید هزینه تبلیغات خود را بازگردانید و سود هم داشته باشید همین امروز اقدام به ساخت کمپین تبلیغاتی خود کنید

 

کلیک یاب , تبلیغات کلیک یاب , سایت کلیک یاب

 

کلیک یاب + معرفی سایت تبلیغات کلیکی کلیک یاب

5/5 - (1 امتیاز)
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/9toW
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.