عکس های افسانه پاکرو در سایت عربی منتشر شد

971

عکس های افسانه پاکرو در سایت عربی منتشر شد

عکس افسانه پاکرو بازگیر مشهور ایرانی که در سایت های عربی منتشر شده مورد انتقاد وی قرار گرفته است. افسانه پاکرو (متولد 11 اردیبهشت 1362 در اهواز) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است

 

افسانه پاکرو

 

عکس پاکرو در سایت های عربی منتشر شده است که انتقاد افسانه پاکرو در پی داشت. افسانه پاکرو از انتشار عکس هایش در سایت های عربی ناراحت است و عکس و متن زیر را منتشر کرده است.نکته قابل توجه این است که عکس افسانه پاکرو در سایت عربی بیش از 45 هزار لایک گرفته است! نمیدونم چرا تو چند پیج عربی عکس منو با تغییراتی گذاشتن. خودم هم که دلم نمیخواد عمل زیبایی کنم با فتوشاپ جراحی شدم!

 

افسانه پاکرو

 

افسانه پاکرو (متولد 11 اردیبشهت 1362 در خوزستان) بازیگر ایرانی است.وی حرفه بازیگری را با فیلم محکومین بهشت آغاز کرد. افسانه فارغ‌ التحصیل رشته نقاشی است.تحصیل در دبستان در چند نمایشنامه ایفای نقش کرده بود که در یکی از ان نمایشنامه‌ها نقش یک قورباغه را بازی کرده است . پس از ان دوره اصلا به بازیگری فکر نکرده است . بعد از راهنمایی به هنرستان رفته و در انجا رشته گرافیک را انتخاب کرده و در ادامه هم رشته گرافیک را تا مقطع کارشناسی خوانده است .وی با فیلم سینمایی محکومین بهشت که در اسفند ماه سال 1385 اکران شد به اهالی سینما معرفی شد.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/4DET
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.