طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی شایعه یا واقعیت

449

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی شایعه یا واقعیت

ماجرای طلاق بهاره رهنما بازیگر زن از همسرش پیمان قاسم خانی به نظر میرسد در زندگی شخصی و مشترک بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی تغییراتی رخ داده و براساس شایعات از یکدیگر جدا شده اند.


طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

 

در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی مشترک بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و  پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون شنیده می شد.با این حال نه رهنما و نه قاسم خانی که یک فرزند به نام پریا هم دارند در این باره اظهارنظر شفاف نکردند تا حجم شایعات بیشتر شود.

 

بهاره رهنما به تازگی در گفتگویی با مجله 'دیده بان' وقتی  سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند!رهنما در پاسخ به سوالی مربوط به اینکه درباره وی و قاسم خانی حرفهای زیادی زده میشود گفت: {مردم} لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد.وی ادامه داد: علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند.
 


آیا روابط دوستانه تان با پیمان برقرار است؟

 

بهاره رهنما این گونه از پاسخگویی شفاف طفره می رود و سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه 'آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است' بیان داشت: بله، هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف می زنند. شما کاری نداشته باشید. به این حرفها نباید توجه کنید.(خنده)

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی


پیمان به من زنگ زد و گفت بازیگر خوبی هستی

 

این سوال البته که می تواند به مخاطبان اطلاعات کامل را درباره شایعه موردنظر بدهد بخصوص وقتی در کنار بخشی از گفته های رهنما درباره چگونگی حضورش در 'خوب بد جلف' به کارگردانی پیمان قرار می گیرد.
رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی قصه 'خوب بد جلف' نبودم و قصه هم قصه سریال 'پژمان' نبود، پیمان به من زنگ زد و گفت تو بازیگر خوبی هستی و فکر می کنم جایت جلوی دوربینم خالی است و مثل همه دوستان دیگر دعوت شدم به این کار.

 

پیمان قاسم‌ خانی (زاده 30 دی 1344 خورشیدی)، فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و یا سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.قاسم‌خانی که در دانشکده اهواز آمار انفورماتیک خوانده‌است در سال 1370 به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و دوره فیلمنامه‌نویسی را در اولین مرکز گذرانده‌است. از جمله فیلمنامه‌های او: «من زمین را دوست دارم»، «بوی خوش زندگی» (بازنویسی)، «نان و عشق و موتور هزار» است که برای ابوالحسن داوودی و فیلمنامه «هتل» را نیز برای مرضیه برومند نوشته‌است.

 

او برای نوشتن فیلمنامهٔ «دختری با کفش‌های کتانی» جایزه بهترین فیلمنامه‌نویسی را از خانه سینما دریافت کرد و بعد سناریو و سرپرست نویسندگی سریال «پاورچین» را بعهده گرفت. فیلم کوتاهی نیز به نام «هزارپا» با بازی بهاره رهنما، مهران مدیری، سروش صحت و پگاه آهنگرانی ساخت. همچنین سریال‌های «خانه ما» (مسعود کرامتی) و «گالری 9» (غلامرضا رمضانی) را نوشته‌است.وی برای فیلمنامه فیلم مارمولک سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده‌است.وی همسر بهاره رهنما یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. همچنین وی برادر مهراب قاسم خانی فیلمنامه‌نویس و طراح صحنه و لباس است.

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

طلاق بهاره رهنما , طلاق بهاره رهنما  از پیمان قاسم خانی , ماجرای طلاق بهاره رهنما

 

بهاره رهنما (زاده 1352 در اراک ) بازیگر زن ایرانی است. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.وی در وب‌نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت.


آخرین اخبار بهاره رهنما در سال 1395

 

وسوسه 40 سالگی بهاره رهنما

بهاره رهنما برای نخستین مرتبه، کامل از چرایی های حضورش در کنار گروه موسیقی «نقطه دار» به عنوان تهیه کننده گفت و درادامه خبر داد که با این گروه پرفورمنس «از پاریس تو تا تهران من» بر صحنه نمایش خواهد برد.

 


نشست مطبوعاتی گروه موسیقی «نقطه‌دار» در کافه گالری «آس» برگزار شد. سبک و سیاق برگزاری این برنامه کاملا صمیمی بود و «بهاره رهنما» و «علی شوکت» از چند چهره هنری و اهالی رسانه‌ها میزبانی کردند. در این نشست، برنامه‌ها و اهداف گروه نقطه‌دار به تهیه‌کنندگی بهاره رهنما و خوانندگی علی شوکت تشریح شد و این بازیگر سینما و تلویزیون از جزئیات اولین فعالیت خود در دنیای موسیقی هم سخن گفت. این برای اولین‌ بار است که یک بانوی بازیگر به حیطه تهیه‌کنندگی موسیقی قدم گذاشته و همین مساله باعث شده تا طی‌ ماه‌های گذشته نظرات گوناگونی از سوی مخاطبان مطرح شود.

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

طلاق بهاره رهنما , طلاق بهاره رهنما  از پیمان قاسم خانی , ماجرای طلاق بهاره رهنما

 

پس از حضور تمامی مهمانان، بهاره رهنما صحبت‌های خود را آغاز کرد و گفت : در ابتدا فقط قرار بوده ترانه‌هایی را برای این گروه بنویسد و سپس گفت:« ابتدا نمی خواستم تهیه کننده باشم و تنها قرار بود ترانه هایی برای این گروه بنویسم اما بعد از پیشرفت کار نتیجه گرفتیم که پروژه باید منسجم تر ادامه یابد. من نسبت به جوان ها احساس مسئولیت می‌کنم. شابد به خاطر این که خودم یک دختر جوان دارم»

 

علی شوکت هم در ادامه این توضیحات را مطرح کرد:«در آلبوم دومم آثاری از بهاره رهنما را اجرا کرده‌ام و خودم آهنگسازی قطعات را انجام داده‌ام و تهیه کنندگی مجموعه هم بر عهده ایشان است. ما چندی پیش نماهنگ قطعه «سیاه و سفید» را در شهر استانبول ضبط کردیم. این کار در فرصت بسیار کمی ساخته شد اما تمام تلاش ما بر این بود که کار را به بهترین شکل به سمع و نظر مخاطبان برسانیم.»

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

طلاق بهاره رهنما , طلاق بهاره رهنما  از پیمان قاسم خانی , ماجرای طلاق بهاره رهنما

 

او در ادامه به سبک آثار هم اشاره داشت و گفت:« سبک این آثار را می توان پاپ‌راک نامید اما از طرفی کار می‌تواند یک سبک خاصی نداشته باشد. این تفاوت از این جهت است که احساس صاحب اثر در آن به نحو متفاوتی گنجانده شده است.»بابک صحرایی» یکی دیگر از مهمانانی بود که خوشحالی خود را نسبت به حضور بهاره رهنما در عرصه موسیقی ابراز کرد. «حسن علیشیری» هم تلفیق گونه‌ای از تئاتر با موسیقی را با توجه به خلاقیت‌های علی شوکت و بهاره رهنما، دارای آینده‌ای روشن تصور کرد. زهرا عاملی هم در این جلسه گفت:«  هنگامی که بهاره ترانه ای برای این گروه می سرود همراهش بودم و باید بگویم که یکی از بهترین ترانه های اولی را از او خواندم.چراکه در وزن به هیچ وجه دچار مشکل نبود.»

 

یکی دیگر از نکات این برنامه اعلام خبر نمایش جدید بهاره رهنما بود. این پرفورمنس «از پاریس تو تا تهران من» نام دارد و در بخش موسیقی آن گروه نقطه‌دار به خوانندگی علی شوکت حضور دارند. رهنما زمان برگزاری این برنامه را هم اوایل سال آینده  در تماشاخانه باران یا ایرانشهر اعلام کرد.

 

عکس زیبای بهاره رهنما و آنا نعمتی در افتتاحیه سفیر پالادیوم

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

طلاق بهاره رهنما , طلاق بهاره رهنما  از پیمان قاسم خانی , ماجرای طلاق بهاره رهنما

 

بهاره رهنما با انتشار عکس زیر نوشت : با آنا نعمتي عزيز در ايونت افتتاحيه شعبه سفير پالاديوم امروز ، ممنونم از آناي جذاب و دوست داشتنی

 

دل نوشته بهاره رهنما برای شجریان

 

بعد از اعلام خبر بیماری محمد رضا شجریان ، عده ای از هنرمندان با انتشار پست های اینستاگرامی با این خواننده ابراز همدردی کردند.بهاره رهنما بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود نوشت:جان جهاني هستي شما ، دل ملتي به طپش هاي قلب شريف و هنرمند شما بسته است..تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد… محمد رضا شجریان.

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی

طلاق بهاره رهنما , طلاق بهاره رهنما  از پیمان قاسم خانی , ماجرای طلاق بهاره رهنما

 

رضا رویگری از جدایی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی می گوید! رضا رویگری بازیگر تاتر،سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص همکاری با فیلم سینمایی «خوب،بد،جلف» اولین تجربه بلند سینمایی پیمان قاسم خانی گفت: این فیلم قصه ای جذاب و روان دارد ودر آن شاهد موقعیت های طنز نیز خواهیم بود، از طرفی قاسمخانی به عنوان کار اول سینمایی خود توانست به خوبی از عهده آن برآید و حرفه ای عمل کند اما قضاوت را باید به زمان اکران موکول کنیم.

 

رویگری در خصوص صحبت های مبنی برجدایی بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی خاطر نشان کرد: من هم این موضوع را شنیده ام اما صحت آن را به هیچ عنوان تایید نمی کنم و در کل عادت ندارم در زندگی خصوصی افراد کنکاش کنم،در هر صورت اگر دو نفر تمایل به زندگی مشترک باشند ادامه می دهند، در غیر این صورت از هم جدا می شوند و این امری عادی است چه بهتر که به حاشیه ها دامن نزنیم. بهاره رهنما (متولد 10 آذر 1352 در اراک) بازیگر زن ایرانی است. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.

 

بهاره رهنما و پیمان قاسم‌خانی دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد. پیمان قاسم‌خانی (متولد 30 دی 1344 خورشیدی)، فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و یا سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.

 

بهاره رهنما در واکنش به شایعه های اخیر درباره جدایی اش در صفحه اینستاگرامش نوشت: پشت میکنم به همه مزخرفات و قضاوت های این روزها ، با اتش زندگی و مهر ادمهایی که دوستم دارند و دوستشان دارند گرم میشوم و همچنان به مسیرم ادامه می دهم ،بعد از بیست و چهار سال تلاش در عرصه کار هنری و اخذ دو لیسانس و دو فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر کشورم ، بی شک عقل و درایت کافی برای تصمیمات مهم زندگی ام دارم ، پیمان قاسم خانی هم همیشه بهترین دوست و ادم عزیز زندگی من هست وخواهد بود و بی اندازه بزرگ و محترم??❤️ آن دسته بیمارین روحی که منتظر جنگ بین ما و ازار فرزندمان هستند هم بی شک در حسرت این آرزو خواهند ماند✌?، به گمانم هر ادم معروفی مثل هرانسانی حق دارد بخش هایی از زندگیش را که دوست دارد در فضای مجازی به تماشای عموم بگذارد و بخش هایی را نه 

 

هرگز با دروغ و دغل زندگی نکردم و نمیکنم و همچنان به روش تلاش و کوشش و جلو رفتنم در مسیری که دوست دارم تا زنده ام ادامه خواهم داد ، کسانی را هم که من و ما را قضاوت میکنند و قصد دارند تمام تلاش هایمان در عرصه کار و اجتماع را ندیده بگیرند و ما را شکست خورده بنامند، به خداوند بزرگ واگذار کردم و امیدوارم در سال نود و پنج با سخت ترین تغیرات و چالش های زندگیشان مواجه بشوند تا دست از قضاوت ادم ها بردارند، خوشبختی احساس درون ماست : من بهاره رهنما در این بهار هزار و سیصد و نود و پنج خودم را زن خوشبخت و پر تلاشی میدانم که تغیرات زندگی رابا جرات و آغوش باز می پذیردو هرگز کسی رامقصر اتفاقات شخصی عمرش نمیداند ، ?این اولین و اخرین پیام من درباره این تنش های اخیر بود و هست ،حالا بیماران بیکار بروند تا ماه ها این نوشته مرا تحلیل کنند? خدا را شکر به آماراشتغال کشور با این جوابم أضافه کردم ?من بعد به بازی احمقانه نُون به نرخ روزخورهای اینترنی به هیچ عنوان تن نخواهم داد و در مقابل این أفراد مجازی و فضای مجازی در این گونه موارد و سرک کشیدن ها سکوت میکنم? ، در برخورد با ادمهای حقیقی هم همچنان بدون دروغ و ریا خود واقعی ،سرزنده و خوشحال خودم هستم

 

منبع : cinemajournal.ir

 

طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسم خانی شایعه یا واقعیت

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/daBV
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.