میستوبیشی میراژ و لنسر و ASX امسال وارد خواهند شد

38

میستوبیشی میراژ و لنسر و ASX امسال وارد خواهند شد

ماشین های میستوبیشی به ایران می ایند امسال ما شاهد واردات چندین ماشین از جمله میراژ، لنسر و (ASX) به کشورمان خواهیم بود.

 

ماشین

 

به طور معمول فصل های تابستان و زمستان به خصوص دو ماه منتهی به آخر سال، بازار خودرو رونق خوبی دارد اما امسال خریدارانی که تصور می کردند با کاهش قیمت دلار و به طبع آن کاهش قیمت خودرو می توانند خودروی خود را با قیمت کمتری خریداری نمایند، اکنون تمایل به خرید خودرو دارند تا احیانا قیمت دلار بالاتر از رقم فعلی نشود.

 

وی در همین رابطه ادامه داد: موضوع دیگر، تمایل شرکت ها به فروختن هرچه سریعتر مدل های ۲۰۱۵ است که با سودهای بی بهره و با تسهیلات مطلوب پیش فروش می شوند. این تسهیلات ویژه برای خرید خودروهای قدیمی تر این مزیت را دارد که شرکت های وارداتی خودرو و نمایشگاه داران هرچه سریعتر خودروهای قدیمی خود را به به فروش برسانند و اقدام به واردات و فروش بهتر خودروهای مدل ۲۰۱۶ نمایند.

 

طالبی فرد اضافه کرد: آرین موتور به عنوان نماینده رسمی خودروهای میستوبیشی در ایران، امسال قصد دارد سه خودروی میراژ، لنسر و ASX جدید با ظاهرکاملا متفاوت و حتی با مدل های ۲۰۱۷ وارد کشور نماید که ۴۰ درصد از نظر ظاهری و داخلی متفاوت با محصولات گذشته این شرکت است.لازم به ذکر است آرین موتور اکنون خودروهای میراژ، اوتلندر، ASX و لنسر را در انواع دنده ای و اتوماتیک در سبد محصولات خود در کشور دارد.

 

این مطلب چطور بود؟
لینک کوتاه این مطلب: https://rzgr.ir/sJEy
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.